modern-war
20.3.2018
Kategorie: Společnost

Zachvátí Evropu válka, nebo se EU dříve “sametově” rozpadne ?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL OPL

Možnost reformy EU v reálném čase je naprostou utopií a zkáza Evropy a jejích původních obyvatel se blíží každým dnem.

 

Jsem ateista, přesto vlastenecky vnímám židovsko-křesťanské hodnoty našeho kontinentu a s tím spojenou kulturu, zvyky, obyčeje i společensky přijatelné vzorce chování, které nám vštěpovali naši předci po dlouhé generace.

To, co se na náš kontinent valí z muslimské Asie a Afriky, je doslova smrtící.

S migrací se k nám blíží nejen zcela zásadní problémy a ohrožení rázu bezpečnostního, ale i zdravotního, ekonomického a sociálního.

A s migrací, i s kriminální činností muslimské komunity mám bohaté zkušenosti z mého působení u Policie ČR.

V souhrnu jsou to problémy tak obrovské, že velmi snadno a rychle mohou destabilizovat celou naši společnost a vyústit v rozsáhlé nepokoje a násilnosti, případně i občanskou válku (to platí pro celou Evropu) – vše je pouze o množství případně vnucených migrantů z výše uvedených regionů.

A všemožné agentury a instituce mluví o desítkách milionů migrantů, kteří se chystají na cestu.

Postoje vládnoucích představitelů mnoha evropských zemí, orgánů EU a papeže, jsou naprosto nepřijatelné a neudržitelné. Tady nelze mluvit o jejich pouhé mýlce či náboženském poblouznění, ale jde o doslova trestuhodné jednání, které hraničí se zradou jednotlivých zemí i celého kontinentu a směřuje k naprosté zkáze nás všech, původních obyvatel Evropy.

Země, které budou mít charakterově pevné vlády, které razantně zamezí přísunu jakýchkoliv migrantů pocházejících mimo náš kontinent a použijí v případě potřeby k ochraně svého území na hranicích veškeré ozbrojené složky, budou mít jako jediné šanci.

Země jako Německo, Francie a další čeká pravděpodobně občanská válka, protože lidé těchto zemí, na rozdíl od jejich politické reprezentace, nebudou chtít dále přihlížet tomu, jak se jejich země mění v muslimské země se vším negativním, co to sebou nese.

Agresivní rétorika na adresu zemí V4 a v poslední době i jmenovitě na adresu České republiky je doslova děsivá. A všichni z historie víme, co obdobně hrozící persony v Německu již dvakrát rozdmýchaly. Tím nejhorším scénářem by bylo, pokud by chtěli některé země skutečně toto realizovat a násilím přinutit ostatní k přijímání migrantů proti jejich vůli. To by znamenalo válku s fatálními následky pro celý kontinent.

Modleme se tedy za “sametový” rozpad EU, po němž na našem kontinentu budou opět zcela suverénní státy, které se budou vzájemně respektovat, obchodovat spolu a žít bez vzájemného vměšování v klidu a pokoji …

Autor: Pavel Opl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.