SOROS3217
13.1.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Za vším (ne)hledej Sorose

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Žádný jedinec není tak mocný a nikdy nebude. Podílíme se na našich osudech všichni, napříč společností, aspoň tam kde jsou volby. Zvolíme si lidi i když víme co jsou zač. Ti pak dělají jednu kravinu za druhou a hodně lidí si nechce přiznat že jsou to kraviny a hledají nějakou logiku, a máme tu spiklenecké teorie.

Pravda, není možné předvídat budoucnost, rozbití R-U vypadalo rozumné, První republika byla fajn, ale poté i moji dva dědové, oba legionáři se po WW2 vyjadřovali že se to stát nemělo, zvláště po Vítězném Únoru, ten k nám zavál Stalina a 40 let srabu. Jenže – kdyby Beneš neudělal tu druhou chybu, první byla odvolání mobilizace, tak jsme patřili na Západ, byli bychom dost bohatá země, Baťa, Škoda, cukrovary, vše bychom ještě měli, ale bohužel také zem plnou muslimů. Budoucnost je nepředvídatelná.

Podle průzkumu jeden ze tří muslimů v Německu bude bojovat za svoji víru když dojde ke střetu. Zatím je jich málo, ale ty počty nových bojovníků stále rostou. Totéž by bylo u nás. Problém je že to možná bude, uvidí se jestli za jidášský peníz vláda bude brát migranty.

A proč to všechno? Nehledejte nic složitého. Nebýt toho že Evropa rozkouskovala Jugoslávii, tak by se pak přes ní nevalily hordy muslimů, kdyby Sarkozy nechtěl zaplatit dluhy po francouzku a nesvrhl Kaddafiho, tak se to dnes nevalí přes moře. Po francouzku je to tradice, Filip Sličný tak splatil dluhy Templářům.

Řeknete že je to plán ty lidi brát do EU. Ne tak docela, nejdříve se to bralo protože si mysleli že tito lidé budou makat za málo jako v USA, a tím pádem budou moct pak snižovat platy, také jako v USA. Jenže si nespočítali jednu věc, v USA buď ti migranti ihned makají, nebo se vrátí, nikdo je nevítá s plyšáky, hotelem, papáním a kapesném.

Tak se vymyslela další zlodějna, EU vyplácí prachy na migranty, na tom se dá hodně nakrást, pak neziskovky dostávají miliardy, pak platí lidem za to že zaopatří nezletilé mladíky kterým je očividně okolo třiceti, a jede se dál.

Jenže žádnou blbost nejde nafukovat donekonečna, a i jelity začínají pociťovat tíhu své blbosti. Sice za nic nemohou, lidé jim jdou na ruku když za to viní USA, Putina, Ilumináty, Sorose, židobolševiky, Izrael, Mossad, Nudlovou Příšeru. EU jen prý poslouchá zloduchy.

Ale vše do času, kořala Juncker už škemrá o více peněz i V4, a berte naše průsery, pardon, hosty, a nebo vás vyrazím z EU, protiřečí si samou starostí o koryto. Merkel už možná sestaví vládu, a to teprve cirkus začíná. Nic netrvá věčně ani láska k jedné slečně. Koukáme se na konec slavné EU v přímém přenosu. Kdyby byli tak ďábelsky inteligentní jak si lidé myslí, tak by bylo jinak, a Merkel a jiní by si nekupovali baráky v Jižní Americe aby měli kam zdrhnout až to zákonitě praskne, tak či onak.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 755,00 Kč
Vybráno 13.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.