environmental-protection-326923_1280
22.10.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Za čištění odpadu neplatíte žádné příplatky o víkendech ani večer

Sdílejte článek:

Pokud se vám zdá, že z odpadu se line odporný puch, voda neodtéká, jak by měla, naopak se vám zbytky spláchnuté do kanalizace vrací do dřezu, neměli byste váhat. Zručný kutil možná dovede použít „krtka“ z drogérie, případně spirálový kartáč, ovšem problém může být tak hluboko, že je třeba povolat odborníka. Hledáte-li na internetu, většinou se koukáte na dojezdovou vzdálenost tak, abyste neplatili zbytečné kilometry navíc. Viktor Čistič je spolehlivá firma s letitými zkušenostmi, která vám kvůli čištění odpadu a dalším kanalizačním službám přijede zdarma. A to i večer nebo o víkendu. Zbytečné peníze neplatíte ani za expresní příjezd do hodiny a za příjezd servisního vozu.

Čištění kanalizace a odpadu není zapovězeno ani obyvatelům zapadlých vísek

Pokud bydlíte v odlehlé končině, na přehledné mapce si vyberte, odkud to bude pro instalatéra nejblíže až k vám domů, do práce nebo na chalupu. Instalatéři jezdí kvůli čištění odpadu a kanalizace v dlouhodobě havarijním stavu nebo akutních případech po celé Praze, dále také ve Středočeském kraji. Zavolat si povolané odborníky můžou lidé z Kladna a okolí, Slaného, Mělníka, Mladé Boleslavi, Brandýsa nad Labem, Berouna, Benešova-Slap, Příbrami a Kutné Hory. Výjezdy jsou možné i do Jíloviště a okolí, Mníšku pod Brdy, Jesenice, Průhonic, Štěchovic, Kralup nad Vltavou, Černošic a Dobřichovic.

Čištění odpadu Praha se provádí večer i o víkendech

Jak jsme již zmínili, za večerní a víkendové čištění odpadu Praha a další služby se neplatí dojezd instalatérů ani servisního vozidla. Pro hrubou představu nabízíme ceník běžně prováděných prací. Čištění odpadu motorovou frézou stojí 120 korun za metr, čištění kanalizace tlakovou vodou je za stejnou částku za jeden metr, totožnou cenu zaplatíte za revize videokamerou.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 4 100,00 Kč
Vybráno 11.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 17 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...