7.9.2015
Kategorie: Společnost

Z našich TV se mi chce zvracet!

Sdílejte článek:

VLADIMÍRA ANTOŠOVÁ 07|09|2015

Proč mám pocit, že reportéři, redaktoři, a majitelé medií mají pocit, že většina národa je totálně blbá?!

Včera (6.9.) jsem koukala na zprávy na Nově a nestačila jsem se divit. Reportérka si s uprchlíky povídala, hrála si s dětmi, dětičky byly neskonale vděčné za úsměv a pohlazení, další reportáž z Německa a opět obrazy šťastných uprchlíků rozjásaných nad skutečností, že se dostali do země zaslíbené a pod všeobjímající náručí Mama Merkel se jim pohrnou štědré dávky a jiná pomoc, kterou oni mohou po libosti pohrdat! 

Ještě rozjásanější byly tváře německých sluníček ,,užitečných idiotů,, jež vítali hordy nevděčných sarančat balonky, mávátky a snaživě jim vnucovali pomoc o niž nestojí!

tentacles_dees

Proč naše televize nevysílají videa projevu Merklové v Německu, kde ji dav vypískal a vybučel! Proč nesdílí s lidmi této země videa uprchlíků, jež na rakouském nádraží kopou do potravin, zahazují balíčky s jídlem a balenou vodu do kolejiště! Proč nesdílí videa z maďarských nádraží a silnic a tuny odpadků co po sobě uprchlíci zanechávají. A nejen odpadků ale i věci, co dostali jako pomoc. Ať už jídlo, deky stany , hračky, oblečení! Proč neukážou lidem, jak se nám hodlají odvděčit gesty podřezávaného krku!

V době kdy si každý vygugluje informaci kterou potřebuje, kdy si na sociálních sítích lidé sdělují informace a videa napříč státy, jim tahle nechutná propaganda stejně nemůže projít! Nicméně si říkám, že Goebbels se i v hrobě červená jaký byl břídil a neumětel …

No nic, tak se milá media snažte dál, jen nečekejte, že český národ vám ty bludy bude baštit!

ZDROJ: Vladimíra Antošová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 89 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...