migrantichorv
12.2.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Za nezájmu většiny Evropanů se v EP legalizuje invaze i islamizace

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Asi to není jen tak náhodou, že se v Bruselu pokouší protlačit záležitosti kolem invaze v době, kdy nikoho nezajímá. Není náhoda, že právě nyní prošla europarlamentem tzv. „klimatická migrace“, což je ovšem termín, který byl zaveden již v rámci Agendy 2030 a posvěcen pak byl na loňském summitu v Davosu.

 

V této době se opět ozvala švédská eurokomisařka Johanssonová, která neustále tlačí na další a další přijímání vetřelců do zemí EU. Potvrdila, že EK bude i nadále invazi podporovat a stále trvá na zavedení jednotných azylových pravidel.

Mimo tuto prakticky neustávající iniciativu z vedení EU se také hlasovalo v europarlamentu. Tam se ovšem nejednalo pouze o tzv. „klimatickou migraci“ z pera OSN (UNHCR), která by de facto legalizovala takřka každého afrického vetřelce, ale také se hlasovalo k záležitostem, v jejichž důsledku se bude mnohem snadněji alepsoň lokálně přecházet na právo šaría, stejně tak podnítí další vetřelce ke stěhování do zemí EU, které nyní zcela legálně umožní praktikovat alespoň některé prvky práva šaría zcela legálně.

O co se jedná si můžete poslechnout v tomto videu, kde o celém hlasování referuje europoslanec MUDr. Ivan David: Ivan David potvrzuje, že EU hodlá ustupovat islámu a podporovat invazi

Možná už video znáte, nicméně pro ty, kdo nejsou informováni, oč se jedná, jen připomínám, že pojem „klimatický uprchlík“ se skloňuje už nějakou tu dobu a nejde o nic jiného, než o způsob, jak dostat mnohem víc muslimských vetřelců do Evropy a to zcela legálně.

To ruku v ruce s novými jednotnými azylovými pravidly, které protlačuje EK, by skutečně udělalo z každého, kdo přichází z nepříznivých klimatických podmínek, zcela legálního „uprchlíka“.

Další hlasování pak jen potvrzuje, že jde především o podporu muslimské invaze, neboť podpora dětských sňatků, potažmo tedy pedofilie není nic jiného. Totéž lze říct o podpoře práva šaría. Muslimští invazisté nepřijíždí do Evropy proto, aby se integrovali. Zapadnou výhradně do své společnosti, přičemž časem budou požadovat po Evropanech, aby se právu šaría podřídili. Úplně stejný scénář můžeme vidět i v jiných islamizovaných územích, ať už se jedná o Asii nebo aktuálně především Afriku.

A opět bych ráda upozornila na to, že všechny tyto šílenosti podporuje nejen EK, ale také volení europoslanci, které volili i mnozí z vás. Například pro klimatickou migraci, což je podpoření zcela nekontrolovatelné invaze, hlasovali z ČR europoslanci za KDU-ČSL, TOP0,09,STAN, Piráty, ANO a KSČM. Vše ostatní můžete slyšet ve videu.

Samozřejmě, podobně hlasovala i většina europoslanců z dalších zemí, tedy opět se hlasovalo zejména v neprospěch většiny Evropanů. To vše posvěceno i občany EU.

Na hlasování jsem chtěla upozornit i proto, abych ukázala, že invazi a islamizaci, včetně plíživého zavádění práva šaría, takto podporují i sami Evropané a to právě tím, co vysílají do Bruselu. Už nyní tvoří asi 70% všeho, co projde českým parlamentem, směrnice, nařízení, normy či zákony, které přijdou z EU. A náš lokajský parlament stejně, jako ostatní lokajské parlamenty, vše odkývne.

Jedním z bodů Agendy 2030 je i masová invaze, v plánu je přemístění asi miliardy lidí do roku 2030. Konkrétní plánované počty za letošní rok lze dohledat i na stránkách UNHCR, já jsem je uváděla v tomto článku. Zde ovšem nejsou započítáni ti invazisté, kteří přijedou „po vlastní ose“.

Za nezájmu drtivé většiny lidí se tak schválilo něco, co bude mít skutečně nedozírné důsledky. Do ekonomicky likvidované Evropy přijdou miliony parazitů, kteří očekávají, že dostanou nejen bydlení a štědré dávky, ale počítají s tím, že si jednou tento kontinent převezmou. A budou zde zcela legálně, neboť přijdou ze špatných klimatických podmínek.

Velmi naivní je pak si myslet, že se to netýká i nás. Evropa není nafukovací a připravovaná jednotná azylová a migrační pravidla ruku v ruce s postupným předáváním suverenity národních států papalášům v Bruselu, pomůže rozptýlit invazní muslimská vojska po celé EU.

Europarlament také potvrdil, že mu nijak nevadí postupné zavádění práva šaría, tedy hodlá dělat další ústupky muslimům. Včetně legalizace dětských nevěst a brzy zřejmě i šaría zón, které se budou jako rakovina rozlézat do doby, než si postupně zaberou celé země.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 945 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.