3.9.2015
Kategorie: Společnost

Za toho mrtvého chlapce můžete Vy, neházejte vinu na nás!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JIŘÍ VÍTEK 03|09|2015

Smrt vlastního dítěte je strašná, kdo to nezažil nikdy se nemůže vžít ani promilem do té bolesti. Jako otec dnes dvou dospělých zdravých dětí jsem bohužel tuto bolest zažil u prvního syna, který náhle zemřel na selhání jater.

Skutečně veřejně jsem nikdy o této věci nikdy nechtěl mluvit natož psát, až teď při pohledu na fotografii malého chlapce, který se utopil při cestě do Evropy. Už jen to, že někdo zveřejní fotografii tohoto klučíka je odporná všivárna a ještě horší a zvrácené je, používat tuto fotografii k ovlivňování veřejného mínění.

Já osobně vnímám imigraci především jako důsledek toho, jaké blbce si dokážou občané zvolit. Sám jsem jednoznačně proti přijímání ekonomických uprchlíků a Německu přeji, ať si svých posledních deset let spokojeného života bohatě užijí, pak… Auf Wiedersehen in der Hölle.

507097-original1-5nbu8

To, že nikdo do dnešních dnů nedokázal řádně oddělit imigrační vlnu ze střední Afriky od té z Blízkého východu je ukázkou absolutní demence a neschopnost představitelů EU. Vždyť se podívejte jaké postavičky se Bruselu jenom z naší země dostaly, stačilo jim 12% hlasů, ano je to i naše chyba, že na volby prdíme a pak proklouznou v drtivé většině do pozic, které přímo ovlivňují naše životy perverzní demagogové a úchylní sociální inženýři s pocitem své morální nadřazenosti a falešného mesiášství!  

Poslední možností eurosoudruzi je posypat si hlavu popelem a podpořit Asada, zlikvidovat veškerou verbež s nádechem radikálního islámu, pak může přijít krok B.

Všiváci jako Obama, který se předbíhal se Sarkozym, kdo první hodí bombu na Tripolis, nebo kdo pošle víc zbraní proti Asadovi jsou ti, kteří nás chtějí dnes přes fotografii mrtvého chlapce donutit vzít vinu na sebe.

Neziskovky, kterým jde jen o imiGRANTY se z nás občanů, kteří nikdy neměli problém se zákonem, platí daně, vychovávají děti, snaží udělat necitné bastardy, ale je to naopak. To vy jste hyeny a stále platí v přírodě, že lev je silnější než hyena! Chápu, že parazitní neziskovky a kolaborantští politici si nelámou hlavu jak se uživit v dnešním podnikatelském prostředí, kde každé nařízení je nastaveno vždy proti těm slušným živnostníkům a podnikatelům, protože jim do “spolků” vždycky přiteče a žebráním přes city si svoji přítomnost a někdy i budoucnost dobře zajistí.

Přestaňte nás vydírat!!! Vás čas končí a udělám proto vše v rámci slušného souboje, však bez lítosti, ale se ctí. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
22 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.