Z deníku imigračního dobrovolníka

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ROBERT TROŠKA 01|11|2015

Již jsme si za poslední dva měsíce, kdy eskaluje migrační krize, zvykli na mediální masáž “odborníků” při líčení exodu muslimských migrantů do Evropy. Termíny jako  „uprchlíci před válkou“,“nutná solidarita“  a další termíny, které užívají téměř všechny sdělovací prostředky líčící „chudáky migranty“ a zdůrazňující potřebu všeobjímající solidarity k nim samotným bez ohledu na skutečnost, že nám sem do Evropy proudí násilně především z islámských zemí.

Rád bych v této souvislosti zmínil server Aktuálně.cz, kde kromě prezentace utopických vizí zarputilých lidskoprávních „dobrodinců“, které ani nemá smysl jmenovat, přišli nedávno na ještě důmyslnější způsob, jak přesvědčit veřejnost o potřebě solidarity s  „chudáky uprchlíky“. Přetiskovat deníky některých dobrovolníků! Tady se již nejedná jen o názor „experta“, tady již přichází „pravda v přímém přenosu“!

Číst tyto story o kolaboraci a napomáhání osidlování muslimské populace v Evropě je pro člověka milujícího naši kulturu a zvyky se všemi jejími nedostatky vskutku tíživé a depresivní, ale postřehy jednoho soudruha dobrovolníka stojí určitě za zmínku. Jedná se o článek „Rvačky, bláto, vytrvalý déšť. Čeští dobrovolníci …“ vydaného 19.10.2015 na serveru Aktuálně.cz.

Dobrovolník v deníku píše:

Začal tu horor, který pokračuje doteď. Vůbec netušíme, jaký to bude mít konec, protože sem přichází stále víc a víc lidí,” varuje s tím, že uprchlíci v provizorním táboře nutně potřebují okamžitou pomoc. Selhávají hlavně Srbové.“

Z posledních sil tu vaříme čaj, rozdáváme sušenky. V noci jsme tu dělali ‘peacekeeping’, vrhali jsme se do znesvářených skupin, které se praly. Skákali jsme doprostřed, zvedali ruce a volali jsme na ně ‘Salam Alejkum’ (“mír s Vámi”, uvítací pozdrav v muslimských zemích – pozn. redakce),” líčí dále dobrovolník.

V další části popisuje chování mírumilovných migrantů při přechodu do Chorvatska:

„Pak Srbové pustili několik set nově příchozích uprchlíků z autobusů a ti se na ten vytvořený systém vrhli, začalo se předbíhat a vznikl obrovský konflikt. Jako lavina se lidé přehnali silnicí, kde rozdělujeme uprchlíky do skupin, strhla se rvačka, došlo i na potyčky s noži i klacky.

f201406270927701-53b2d50a68b73

Buďme spravedliví,tento dobrovolník alespoň pravdivě informoval o situaci s migranty,o jejich násilném chování a nezvladatelných reakcích. Jeho deník samozřejmě pokračuje dál, vyprávění mě však zaujalo hlavně ve dvou zásadních bodech:

1. Za hrůzné podmínky mohou podle dobrovolníka „bídní Srbové“, kteří posílají chudáky migranty na přechod do Chorvatska. Srbové mají investovat velké finanční prostředky do ochrany muslimských hord, které proudí do Evropy. Srbsko a další státy na Balkáně však mají svých problémů více než dost.

Pro Srby má povinnost pomáhat muslimským imigrantům vůbec zvláštní pachuť. Kosovo s hlavním městem Prištinou,které jim bylo za války roku 1999 odebráno, jim po celá staletí přináleželo. Hlavní prapříčinou budoucí ztráty tohoto území bylo osídlení Kosova (imigrace) muslimskými Albánci po 2.světové válce. Město Priština je jejich prapůvodní domovina,ze které založili svůj národ. Je to něco podobného, jako kdyby se Praha stala součástí nezávislého státu s většinovou muslimskou populací.

