13.4.2014
Kategorie: Humor

Z deníku marketera (3.) – Facebook, kokote!

Sdílejte článek:

OD: MARKETER 13|04|2014

Taky v tom jedete? Nová média, nad nimiž si starouši ve firmách usmrkávají a mladí ambiciózní zmrdi v nich vidí šanci, jak se alespoň na chvíli vydrápat nahoru v hierarchii kokotů. Být tak šéfem digitální komunikace, mlask.

 

 

Firemní facebookový profil stojí za hovno, protože přesně netušíte, co s ním dělat. Šéf zmrd kolem něj chodí po špičkách. Trochu by ho chtěl, protože to viděl jinde. Konkurence má Facebook, co s tím jako uděláte? Takhle nějak to vždycky začíná. Vy odpovíte, že jej samozřejmě také máme, ale protože před dvěma měsíci řekl, že je k ničemu a vyhodil tu moravskou štětku, co tam sypala omluvy zákazníkům, tak se o něj nikdo nestará. To ho samozřejmě rozezlí a nasere na největší možnou míru. Jeho manželka má Facebook a byla na nějakém školení, kde jí lektor vysvětlil, že s tím vším se dají dělat divy. Takže on si také udělal profil, ale pod jiným jménem, protože nechce, aby konkurence viděla, že on profil má. „A zjistil jsem, že s tím vším se dají fakt dělat divy.“ To řekne na pondělní poradě a mne zprcal za to, že jsem mu asi před dvěma měsíci nedával dost jasně najevo, že se nemá rušit podpora sociální sítě Facebook. Tak jako dobrý. Mohl také popřít, co řekl a říci, že říkal něco jiného. Mohl se hýkavě zasmát a sundat mi nějaké peníze. Dobrý. Jako fakt zatím dobrý. Tahle porada skončí tak, že se nějaký trotl pověří, aby tam sypal ty omluvy zákazníkům.

 

Ale současně jako moc neví, k čemu a jak to celé funguje. Ví, že tam ten potenciál je, ale moc neví, kde ho hledat. Jak jako ty pitomce, co nám tam nadávají přivede utrácet peníze do téhle jeho firmy? Stojí to jen další peníze. A peníze on jako nikomu přeci dávat zadarmo nebude. Musíte někoho najmout, aby tam cintal profiremní žvásty, co se tak jako netváří. Musíte někoho málo zaplatit a ukecat ho, že bere dost na to, aby snášel jeho nálady a držel.

 

Nehodnotím to, zda facebookový účet má smysl, či zda jde pouze dutou bublinu. To nechť posuzují jiní. Ale toho času prázdného plácání nad tím, zda se Facebooku věnovat, nebo jej úplně zavrhnout? Porada už tradičně otevírá třetí hodinu a najednou se prázdné blití otočí na blba z HR oddělení. „Kdo všechno má Facebook ze zaměstnanců? Máme nějaký seznam? Co tam o nás píší?“

 

Kurva, paranoia zaútočila na mozkovou část zvanou lakomtóza.

 

Máte to stejné? Tak vítejte v českých firmách 21. století řízených zmrdy.

 

 

HR guru, který do firmy nepřivedl ještě jediného schopného člověka, kromě bývalého obchodního ředitele. Ten však někde o jeho ženě řekl, že je děvka. Bohužel to řekl nějaké firemní děvce a byl nenápadně vyhozen. Tak tenhle guru si dovolil říci, že neví, že Facebook zaměstnanců nesleduje.

 

Takže tentokrát nic zásadního. Na Facebook se dál kašle, ale dva lidi dostali vytýkačku. Dovolili si stěžovat na smrad na záchodech a jeden dostal padáka, protože se fotil před logem firmy nahatý.

 

Marketér zdraví zoufalé..

 

 

ZDROJ: kyblmrkve.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 56 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.