africa
17.11.2017
Kategorie: Ekonomika

Z pomoci Africe se stal docela velký byznys

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Už jsem se tomu věnovala několikrát. Z pomoci Africe se stal docela velký byznys – každý, kdo chce ukázat, jak je dobrý a šlechetný, organizuje pomoc Africe. Proudí tam tuny a tuny potravin, farmaceutické firmy tam našly dobrý odbyt pro své výrobky. Prostě patří k dobrému bontonu každé celebrity pomáhat Africe.

A výsledek? Rozvrácené země, kde se ve velkém kšeftuje s pomocí. Země, kde se lidé odnaučili přiložit ruku k dílu a jen čekají s nataženou rukou. Země, odkud se utíká a není už nikoho, kdo by přiložil ruku k dílu.

Nejsmutnější je, když někde narazíte na autentické příběhy skutečných zodpovědných Afričanů, kteří s tím marasmem chtějí něco dělat. Jsou zoufale osamocení a nikdo jim nepomůže. Když se jim podaří rozjet nějakou výrobu nebo pěstování plodin, postaví se proti nim byrokracie EU nebo je jim znemožněno s jejich plodinami obchodovat na světových trzích.

Byznys s charitou je čím dál lepší byznys – nikomu se nehodí do krámu, aby se Afrika skutečně postavila na nohy. A teď ji dorazí migrace… Rozumný člověk nemůže něco takového podporovat. Je v našem zájmu, aby Afrika byla dobrou zemí pro své obyvatele. Aby se Afrika rozvíjela a dala šanci lidem prožít tam dobré životy.

A každý, kdo podporuje migraci, to jen ztěžuje!

Autor: Eva Hrindová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 164 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...