RAKOUSKOMIGRACE
18.8.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Za dvacet let bude Rakousko vypadat jako Afghánistán

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

CHRIS TOMLINSON

Irácká křesťanka, která uprchla do Rakouska, varovala tamní zákonodárce, že muslimští žadatelé o azyl chtějí rakouskou společnost ovládnout a bez legislativního zásahu by se jim to mohlo podařit během pouhých dvou desetiletí.

Irácká křesťanka, vystupující pod pseudonymem „Maria“, v rozhovoru pro rakouskou televizi popsala své osobní zkušenosti s muslimskými žadateli o azyl, s nimiž se jako poradkyně-dobrovolnice setkala v ubytovnách pro azylanty. Podle Marie, která z Iráku uprchla před pronásledováním, se mnozí z nich mezi sebou baví o tom, že časem ovládnou Rakousko, píše list Kronen Zeitung.

Mezi muslimskými žadateli o azyl se „všechny rozhovory točí kolem náboženství“, řekla Maria novináři Gerhardu Kollerovi. Islámské myšlení je podle ní ve společnostech, odkud většina žadatelů o azyl přišla, všudypřítomné. „Nic jiného neznají. Co taky čekáte od lidí, kteří přijdou do Rakouska s hlavou plnou téhle ideologie?“ dodala.

Mnoho muslimů je podle ní „šokováno“ liberálností rakouské společnosti i zásadou náboženské svobody. „Náboženská svoboda zachází v Rakousku příliš daleko“, tvrdí Maria. Varovala také před aktivitou zástupců řady radikálně islamistických skupin v uprchlických ubytovnách, čehož si stále častěji všímají i německé úřady. „Říkají jim, že si tady v klidu můžou žít podle své víry, a že Rakousko jim brzo spadne do klína.“

Někdejší dobrovolnice následně varovala rakouské zákonodárce, že země jako Irák, Egypt či Sýrie byly ještě před 40 nebo 50 lety poměrně svobodomyslné, což se však radikálně změnilo. „Kdysi jsme žili v liberální společnosti,“ říká. „Myslím, že zvláštní okolnosti si žádají zvláštní pravidla a zákony,“ tvrdí Maria a dodává: „Politici musejí zasáhnout, jinak bude Rakousko do dvaceti let vypadat jako Afghánistán dnes.“

Charita, pro niž Maria pracovala, tvrdí, že od ostatních zaměstnanců podobné stížnosti neslyšela, potvrdila však, že pro ně Maria půl roku pracovala. Mariina výpověď se podobá zjištěním německého investigativního novináře, který loni inkognito prošel několik německých ubytoven pro žadatele o azyl. Novinář pákistánského původu Shams Ul-Haq následně prohlásil, že se v těchto zařízeních velice daří radikálnímu islamismu a že salafisté mezi migranty šíří i nepravdivé provokativní pomluvy, aby je tak mohli snáz zverbovat.

Přední francouzský odborník na radikální islám Gilles Kepel nevylučuje, že by radikální islamisté mohli Evropu zavést na cestu k „občanské válce“, z jejíhož chaosu chtějí vzejít vítězně a vnutit islámskou nadvládu celé Evropě.

 

ZDROJ: Chris Tomlinson, Christian Refugee Warns Austria Will Look Like Afghanistan in 20 Years, Breitbart.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2018: *****

Václav Komrska 3000,- Kč, René Chrobok 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Zdeněk Pernický 300,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jiří Kolátor 100,- Kč, Jan Vokáč 100,- Kč, Svatava Visser 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Anonymní dárce 288,21 Kč (0,0020 BTC), Libor Heidler 500,- Kč, Svatava Visser 300,- Kč

Celkem za měsíc: 9 088,21 Kč
Vybráno 25.96%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.