How-to-keep-your-hair-healthyBeautiful-Woman-With-Healthy-Hair
2.2.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Zachraňme bílého muže, zachraňme bílou ženu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JANA YNGLAND HRUŠKOVÁ 02|02|2016

Mírumilovným občanům chce EU vzít právo se bránit. Teroristé, vrazi a prodavači drog, ti už nelegální zbraně vlastní. Poctivý občan si musí ke své obraně legálně pořídit zbraň. Ale je mu v tom bráněno. Politici chtějí nechat zbraně pouze v rukou teroristů, vrahů a převaděčů. Občanům se stále ztěžuje vlastnit zbraň. Z 10 let se platnost zbrojního pasu zkracuje na pouhých 5 let. Také doktoři mohou kontrolovat váš psychický stav.

Naše zbrojovky prodaly za minulý rok zbraně v hodnotě 14 miliard korun. Arabským emirátům a dalším jiným rebelům a vojenským režimům a militantním jednotkám v Africe. Ok. Nějak se živit musí. To jim nechci zakazovat. Jistě by u nás mnoho lidí přivítalo jejich iniciativu při nabídkách zlevněných zbraní pro naše znepokojené občany. Kup 2 zaplať jednu. Také by měli nabízet zdarma kurzy střílení teď, když je jasné, že nás nikdo proti této invazi chránit nebude. Podívejme se do Německa. Tam policie už vzdala pouliční kriminalitu a přestali se tím prostě zabývat! Tím jakoby vyzývali obyvatelstvo se ozbrojit, připravit se na nejhorší a vstoupit do občanské války. Ta tu už je. Jen ji musí někdo oficiálně vyhlásit. Tak to tedy tímto dělám. Prohlašuji občanskou válku v Evropě za zahájenou. Slogan Olympijských her je: Není nutno vyhrát, ale zúčastnit se. Při občanské válce ale platí něco jiného. Do té se občané pouští s jedním cílem. Vyhrát. Ubránit se. Hájit své území. Zajistit bezpečnost žen a dětí.

Spousta aktivistů zachraňuje lední medvědy, nosorožce a další zvířata. Nám nezbývá nic jiného, než vzít záchranu bílého Homo sapiens do vlastních rukou. Je jasné, že policie nemá ani kompetence, ani možnosti obyvatelstvo chránit proti kriminalitě migrantů. Policejní složky ve Švédsku, Německu, ve Francii a dalších městech jsou absolutně neschopné reagovat na agresi této invaze. Nikdo je na to nepřipravil. I naši čeští policisté podceňují nebezpečí situace a nikdo je necvičí v boji proti teroru. Ani v boji proti tomu, co se stalo v Kolíně nad Rýnem. Naši policisté mi na mé otázky jen s úsměvem odpovídají: paninko, to se musíte zeptat těch nahoře. Policie je naivní a nekompetentní. O armádě toho není moc známo, a těch 18 000 mužů s puškami naše hranice nemá šanci ubránit. Oni totiž jsou asi někde v cizině a brání cizí země. Představují si to jako Hurvínek válku. Prý do 6 hodin zavřou hranice. Tak to se stane vtipem roku!

Dlouho jsem nechápala, proč chce mít tolik Američanů zbraň. Teď je mi to absolutně jasné. Kriminalita v USA je velmi vysoká. I u nás bude růst počet vražd a znásilnění. Pryč jsou ty časy, kdy člověk mohl jít o půlnoci přes park. Nebo žena z odpolední šichty domů. Každá žena by měla u nás automaticky k pracovní smlouvě dostat zbrojní pas. Nebo naopak všechny ženy přestanou chodit do práce, protože pohybovat se po ulici po 18 hodině bude životu nebezpečné. A když se bude žena násilníkovi bránit – a ubrání se – bude naopak žalována, že se ubránila. Justice raději přivítá mrtvolu české ženy. Bránící se žena je pro ně nepohodlná. A musí dostat trest! Tak a co teď? Má se žena dobrovolně, bez odmlouvání, bez protestů a obrany nechat znásilnit nebo dokonce zabít? Co myslíte? To by mě opravdu moc zajímalo!

ZDROJ: Jana Yngland Hrušková

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 150,00 Kč
Vybráno 6.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
62 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.