theresa may
14.7.2016
Kategorie: Politika

Z Británie samé dobré zprávy … a to je teprve začátek

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL JURUTKA 14|07|2016

Británie má novou premiérku, ministra zahraničí a další členy vlády. A nevypadá to vůbec špatně. Po jedenáct let trvající éře Margaret Thatcherové opět premiérka a opět žena, která vypadá velmi sebevědomě a hovoří přímo a jasně.

Jaký obrovský rozdíl od britského “Sobotky” Camerona, premiéra z másla a měkkých kostí. Už za pár dní stihla demonstrovat snahu o pozitivní roli Británie, vstřícnost, ale i neústupnost vůči EU, péči o Brity. O všechny Brity. Jaký obrovský rozdíl od proklamací unijních britů a celé unijní socialistické smečky, která evropské občany cílevědomě zbavuje pravomocí, svobody a možnosti rozhodovat o svém dvorku ze svého dvorku. A která neustále nadřazuje jednu skupinu lidí nad jiné a vytváří závislost jedněch a diskriminaci druhých.

Nic proti spolupráci evropských zemí a určité legislativní brzdě proti zvůli silnějších či mocnějších, ale zloba unijních komisařů ukazuje na správnost Brexitu a jeho budoucí blahodárný efekt pro občany evropských zemí. Bude to Brexit, který nastartuje “vymření” umělých kreatorů evropského pořádku, fungujících svévolně bez mandátu svých občanů. Lidí bez zodpovědnosti uzavřených v autech a hotelech umělého světa Bruselu, lidí odtržených od běžného života jejich vlastních spoluobčanů. Barroso, Špidla, Juncker, Schultz, Jourová a tisíce dalších, kteří kdyby ze dne na den zmizeli, nikdo na celém světě to nepozná.

Takže děkujme za odvahu Britům, protože to bylo třeba. Oni sami a celý svět se brzy dočká dalších dobrých zpráv. Už dnes se výrazně zlepšila situace na burzách a trzích a libra se zvedá a bude zvedat. Britové získávají sebevědomí a kontrolu nad svým dvorkem. Chvilku to potrvá, ale nakonec se i ve zbytku Evropy najdou politici, kteří ještě umí mluvit přímou řečí a kteří se k Británii zachovají gentlemansky. Tak jak si to tato významná evropská země zaslouží.

Dobrých zpráv po Brexitu bude přibývat a věřme, že se Evropa začne rychle měnit. Že zmizí politici z másla a měkkých kostí. Že se zase ozve přímá řeč a pravdivé pojmenování i nepříjemných věcí, což je první předpoklad s nimi taky něco udělat. Od imigrantů a ochrany evropských hranic, přes nesmyslnou inkluzi až po odstavení korektních moulů a bezpáteřních oligarchů.

Těšme se na další dobré zprávy a podporujme ty, kteří se o ně zasluhují.

bloger_3
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
98 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.