SPOLEC4
7.11.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Za dekanonizaci (ne)svaté trojice Klima-Gender-Migrace

Sdílejte článek:

MARTIN PETRÁČEK

Destruktivní levicové elity se klanějí (ne)svaté trojici Klima-Gender-Migrace. Cílem těchto elit je destrukce společnosti, potažmo celé západní civilizace; údajná záchrana lidstva před změnami klimatu je jen záminkou. Důkazem toho je, že tyto elity bojují současně proti emisím CO2 i proti jaderné energetice.

Klimatický alarmismus byl až do pádu sovětského impéria interním selháním vědy (hlásání účelových nepravd výměnou za tučné dotace), jehož motivace nebyla ideologická; politickým účelem byla podpora jaderné energetiky ve Velké Británii, která měla zbavit Spojené království závislosti na uhlí, potažmo definitivně skoncovat s hrozbou hornických stávek (program M. Thatcherové). Po pádu sovětského impéria ideově i finančně náhle osiřelí (marxismus byl totálně zdiskreditován a Sovětský svaz přestal existovat) levicoví intelektuálové z tzv. mírového hnutí hledali sobě nové angažmá a nalezli je v radikálním ochranářství životního prostředí, včetně jeho globální dimenze – ochrany klimatu. Zelení, kteří v té době na západní politické scéně již nějaký čas přítomni byli, projevovali nukleofobii odedávna. Jaderná fyzika, jaderní fyzikové i jaderné zbraně požívali v levicových kruzích zlé pověsti již desítky let před kolapsem komunistického bloku. Příliv posil do řad zeleného hnutí toto hnutí posílil způsobem, který jeden německý časopis té doby vystihl na titulní straně jednoho svého čísla slovy „Vom Umweltschutz zum Ökowahn“. Tak došlo ke spojení dvou zcela protichůdných idejí v programu zeleného hnutí – boje proti CO2 a boje proti jádru.

Podobně jako ve věci klimatu je tomu i ve věci genderu: např. homosexuálové, resp. jejich společenská deostrakizace (v některých zemích i dekriminalizace homosexuálního styku), byli a jsou jen záminkou; jejich osud je levicovým elitám zcela lhostejný. Důkazem je podpora masové imigrace muslimů – příslušníků vůbec nejhomofobnější civilizace na světě – do Evropy. Skutečnost je taková, že bílí cisgenderoví homosexuálové dnes už představují pro levicové elity nepřítele č. 2 – hned po bílých heterosexuálních mužích. A stejnou roli v plánech destruktivní levice hrají i ostatní menšiny.

Čím dříve prohlédnou ti, za jejichž skutečné i údajné zájmy se tyto destruktivní levicové elity naoko berou, tuto hru, tím větší bude šance na záchranu naší civilizace.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 420 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
politicon.cz
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.