policienadavky
25.4.2020
Kategorie: Společnost

Za nadávky “osobnostem” do basy?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Policejní stát?  Před nevhodnými komentáři na sociálních sítích vůči politikům a známým osobnostem kvůli opatřením v souvislosti s pandemií koronaviru varovala na počátku týdne v tiskové zprávě mluvčí policie v Karlovarském kraji Eva Valtová. Valtová zveřejnila zprávu v pondělí. Objevují se prý pisatelé, kteří mnohdy svým extrémním vyjádřením, nevhodnými výrazy komentují známé osobnosti či postup vlády. Následky svého počínání si však zřejmě neuvědomují. Svým hanlivým výrokem mohou naplnit skutkovou podstatu hned několika trestných činů a vystavit se tak trestnímu stíhání. Mluvčí připomněla, že se takového jednání týkají paragrafy o podněcování k trestnému činu nebo nenávisti k lidem, případně vyhrožování a pachateli pak může ve většině případech hrozit až dvouletý trest odnětí svobody a dorazila to sdělením, že by si měl každý uvědomit, že internet není anonymním místem a nikdo není nedohledatelný a nepostižitelný. Faktem je, že se policie obecně zabývá chováním lidí na sociálních sítích a některé případy již řešily soudy. Valtová ale vydala zprávu bez jakýchkoliv souvislostí, vyzněla tedy pouze výhrůžně.

Nadávky  Ubožák, sráč, vytírá s lidma prdel, nadával Topolánek prezidentovi Zemanovi.

Nadávky  Zeman je druhý Hitler a je třeba ho podřezat jako svini, Martin Lang.

Nadávky  Zmrd, měl by viset. Pavel Novotný zaútočil na Ondráčka z KSČM.

Nadávky  Podle Novotného nám vládne čurák a podpořil to slovy Zeman je zmrd.

Kdybych měla pokračovat ve vyhledávání nadávek, tak mám doživotně co dělat. Česká politická scéna je prošpikována nadávkami nejhrubšího kalibru a já nehodlám nikde dávat hvězdičky, ale píšu tak, jak to řekli. Všichni to víme, všichni jsme zažili spoustu sprostoty všude. Jak v politice, tak u umělců a v neposlední řadě mezi lidmi na sociálních sítích. Stačí mít jiný názor a demokracie už není. Říct někomu z kurvy synu je naprosto běžné a já osobně neznám horší nadávku. Ve snaze někoho urazit, urazíme i jeho maminku. Tohle je něco, co já nedokážu pochopit a nikdy se s takovou sprostotou nesmířím.

Jak na mne zapůsobily obě policejní zprávy? Hodně směšně. Kdyby se chtěli policie a soudy řídit podle ní, tak nám na politické scéně nezůstane ani noha a všichni budou bručet v base. Chtěli bič na obyčejné lidi a upletli ho sami na sebe. Nezbylo nic jiného, než zprávu stáhnout a omluvit se. To je to poslední co měli udělat. Dali všem lidem volný slovník a to bylo bylo aby jsme si ho ještě nevytříbili, aneb jak by řekl hubatý Slovák, „jebem tvoju mať.“ Slovníku zdar a stavte basy.

Že by strach? Říká se vyřčené slovo ani párek koní nevrátíš a zrovna tak omluva policie je v tomto případě více méně směšná. Už to víme a musíme s tím počítat i když se snaží zprávu dementovat.

omluva-policie-289x300
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 911,00 Kč
Vybráno 48.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 065 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
politicon.cz
86 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.