VIRATOMBORDEL
24.9.2020
Kategorie: Společnost

Zabil víc Čechů koronavirus, nebo šiřitelé paniky Prymula & co?

Sdílejte článek:

PROMETHEUS

K dnešnímu dni má ČR oficiálně na svém kontě přes 500 oficiálních obětí koronaviru. Zlý virus řádí tak strašně, že za 8 měsíců (oficiálně u nás pandemie začala v únoru) dokázal zamordovat 500+ osob. Je to virus zlý a nemilosrdný a hlavně zákeřný. Třeba v případě první oběti – starého pána (95), který trpěl řadou vážných chronických nemocí. Bez koronaviru by tu ten nebohý pán jistě spokojeně žil dalších 95 let! Nebo obět č. 2 – 47 letý pacient v terminálním stádiu rakoviny – stadium 4. Bez zákeřného koronaviru by tu jistě byl dalších 100let a těšil se plnému zdraví. Někdy se virus dokonce dokáže maskovat jako jiná nemoc. Například VFN v Praze vydala prohlášení, že jistý pacient zemřel na krvácení do mozku a koronavirus u něj nebyl příčinou úmrtí, ale úřady z něj přesto udělaly oběť zákeřného viru! Úředník na ministerstvu přece ví lépe než ošetřující lékař, co bylo příčinou úmrtí dotyčného pacienta. Tak nějak vypadají zářezy na pažbě zlého koronairu u nás v republice. O falšování statistik v zahraničí není třeba mluvit, protože se jedná o obecně známou věc.

Ročně v ČR zemře 110 000 osob a za první půl rok, kdy země úpěla pod strašlivou pandemií se zatím neukazuje, že by se tento trend měl měnit. O vražedné pandemii koronaviru se tedy rozhodně zatím mluvit nedá (a skoro se vsadím, že to bude stejné i v ostatních evropských zemích).

Bohužel existují opravdové oběti koronavirové paniky, kterou vyvolali nově jmenovaný min. zdravotnictví prof. Prymula a jemu podobní, když strašili veřejnost desítkami tisíc mrtvol a kolapsem zdravotnictví. jen se o nich skromně nemluví! Mnoho vážně nemocných se bálo jít kvůli vyvolané hysterii k lékaři s vážným onemocněním (sepse – “otrava krve”, apod), které se rozvinulo z neléčené banální obtíže jako například zánět zubu, báli se do nemocnice s akutním infarktem myokardu, mnoho pacientů odložilo preventivní onkologické prohlídky a nepodařilo se u nich včas zachytit nádorové onemocnění a tak bych mohl pokračovat ještě hodinu. Opomenout nelze ani omezování běžné péče ze strany zdravotnických zařízení a lékařů, kteří se báli pandemie a ordinovali po telefonu, či on-line.

Kdo tedy zabil víc lidí? Koronavirus, který u nás zatím podle všeho nikoho nezabil (vždy umírali lidé s koronavirem a s dalšími vážnými chronickými nemocemi), nebo zanedbání péče z důvodu strachu pacientů navštívit lékaře, či omezení péče ve zdravotnických zařízeních?

Zatím vše nasvědčuje, že vyvolaná panika a strach je mnohem větším zabijákem než onen koronavirus C19. Následky tohohle globálního cirkusu se na zdraví české populace podepíší opravdu dlouhodobě a nesmazatelně.

Nyní nám Prymula a spol. připravují reprízu korona hrůzy. Je potřeba jí racionálně odmítnout a stejně tak odmítnout jimi nabízené spásné řešení očkování novou nevyzkoušenou vakcínou! Ať jí pánové Prymula, Babiš a Zeman nejprve nechají napíchat své rodině a za 10 let nám řeknou, jak to dopadlo!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 12 172,00 Kč
Vybráno 34.77%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 509 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.