letogirl
16.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Začátek konce a nebo už náš konec? Islám určuje v Evropě, jaké plavky smějí mít křesťanky

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Islám nám přikazuje a my otrocky posloucháme: Vedení známého koupaliště Niederrhein-Therme v německém Duisburgu zakázalo ženám nosit “nemravné” bikiny.

Jako důvod oznámilo, že více návštěvníků koupaliště (samozřejmě, že jen muslimů) pohoršovalo to, že kolem nich se pohybovaly ženy v takových plavkách, které podle nich obnažují i ​​to, co nepatří na veřejnost.

Mluvčí Niederhein-Therme vyhlásila pro Westfälische Allgemeine Zeitung:

“My jsme veřejný prostor, kde se setkávají četné kultury a tak přichází k tomu, že ne všichni návštěvníci tolerují ženská těla v malých bikinách nebo tanga plavkách.

Naši spolupracovníci budou upozorňovat ženy, které přijdou v plavkách, které budí pohoršení příslušníků jiných kultur, aby si daly jiné plavky, nebo aby opustily naše prostory. “

Naše kultura se zbaběle stahuje před islámem na svém křesťanském kontinentu ze všech pozic, které jí byly vždy vlastní a kde islám a Korán nemají nejmenší právo něco žádat a nebo přikazovat.

To nelze jinak nazvat než jako dobrovolné zříkání se elementárních principů naší kultury a pokorné odevzdání se do moci islámu.

A navíc je zahanbující i to, že plavky burkiny jsou dovoleny. A pokud by se nějaký příslušník naší kultury stěžoval vedení koupaliště, že ho pohoršují a si nepřeje přítomnost žen s takovými plavkami, tak si může být jist, že by nedosáhl vůbec nic.

Takže plavky burkiny islámských žen jsou dovoleny a dvoudílné plavky našich žen jako vrchol nemravnosti pro islám, jsou zakázány.

Není daleko čas – pokud zůstaneme pasivní – že na našich koupalištích bude samozřejmostí, že všechny jejich návštěvnice budou mít na sobě jen burkiny.

Ještě doplním, že Duisburg patří k těm německým městům, kde žije extrémně mnoho lidí s migračním pozadím – až 43,3 procent jeho obyvatel. “

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 746 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
politicon.cz
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.