Tedy soudruh dobrovolník nepokládá za příčinu problémů v chování samotných  migrantů!

Vůbec ho nezaráží jejich násilné chování, že nejsou schopni ani základní slušnosti a minimálního dodržování pravidel mezi sebou,že vytahují nože a ohrožují životy druhých včetně samotných dobrovolníků!

2. Pozdrav ‘Salam Alejkum’ . Tento pozdrav je klíčovým předělem a stupněm shrbenosti a poníženosti před budoucí muslimskou vrchností v některých částech Evropy. Jinými slovy dobrovolníci již začali 0.fázi integrace evropské společnosti do islámu! Oslovují migranty muslimským pozdravem!

Takže ne migranti, ale my resp. naše většinová populace se začne učit integrovat do islámu!

Pojďme se podívat malinko do „světlé budoucnosti“, jak může tato „integrace“ dál pokračovat:

1.stupeň islamizace evropské společnosti: Příslušná ministerstva jednotlivých západních států a a vrcholné orgány EU zodpovídající za integraci migrantů dojdou po špatných zkušenostech se začleňováním migrantů k závěru , že nároky ze strany většinové společnosti na zvládnutí mateřského jazyka byly netolerantní a vykazovaly znaky xenofobie, poněvadž muslimského migranta přece nemůžeme nutit násilně k pochopení jiné kultury. Kulturu přece již má svou vlastní a to dostatečně obohacující! Proč tedy ho násilně nutit k osvojení jazyka?

2.stupeň islamizace evropské společnosti: Nastane v momentě, kdy muslimská populace v některých západních zemích dosáhne kolem 20% populace.

Přichází na řadu odstranění přežívajících „xenofobních pravidel“ o přijetí základních hodnot mateřského státu  a svobodných postojů včetně osvojení ústavy . Jinými slovy ústava je pro bezvěrce, křesťany a jiné nemuslimské obyvatelstvo, muslimové budou vyrůstat a žít podle norem, které říká Korán a s ním související právo šaríja.

3. stupeň islamizace evropské společnosti: V Evropě budou v důsledku vysoké porodnosti muslimského obyvatelstva a uplatňováním džihádu vznikat jednotlivé chalifáty, kde se bude uplatňovat právo šaríja.Tyto chalifáty budou nepřátelské nejenom k nám jinověrcům, ale budou se násilně střetávat i mezi sebou.Evropa bude místem neustálých násilných střetů, pozitivum bude pro novináře,budou mít neustále o čem psát , pro obyčejného smrtelníka ovšem začne nová doba temna. Tento 3. stupeň se dá odhadovat při dosažení muslimské populace kolem 50% .

Ale vrcholné orgány EU určitě nezaspí! Evropská komise určitě nechá zpracovat příslušnou směrnici týkající se sjednocení šaríji s evropským právem. Výsledkem bude „humanistická eurošaríja“. Vyberme některé skvosty:

  • Bít ženy nebude smět muslim na veřejnosti, jen doma.
  • Kamenování žen jen ve dny schválenými bruselskými směrnicemi a ekologicky šetrným materiálem.
  • Bičování jen bez důtek.
  • Imámům se nebudou muset bezvěrci klanět až k zemi, bude stačit úslužný pozdrav v arabštině a přiteplalý úsměv od ucha k uchu.

Nezapomeňme také,že velký problém budou muset vrcholné orgány EU řešit ve vztahu k Bruselu samotnému, protože v tomto městě má být již kolem roku 2030 více jak polovina obyvatel muslimského vyznání! Povolí budoucí bruselský chalifát jednání eurokomisařů?! Tyto a další otázky bude muset Evropa již v blízké budoucnosti řešit.

Anebo tomu tak nebude? A lidé v Evropě (hlavně západní) se konečně jednoho dne probudí a uvědomí si,že ta tzv. politická korektnost a pseudohumanismus dovedly Evropu až na okraj propasti? Uvidíme. Ještě je čas s problémem něco dělat, ještě je čas na změnu …

ZDROJ: Robert Troška

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
16 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.