Respirátory-rousky
3.3.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Z občanů se stali pokusní králíci vlády

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRDalší nařízené uzavření státu na tři týdny je předem určeno k nezdaru. V papírnictví údajně nebezpečně řádí vir (zavřít), v továrně se to otestuje, tam asi vir tolik neřádí (nechat otevřené). Hm. Premiér Babiš mluví o teroru (1) jako o švestkových povidlech, a opoziční zoufalec Fiala (ODS) si notuje s ještě větším zoufalcem Hamáčkem (ČSSD) , jak je dobré ve firmách testovat, protože vir šířící se ze školek a papírnictví už bude umlčen. (2) Česko vypadá jako naprostý blázinec. Námitka, že vláda dělá co může, obstojí jen částečně. Dělala totiž až příliš dlouho málo. Pár léků ivermektinu pro brněnskou nemocnici Sv.Anny to také nespraví.


Podíváme-li se do zemí, kde se očkuje a nasazují léky, vidíme, že tam pandemie klesá. Cesta, možná zatím ne zcela vědecky probádaná, se tu ukazuje. U nás se prezident domáhá schválení vakcíny Sputnik V, (Slováci si ji už nakoupili stejně jako 39 dalších zemí), ministr zdravotnictví Blatný se zaklíná bumážkou z EU a Babiš hlásí, že Cheb je jakési Livigno před rokem a on více do kamery ČT říci už nemůže. Opět hm.

Diskutované dodávky vakcín z Ruska český problém sice generálně neřeší, ale asi je něco lepší než nic. Rádi bychom, my občané, už viděli nějaký konec tohoto teroru, tedy vládní politiky, jak si ji Babiš sám nazval. Místo toho se cestou pokus – omyl z nás stávají králíci, kterým navíc oficiální propaganda sděluje, jak je výborné, že máme tu EU, na kterou výrobci vakcín klidně udělali dlouhý nos. Aby ne, kdo by s takovými politickými troskami ztrácel čas.

Každý tlak vždy vyvolá i zpětnou reakci a tato vláda s obehraným strašákem mrtvých občanů už nikoho nevyděsí. Občané umírají zbytečně nikoliv díky pohybu na čerstvém vzduchu, ale díky tomu, že vláda léčení covidu řeší opakovaně celostátní uzavírkou, která ale nepřináší žádné výsledky. Covid se u nás řeší div ne jako nějaký trestný čin. Jde ale o nemoc a seznamy možných léků už přiznala mnohá česká média. Otázkou dne je, proč se tedy nemoc neléčí.

Okamura a jeho SPD navrhuje pád vlády a místo ní vládu (snad) odborníků. Taková vláda (opět snad) zahájí účinnou léčbu podle lékařských pravidel. Otázkou je, zda celá hra na „vládu odborníků“ nepomůže hnutí ANO při opětném nástupu k moci.

Opozice k vakcínám a lékům namítá, že chce na vše posvěcení z EU, jako kdyby EU měla patent na rozum. Kdyby tomu tak bylo, nebyly by v unii tak silné odstředivé síly a Británie by zůstala členem EU. Pokud EU selhává téměř na každém kroku, její schválení čehokoliv stejně žádnou důvěru nevyvolá. Maďaři a Slováci to s ruskou vakcínou Sputnik V už riskli i bez EU.

Kdo vakcínu nechce, ten ji vždy může odmítnout, stejně jako může odmítnou i ty v EU posvěcené. Vždyť i tu EU schválenou vakcínu Švédsko či Švýcarsko a další (3) země zamítli a v Německu se veřejně hovoří o šmejdu. Kancléřka Merkelová sice nezvolila tento slovník, ale AstruZenecu, jako starší osoba, veřejně odmítla. (4) Takže ať nám ODS, TOP a další vysvětlí, k čemu ty EU bumážky vlastně vůbec jsou, když po nich tak svorně volají.

Vláda je mizérie, opozice většinově stejná. Tak asi máme, co si zasloužíme.

 

Zdroje:
1) https://www.novinky.cz/komentare/clanek/komentar-stanne-pravo-alexander-tomsky-40352548
2) https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3277156-rozsahle-testovani-ve-firmach-mohlo-situaci-pomoci-shodli-se-hamacek-a-fiala
3) https://www.seznamzpravy.cz/clanek/uz-8-statu-odmita-astrazenecu-pro-starsi-proc-nekde-vadi-a-jinde-ne-140735
4) https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/02/28/flash-angela-merkel-odmitla-ockovani-astrou-zenecou/

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 888 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)