Za pět minut dvanáct

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL 03|12|2014

Začíná přituhovat. Už i v naší zemi nepříjemně houstnou prohlášení politiků o nutnosti přijmout imigranty, běžence, azylanty… no zkrátka ty, v jejichž záplavě se začíná topit zejména jih a západ Evropy.

.
Nejdřív se objevily jen ojedinělé pokusné balónky. O „možných a uvažovaných“ kvótách, mlžení o jakési evropské dohodě o přerozdělení, a to vše doprovázené chlácholivými údaji, že v takovém případně by mohlo na stát naší velikosti vyjít „jen pár tisíc osob“. Pak ale byly zveřejněny závěry tak zvaného kulatého stolu, který pořádal Národní konvent o EU, kde tajemník vlády pro evropské záležitost, jistý Tomáš Prouza, přijímání imigrantů a uprchlíků velice vehementně obhajoval. A teď se přidal i ministr vnitra v OVM a v Událostech.  Není divu, pan ministr Chovanec má již tento pátek (5.12.) odletět na jednání ministrů vnitra EU s jasným stanoviskem, jak se vláda ČR staví k přijímání běženců ze Sýrie. Z té Sýrie, kde již od roku 2012 zuří občanská válka, vedená s nepředstavitelnou krutostí, a odkud prchají statisíce tamějších obyvatel, aby zachránili alespoň holé životy. Bylo by přirozeně humánní je přijmout a ochránit, ne? Ale věc má jeden háček. Docela zásadní háček. A tím háčkem je islám.

 

.
Odložme fráze. Evropa má problém. Podíváme-li se od Španělska po Skandinávii, od Itálie přes Francii do Německa, vidíme to samé: islám, který zvedá hlavu a podrývá, rozvrací a zevnitř rozežírá vše, co učinilo Evropu Evropou. Ne tak zvaní „islamisté“, jak to tvrdí zbabělí politici, ale islám jako takový. Oni totiž ti „tvrdí a praví“ islamisté sice občas podniknou útok zarážející nás orientální brutalitou ,jako například vraždy vojáků v Británii, nebo návštěvníků židovského muzea v zemích Beneluxu, vzpomeneme-li jen některé incidenty za uplynulý rok, ale tyto v zásadě ojedinělé násilné excesy nemají šanci otřást společenským uspořádáním silné a konsolidované země.

 

Ne, občasný atentát společnost v zásadě přečká.. To, co rozežírá západní společnost jak dřevomorka zpuchřelé krovy a způsobuje, že čím dál víc obyvatel se cítí být méněcennými cizinci ve vlastní zemi, to je samotný islám, jeho hodnoty a jejich praktická každodenní aplikace. Podíváme-li se na změny školních osnov ve Španělsku, zavádění halal jídel do školních jídelen v Německu, na zákaz vánočního stromu v Bruselu, na bezpečnostní deficit Pařížských předměstí, na přejmenovávání Vánoc na Zimní svátky v Británii, na násilné útoky proti bílým ženám ve Švédsku a tak dále, co všechny ty případy spojuje? Odpověď je islám. Jeho netolerantní, nepřizpůsobivá a agresivní podstata.

 

.
Západní politici i většina tamější veřejnosti si s pocitem bezmoci uvědomují, že tento zásadní evropský problém je v rámci stávajícího, liberálně demokratického diskurzu neřešitelný. Co jim tedy zbývá? Logika říká, že jestliže je problém v hranicích jakéhokoli systému neřešitelný, nezbývá než vystoupit mimo tyto hranice. Doufejme, že k tomu některý ze západoevropských politiků už konečně najde odvahu. Protože jinak to, dříve nebo později, vyřeší občanská válka.

.
Tuto, ve stručnosti popsanou situaci totálního rozvratu západní Evropy, sledují v přímém přenosu i naši občané. Zpravidla s rostoucími obavami. Vidí a s velikým překvapením zjišťují, jak marginální skupinka „nezačlenitelných“ stačí, aby učinila většině národa z života multikulturní peklo. Že pouhých 5% muslimů plně dostačuje k totálnímu rozpadu tradičního způsobu života celé populace.

 

iskamteror

.
Ano, samozřejmě, ti přemýšlivější vědí, že samotná přítomnost muslimů na území státu nestačí. Druhou zásadní složkou zničující směsi je zbabělost a ústupčivost politicky korektních politiků, vyznávajících, alespoň veřejně a oficiálně, liberální pojetí tzv. „lidských práv“. Takovýchto politiků, jak si většina národa uvědomuje, máme bohužel doma dostatek. Ale druhé složky destruktivní směsi se zatím, naštěstí, jaksi nedostává. Zatím. A naši občané, pokud by záleželo na nich, to rozhodně měnit nechtějí. Dostanou-li jakoukoli možnost se vyslovit, třeba alespoň v marginální internetové anketě, volí jednoznačně: podíl hlasů pro přijímání (teď aktuálně) syrských uprchlíků do naší země stál včera oproti opačnému názoru v poměru zhruba 1:10. V tom, co nechceme, máme tedy jasno.

.
Věřím, že je si toho vědoma i naše vláda. Že asi ano, tomu by mohlo nasvědčovat i její poslední vyjádření, v němž lze vidět jakýsi pokus o taktickou kličku. Navrhuje zvýšení všeobecné finanční pomoci do fondů pro uprchlíky a přijetí jiných, pro náš kulturní okruh zcela kompatibilních lidí z Ukrajiny.

.
Ovšem v Bruselu se, jak víme, může rozhodnost našeho emisara velice rychle vytratit. Ten tlak bude veliký a použité prostředky nevybíravé. Proto se nenechme překvapit a zaskočit. Je čas začít veřejně a otevřeně diskutovat o formách občanského odporu, protestu a nátlaku na politiky, pokud by svolili k přijímání islámských migrantů do naší země. Nebojme se, ani ti zdánlivě nedotknutelní politikové nejsou nezranitelní! Kdepak. Oni potřebují být populární, aby mohli být znovu zvoleni, protože tyhle zatrolené, nevyzpytatelné volby zatím jaksi nelze obejít…. A islám je vysoce politické téma.

 

.
Je čas opakovaně a naléhavě vnášet problém islámu do veřejného prostoru, oficiálním mediím navzdory. Je čas, přestat se bát označení „islámofob“, „nácek“ , „fašista“ a podobně. Čím dál víc lidí začíná chápat, že tyhle nálepky jsou jen prázdnou, ubohou náhražkou chybějících argumentů právě krachujícího multikulturalismu. Už nic neznamenají a pokud můžu ze svého okolí soudit, tak už začala selhávat i nejtěžší munice. Dříve strašlivě znějící a deklasující nálepky přestávají fungovat a přibývá lidí, veřejně prohlašujících, že jsou hrdými nacionalisty a islámofoby. 

.
Zkrátka diskutujme, pišme politikům, podělme se o dobré nápady a podporujme morálně i finančně organizace, které na nebezpečí plíživé islamizace poukazují. Je za pět minut dvanáct!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
19 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.