jargenicida
4.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Zabíjení bílých farmářů v JAR je již místní zvyklostí

Sdílejte článek:

TGP

Německý poslanec Petr Bystroň přicestoval do Jižní Afriky, vyzpovídal ženu, jejíž manžel byl zavražděn před jejíma očima a očima jejich dětí…

Člen německého parlamentu Petr Bystroň odcestoval do Jižní Afriky, kde se setkal se
Stevem Hofmeyrem, vedoucím zástupcem a mluvčím místní burské populace a příběhy, o které se podělil, jsou nočními můrami.

Bystroň a členové jeho týmu se v pátek sešli s Hofmeyrem a ženou, jejíž manžel byl brutálně  zavražděn před jejíma očima a před zraky jejich dětí. Ve videu pořízeném pro blog The Gateway Pundit vypráví strašlivý příběh o tom, jak její dcerka nabízela násilníkům svou kasičku, aby ušetřili její matku. Násilníkům, ale podle Mariandry, nešlo o peníze. Šlo jim o vraždění a jejího manžela zavraždili popravčím způsobem. Ani rodinné cennosti mu nezachránili život.

„Mariandra mi sdělila, že svou sílu už nachází jen ve svých dětech. Po tom všem, čím si prošla, si občas přeje, aby byli tehdy všichni zabiti a její děti už tak nemuseli nadále trpět,“ říká Collin McMahon, tiskový poradce Petra Bystroně pro The Gateway Pundit.

Dochází k alarmujícímu nárůstu vražd bílých farmářů v Jižní Africe, kterým zdejší vláda neposkytuje prakticky žádnou pomoc. Počet útoků na farmy a pozemky bělochů narostl ze 478 na 581 meziročně.

Alternativa pro Německo, hlavní německá opoziční strana, je jedinou německou stranou,
která se zajímá o postavení Búrů v Jižní Africe. Poslanci AfD požádali 3. dubna 2018 německou vládu o oficiální slyšení v otázce možné imigrace búrských farmářů do Německa a ptali se, co bude německá vláda dělat v této záležitosti, a zda budou jihoafričtí Búrové přijati jako uprchlíci. Odpověď Angely Merkelové byla úmyslně vágní a nicneříkající, podle tiskového vyjádření poskytnutého TGP.

„Přívržencem AfD jsem už nějakou dobu, a jsem velice šťastný, že jsem se mohl setkat
s předním odborníkem na zahraniční politiku při jeho nynější návštěvě Jižní Afriky. Doufám, že
Evropa začne tlačit na jihoafrickou vládu, aby se přestala dopouštět těchto ohavných zločinů na svých obyvatelích,“ řekl Hofmeyr Bystroňovi.

V únoru jihoafrický parlament odhlasoval konfiskaci majetku a pozemků bílých farmářů bez možnosti kompenzace. To vyvolalo mezinárodní kritiku, zejména ze strany amerického presidenta Donalda J. Trumpa. President požádal amerického ministra zahraničních věcí, aby se zabýval záborem půdy v Jižní Africe a rozsáhlým vražděním farmářů.

„27. února 2018 jihoafrický parlament schválil zestátňování půdy bez kompenzací“ říká Bystroň. „To není slučitelné s evropskými postoji. Německo zaplatilo v letech 2016-2017 Jižní Africe 314 miliónů eur (7.85 miliardy Kč) humanitární pomoci. Pokud není jihoafrická vláda schopna dodržovat lidská práva, musíme zajistit, že tato pomoc bude zastavena.“

Autor: TGP, Petr Bystroň, Jihoafrická republika, TGM

Video rozhovor v angličtině zde

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 82 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
104 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.