policienadavky
25.4.2020
Kategorie: Společnost

Za nadávky “osobnostem” do basy?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Policejní stát?  Před nevhodnými komentáři na sociálních sítích vůči politikům a známým osobnostem kvůli opatřením v souvislosti s pandemií koronaviru varovala na počátku týdne v tiskové zprávě mluvčí policie v Karlovarském kraji Eva Valtová. Valtová zveřejnila zprávu v pondělí. Objevují se prý pisatelé, kteří mnohdy svým extrémním vyjádřením, nevhodnými výrazy komentují známé osobnosti či postup vlády. Následky svého počínání si však zřejmě neuvědomují. Svým hanlivým výrokem mohou naplnit skutkovou podstatu hned několika trestných činů a vystavit se tak trestnímu stíhání. Mluvčí připomněla, že se takového jednání týkají paragrafy o podněcování k trestnému činu nebo nenávisti k lidem, případně vyhrožování a pachateli pak může ve většině případech hrozit až dvouletý trest odnětí svobody a dorazila to sdělením, že by si měl každý uvědomit, že internet není anonymním místem a nikdo není nedohledatelný a nepostižitelný. Faktem je, že se policie obecně zabývá chováním lidí na sociálních sítích a některé případy již řešily soudy. Valtová ale vydala zprávu bez jakýchkoliv souvislostí, vyzněla tedy pouze výhrůžně.

Nadávky  Ubožák, sráč, vytírá s lidma prdel, nadával Topolánek prezidentovi Zemanovi.

Nadávky  Zeman je druhý Hitler a je třeba ho podřezat jako svini, Martin Lang.

Nadávky  Zmrd, měl by viset. Pavel Novotný zaútočil na Ondráčka z KSČM.

Nadávky  Podle Novotného nám vládne čurák a podpořil to slovy Zeman je zmrd.

Kdybych měla pokračovat ve vyhledávání nadávek, tak mám doživotně co dělat. Česká politická scéna je prošpikována nadávkami nejhrubšího kalibru a já nehodlám nikde dávat hvězdičky, ale píšu tak, jak to řekli. Všichni to víme, všichni jsme zažili spoustu sprostoty všude. Jak v politice, tak u umělců a v neposlední řadě mezi lidmi na sociálních sítích. Stačí mít jiný názor a demokracie už není. Říct někomu z kurvy synu je naprosto běžné a já osobně neznám horší nadávku. Ve snaze někoho urazit, urazíme i jeho maminku. Tohle je něco, co já nedokážu pochopit a nikdy se s takovou sprostotou nesmířím.

Jak na mne zapůsobily obě policejní zprávy? Hodně směšně. Kdyby se chtěli policie a soudy řídit podle ní, tak nám na politické scéně nezůstane ani noha a všichni budou bručet v base. Chtěli bič na obyčejné lidi a upletli ho sami na sebe. Nezbylo nic jiného, než zprávu stáhnout a omluvit se. To je to poslední co měli udělat. Dali všem lidem volný slovník a to bylo bylo aby jsme si ho ještě nevytříbili, aneb jak by řekl hubatý Slovák, „jebem tvoju mať.“ Slovníku zdar a stavte basy.

Že by strach? Říká se vyřčené slovo ani párek koní nevrátíš a zrovna tak omluva policie je v tomto případě více méně směšná. Už to víme a musíme s tím počítat i když se snaží zprávu dementovat.

omluva-policie-289x300
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 750,- Kč
Vybráno 19.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 182 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
86 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)