VZTEKROZZLOBENILIDESPOL
4.12.2021
Kategorie: Společnost

Začíná to být k nežití

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNaše pohodlnost a lenost, u velké části ochota podvolit se a u zbytku naprosto nepochopitelná důvěra poskytnutá prolhaným politikům, médiím a zkorumpovaným manipulátorům v bílých pláštích nás dostaly do situace, ve které se právě nacházíme. Možná si toho každý nevšimnul, což by byl zázrak, ale úzkému kruhu vládnoucích politiků narostla křídla a nadále postupují dle manuálu. Takže co přišlo právě nyní na řadu? A co se bude dít dále?

Přestože je nám médii řečeno, že jakási vymyšlená epidemie začíná polevovat, vláda připravuje další opatření. O manipulacích s údaji už jsme mnohokrát psali. Výpočty denních nárůstů a jejich výsledky nemají s realitou, matematikou a nemocností nic společného. Jde o naprosto rozdílná čísla, než která by vyjadřovala skutečný stav. Už dva roky je svět udržován ve strachu a jeho úroveň se stupňuje. Nejdříve se lidé báli o zdraví, později o peníze, to po prvních lockdownech, o dovolené, o možnost jít na oběd. Teď se mají bát o vlastní svobodu? Mají být postihováni za neochotu přistoupit na špinavou hru? Vnímáte, co se děje na Slovensku, v Rakousku, Itálii, Německu, Francii? Jak se ignoruje skutečnost, kterou je nebezpečí plynoucí z nového druhu produktů farmaceutického průmyslu? Naprostá ignorace faktů, zákonů, oprávněné nedůvěry je přebita hrubou silou a skutečně propracovanou propagandou. Lidé jsou zahnáni do kouta a dobíjeni. Většina z nich si to vůbec neuvědomuje. Tedy zatím. Až jim to dojde, budou velmi zklamaní a frustrovaní, plno z nich páchá de facto sebevraždu. Nejtěžší je přiznat si chybu. Když si ji neuvědomují, nemohou se snažit o nápravu, na kterou byl ještě čas. S jeho postupem se šance snižuje.

Tlak na vakcinaci se zvyšuje úměrně s tím, kolik lidí podlehlo iluzi o jakési Tečce. Všimněte si, jak se tvrdilo, že první dávka bude cestou k bezpečí a druhá jeho jistotou. Poté přišla na řadu třetí, ale už se o ní netvrdí, že je konečná, naprosto oficiálně bylo oznámeno, že se počítá s dalšími po 6ti až 12ti měsících. Možná Vám to nedochází, ale to znamená, že konspirátoři měli opět pravdu. Co to tedy do vás cpou, když to nejsou vakcíny? Zamysleli jste se nad tím? Skutečné očkování totiž působí tak, že už Vás nemoc, proti které má působit, nemůže ohrozit. Víte o někom, kdo dostal spalničky, záškrt či některou z dalších nemocí, proti kterým jste byli jako děti očkováni? Ale virózy se vrací. Někomu i víckrát do roka. Slyšeli jste, že by po starších vakcínách bývaly u dětí nějaké potíže? Ty přišly až s hexavakcínami. Ale u těchto mRNA pseudovakcín na covid je tomu jinak. Pozitivita se vrací, těžké průběhy se objevují, lidé i umírají. Přesto pokračuje nátlak. A ještě je tu další věc. Rozborem krve očkovaných jsou šokováni odborníci. Mění se její vlastnosti i vzhled. Proč myslíte, že jsou odkládány operace? Omezené kapacity, plné nemocnice? Unavený personál? Omyl. Chybí krev potřebná k právě k operacím. Ta od očkovaných je většinou nepoužitelná. Nesmí se o tom mluvit, ale občas se dá k této informaci dostat a řada lidí z transfúzních oddělení se odmítá očkovat právě z tohoto důvodu.

Podporovatelé nátlaku se neštítí ničeho. Novinkou jsou zprávy o údajném násilí na propagátorech očkování. Kdo s čím jak zachází, tak také schází. Vyhrožují nám povinnou vakcinací, při jejím odmítnutí pokutami, vězením, vaxeři se chovají jako blázni. Neštítí se ohrožovat naše děti, plody v těle budoucích matek, uvědomte si, kolik zemřelo seniorů, tedy našich rodičů, prarodičů. Ti v uniformách security či policie vás šikanují v obchodních střediscích, na demonstracích, v restauracích, do baru vás nepustí. V bílých pláštích vás ponižují lékaři, odmítají vás ošetřit. Ale vy nesmíte jít pod okno Kubka, Svrčinové a zařvat na ně, že už toho máte dost? Babiš je ohrožován chlápkem s plynovou pistolí, který jde za ním na úřad. Buď je dotyčný blázen, nebo to bylo zinscenované. Jde jen o to z antivaxerů udělat zločince a psance. Co bude následovat? Odeberou jim řidičské a zbrojní průkazy. Odmítnou akutní i běžnou lékařskou péči? Jejich děti nebudou smět do škol a budou vyřazeny na periférii společnosti? Jsme tomu blízko. Budou chtít nás nechat umřít hlady. Už nyní je velká část v ekonomických problémech. Proč tak náhle stoupnuly ceny energií? Pohonných hmot, potravin, vozidel? Proč zavírají obchody restaurace a provozovny, tedy až nad nadnárodní řeťezce?

Část Evropy se bouří, v Rakousku jednoho diktátora u moci vystřídal včera ještě větší. Ministři vnitra bývají velmi neúprosní. Rakušani zdaleka nevyhráli, naopak, teď je čeká tvrdý boj o svou svobodu a některé i o život. Austrálie povstala, média v ní pomalu otáčí. Florida mění strategii a jde proti covidomafii, Švédsko zakázalo povinnou vakcinaci. Strůjcům pomyslné pandemie teče do bot. Zvýšila se cenzura, facebook maže ve velkém profily pochybujících či nesouhlasících. My tady jen sedíme a část vnímající média jako nositele jediné pravdy vůbec nechápe, jak svou laxností napomáhá návratu do diktatury, o jejíž podobě nemají vůbec ponětí. Co všechny ty důvěřující, naivní, hloupé a zmanipulované probudí? Nacházíme se na rozhraní, k pádu do propasti už není daleko. Proberte se konečně. Pokud se nevzepřeme a grázly nepotrestáme, udělají oni mnohem horší nám.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 593 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
59 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)