modern-war
20.3.2018
Kategorie: Společnost

Zachvátí Evropu válka, nebo se EU dříve “sametově” rozpadne ?

Sdílejte článek:

PAVEL OPL

Možnost reformy EU v reálném čase je naprostou utopií a zkáza Evropy a jejích původních obyvatel se blíží každým dnem.

 

Jsem ateista, přesto vlastenecky vnímám židovsko-křesťanské hodnoty našeho kontinentu a s tím spojenou kulturu, zvyky, obyčeje i společensky přijatelné vzorce chování, které nám vštěpovali naši předci po dlouhé generace.

To, co se na náš kontinent valí z muslimské Asie a Afriky, je doslova smrtící.

S migrací se k nám blíží nejen zcela zásadní problémy a ohrožení rázu bezpečnostního, ale i zdravotního, ekonomického a sociálního.

A s migrací, i s kriminální činností muslimské komunity mám bohaté zkušenosti z mého působení u Policie ČR.

V souhrnu jsou to problémy tak obrovské, že velmi snadno a rychle mohou destabilizovat celou naši společnost a vyústit v rozsáhlé nepokoje a násilnosti, případně i občanskou válku (to platí pro celou Evropu) – vše je pouze o množství případně vnucených migrantů z výše uvedených regionů.

A všemožné agentury a instituce mluví o desítkách milionů migrantů, kteří se chystají na cestu.

Postoje vládnoucích představitelů mnoha evropských zemí, orgánů EU a papeže, jsou naprosto nepřijatelné a neudržitelné. Tady nelze mluvit o jejich pouhé mýlce či náboženském poblouznění, ale jde o doslova trestuhodné jednání, které hraničí se zradou jednotlivých zemí i celého kontinentu a směřuje k naprosté zkáze nás všech, původních obyvatel Evropy.

Země, které budou mít charakterově pevné vlády, které razantně zamezí přísunu jakýchkoliv migrantů pocházejících mimo náš kontinent a použijí v případě potřeby k ochraně svého území na hranicích veškeré ozbrojené složky, budou mít jako jediné šanci.

Země jako Německo, Francie a další čeká pravděpodobně občanská válka, protože lidé těchto zemí, na rozdíl od jejich politické reprezentace, nebudou chtít dále přihlížet tomu, jak se jejich země mění v muslimské země se vším negativním, co to sebou nese.

Agresivní rétorika na adresu zemí V4 a v poslední době i jmenovitě na adresu České republiky je doslova děsivá. A všichni z historie víme, co obdobně hrozící persony v Německu již dvakrát rozdmýchaly. Tím nejhorším scénářem by bylo, pokud by chtěli některé země skutečně toto realizovat a násilím přinutit ostatní k přijímání migrantů proti jejich vůli. To by znamenalo válku s fatálními následky pro celý kontinent.

Modleme se tedy za “sametový” rozpad EU, po němž na našem kontinentu budou opět zcela suverénní státy, které se budou vzájemně respektovat, obchodovat spolu a žít bez vzájemného vměšování v klidu a pokoji …

Autor: Pavel Opl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 212 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.