ZEMAN1020
14.2.2021
Kategorie: Společnost

Za střízliva, přesto pod vlivem

Sdílejte článek:

RED HOOK 

Člověk neznalý věci by řekl, že se nám nějak všechno hroutí pod rukama, vaše velebnosti. My od Hooka jsme ale zenově vyklidnění, bo chaos a naprostá anarchie, která ovládla Českou kotlinu je něco, s čím jsme počítali prakticky od narození.

Dynamiku to dostalo, když pan prezident vyhlásil termín voleb téměř rok předem. Zdůvodnil to tak, že později by si na to třeba nemusel vzpomenout.
 .
Chvilku byl klid a pak se probral Ústavní soud, který si přečetl volební zákon a zrušil šméčko s hlasy voličů. I přes to, že pan prezident soudu poslal dopis, ať ho tímhle nechtěj nasrat.
 .
Pan prezident dopis podepsal jako Amicus curiae, tedy Přítel soudu, čímž podle pana mluvčího Ovčáčka dal najevo, že se chce dohodnout v klidu a míru, bo kdyby to chtěl hrotit, podepíše se jako A puero usque ad profugus, tedy Mladý a neklidný.
 .
Ústavní soud neposlechl, takže pan Rychetský, který mu předsedá, nedostane řád Tomáše Garrigua Masaryka, který už dostal. Zbylých deset soudců, kteří hlasovali stejně, si pan prezident zablokoval na teletextu, což je sociální síť, kterou používá pan prezident a několik dalších, světově uznávaných podivínů.
 .
Je to sociální síť, kterou kdyby monitoroval Carl Gustav Jung, většinu ze svých knih by vůbec nenapsal.
Paní ministryně Schillerová řekla, že je teď potřeba vzít rozum do hrsti, i když je k tomu osobně skeptická. Jako že by se někomu z jejího okolí tento ekvilibristický kousek povedl.
 .
Pouze pan premiér prý kdysi rozum do hrsti vzal, ale pak se zapomněl, vydrhl si ruce solvínou, spláchl a bylo.
 .
Pan prezident byl na summitu v Polsku. Bylo mi ho docela líto, když jsem viděl, jak vůbec netuší, co se kolem něj děje. Fakt smutný pohled. Ani mu nedaj kapesník.
 .
Pak se telemostem spojil se svým čínským protějškem, tedy Batmanem z Batlandu a řešil, jestli budou na hedvábné stezce odpočívadla.
 .
Tvl. Pokud je něco vymknutého, je to tohle.
 .
Celá země v prdeli a náš Nejvyšší jede v módu Kungfu panda.
 .
Tak.
 .
Nouzový stav neprodloužen. My od Hooka máme pocit, že si opozice lehce naběhla. Odteď všechno co se sere a ještě srát bude, půjde na její triko. A bude jedno, jak moc se bude ohrazovat.
Média vlastní pan premiér. Peníze má taky. Svoje i erární. Tohle opozici omlátí o hlavu, až z toho budou soudruzi divocí.
 .
Pokud nepřijde další přemet a nouzový stav se pět minut po dvanácté neprodlouží.
 .
Jo.
 .
A pan premiér byl v Maďarsku, kde mu ukázali Sputnik a Lajku a pak byl v Srbsku, kde mu ukázali, jak dávaj injekce s rozmachem a teď pojede do Vídně zeptat se, jak jim ve školách funguje samovýtěr a jak pan premiér sám řekl, díky těmto cestám začíná chápat, co se vlastně děje a že si myslí, že situace je mnohem vážnější, než se těm, co věděj kulový zdá a díky tomu, že je hodně mezi lidmi, bo jako vedlejšák jezdí s Berlingem u firmy Dáme jídlo, ví, že nálada není nijak optimistická a pokud bude mluvit bez servítku, lidi jsou už tak nasraný, že kdyby na sobě neměl u rozvážky atombordel, přes který ho nejde poznat, už by mu dávno natloukli tlamu do bezvědomí.
 .
Na to pan ministr Havlíček prohlásil, že by takovým výtečníkům okamžitě sebral Covid plus, Covid ultra, Covid maxi, Covid podpora mokřadů a Covid jistota desetinásobku.
 .
Uff.
 .
Bych i pokračoval dál, ale mi to všechno kolem mne přijde jak podivnej snovej lunapark. Italská atrakce.
Psychedelickej létající kačer.
 .
Takže toho radši nechám.
 .
Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli jsem někdy byl na létajících kačerech. Jsem jim řekl, že jo. Kdysi, Na Benátské noci. V Bystrci. Bylo to k ránu a byl jsem tam sám.
 .
Dnes bude mrazivo. A ještě asi deset dní bude. To už dáme. S prezidentským prstem v nose.
 .
To je zatím vše.
  • Zelený Škraloup, fb
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 276 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 3,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.