theresa may
14.7.2016
Kategorie: Politika

Z Británie samé dobré zprávy … a to je teprve začátek

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL JURUTKA 14|07|2016

Británie má novou premiérku, ministra zahraničí a další členy vlády. A nevypadá to vůbec špatně. Po jedenáct let trvající éře Margaret Thatcherové opět premiérka a opět žena, která vypadá velmi sebevědomě a hovoří přímo a jasně.

Jaký obrovský rozdíl od britského “Sobotky” Camerona, premiéra z másla a měkkých kostí. Už za pár dní stihla demonstrovat snahu o pozitivní roli Británie, vstřícnost, ale i neústupnost vůči EU, péči o Brity. O všechny Brity. Jaký obrovský rozdíl od proklamací unijních britů a celé unijní socialistické smečky, která evropské občany cílevědomě zbavuje pravomocí, svobody a možnosti rozhodovat o svém dvorku ze svého dvorku. A která neustále nadřazuje jednu skupinu lidí nad jiné a vytváří závislost jedněch a diskriminaci druhých.

Nic proti spolupráci evropských zemí a určité legislativní brzdě proti zvůli silnějších či mocnějších, ale zloba unijních komisařů ukazuje na správnost Brexitu a jeho budoucí blahodárný efekt pro občany evropských zemí. Bude to Brexit, který nastartuje “vymření” umělých kreatorů evropského pořádku, fungujících svévolně bez mandátu svých občanů. Lidí bez zodpovědnosti uzavřených v autech a hotelech umělého světa Bruselu, lidí odtržených od běžného života jejich vlastních spoluobčanů. Barroso, Špidla, Juncker, Schultz, Jourová a tisíce dalších, kteří kdyby ze dne na den zmizeli, nikdo na celém světě to nepozná.

Takže děkujme za odvahu Britům, protože to bylo třeba. Oni sami a celý svět se brzy dočká dalších dobrých zpráv. Už dnes se výrazně zlepšila situace na burzách a trzích a libra se zvedá a bude zvedat. Britové získávají sebevědomí a kontrolu nad svým dvorkem. Chvilku to potrvá, ale nakonec se i ve zbytku Evropy najdou politici, kteří ještě umí mluvit přímou řečí a kteří se k Británii zachovají gentlemansky. Tak jak si to tato významná evropská země zaslouží.

Dobrých zpráv po Brexitu bude přibývat a věřme, že se Evropa začne rychle měnit. Že zmizí politici z másla a měkkých kostí. Že se zase ozve přímá řeč a pravdivé pojmenování i nepříjemných věcí, což je první předpoklad s nimi taky něco udělat. Od imigrantů a ochrany evropských hranic, přes nesmyslnou inkluzi až po odstavení korektních moulů a bezpáteřních oligarchů.

Těšme se na další dobré zprávy a podporujme ty, kteří se o ně zasluhují.

bloger_3
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 4 000,00 Kč
Vybráno 11.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
98 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.