migranti122018
27.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Zabijáci z řad převaděčů

Sdílejte článek:

J3K

Migrace z Libye do Evropy opět nabírá na síle. Propuštění německé pašeračky lidí Caroly Racketeovéz italské vazby a její následující drzost v podání trestního oznámení na ministra vnitra Salviniho, které vzápětí přineslo její ocenění pařížským starostou, jakoby dodalo sílu dalším lodím patřící neziskovkám podnikajícím v Západní Evropě a zabývajícím se importem Afričanů na náš kontinent. Lékaři bez hranic vyslali již druhou loď a rozšířili tak flotilu převaděčských plavidel. Místo léčení svých pacientů v jejich domovských zemích tak pomáhají šířit exotické choroby mezi evropské obyvatelstvo. Migranti nyní neohrožují starousedlíky pouze noži a brutálním násilím, ale také nemocemi, se kterými jsme se dosud u nás nesetkávali. Absolutní ignorace rizik spojených s roznášením smrtících virů ve jménu solidarity je jedním z hlavních znaků liberální politiky. Ostatně té ignorace a arogance je podstatně více.

V poslední době přichází častější zprávy o dalších utonulých v blízkosti libyjských břehů. Přetížené čluny obchodníků s černým masem a vydávající se na nedlouhou plavbu k předurčenému místu překládky lidského materiálu na lodě pašeráků z neziskovek nemusí vždy dorazit na dotyčnou lokalitu. Přestože obrovské nákladní čluny mají solidní nosnost, je třeba si uvědomit, že každý jeden člověk předaný pirátům znamená slušný zisk pro několik stran účastnících se na sjednaném kontraktu. Nelze se tedy divit pravidelnému přetížení plavidel kyvadlově přepravujících svůj vzácný náklad na trase libyjské pláže a hranice výsostných pobřežních libyjských vod. Přestup na větší a pro delší plavbu vybavenější plavidlo už probíhá pod dozorem odborníků z Frontexu, případně z řad dobrovolníků vyskytujících se na převaděčských lodích. Jen mimochodem, o nalomeném zdraví a připlouvajících nákazách svědčí i to, kolik imigrantů musí vyhledat okamžitě lékařské ošetření. To už neposkytují Lékaři bez hranic, ale doktoři hrazení z peněz evropských daňových poplatníků, což se týká především těch italských a na Maltě.

Afričtí mladíci, kteří měli tu smůlu, že se i přes poměrně zdlouhavou cestu vedoucí až na břehy Středozemního moře nedostali dále, než do jeho hlubokých vod, přičemž poslední, co viděli, mohl být žralok, naslouchali našeptávačům slibujícím jim nejen služby převozníků, ale také bezpracný život v evropském prostředí, krásné a nadržené ženy toužící po páření s nimi, solidní sociální dávky, bydlení a absenci činností, jako je práce, úklid a přizpůsobení se okolí vyznávajícímu vyšší standardy a evropské normy. Odešli z domovů, aby si splnili nikoliv svou potřebu, ale pouhý sen. Opustili rodiny, manželky, děti a vydali se za vábením slibů ne nepodobným hlasu Sirén, kterým ani staří Řekové nemohli odolat. Stali se pouhým zbožím v rukách ideologů a nástrojem pro příští absolutní převzetí moci. Někteří se do Evropy dostali, jiní poznali mořské dno, plno dalších jich trčí v záchytných táborech v Libyi a čekají na den, kdy na ně přijde řada. I přes jistý odpor Itálie kšeft běží dál. Je s podivem, že lodě nevjíždí do přístavů zemí, pod jejichž vlajkami plují a které by měl tedy přebírat své budoucí a toužebně očekávané novoobčany. Jenže Hamburk, Marseile, Barcelona a další přístavy v Západní Evropě jsou příliš daleko a lodě neziskovek by se nestačily tak rychle otáčet. Něco se sice některé vlády snaží přepravit muslimy pomocí leteckých mostů, ale u lodí je jednodušší zkrátit co nejvíce čas potřebný k opuštění libyjských teritoriálních vod a vysazení pasažérů v Evropě.

Z výše uvedeného vyplývá skutečnost, kterou je vina jak za utonulé, tak i za problémy s těmi, kteří se do Evropy přeplaví, a spadající na hlavu těch, kteří přesvědčují Afričany k daleké cestě, též na organizátory transportů, případně na jejich strůjce a vykonavatele. Evidentně nejde o žádnou humanitární službu a záchranu životů, naopak lze říct, že jsou to právě převozníci, kdo vystavují migranty nebezpečí smrti. Až bude opět OSN ruku v ruce s EU vydávat statistiky obsahující množství utonulých, nechť prstem ukážou právě na jejich vrahy. To se nestane. Místo toho se budou rozdávat vyznamenání a odměny. Ti mrtví nikoho nezajímají. Svým utopením byli propagandě nejužitečnější. A kšeft jede dále.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 504 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.