theresa may
14.7.2016
Kategorie: Politika

Z Británie samé dobré zprávy … a to je teprve začátek

Sdílejte článek:

PAVEL JURUTKA 14|07|2016

Británie má novou premiérku, ministra zahraničí a další členy vlády. A nevypadá to vůbec špatně. Po jedenáct let trvající éře Margaret Thatcherové opět premiérka a opět žena, která vypadá velmi sebevědomě a hovoří přímo a jasně.

Jaký obrovský rozdíl od britského “Sobotky” Camerona, premiéra z másla a měkkých kostí. Už za pár dní stihla demonstrovat snahu o pozitivní roli Británie, vstřícnost, ale i neústupnost vůči EU, péči o Brity. O všechny Brity. Jaký obrovský rozdíl od proklamací unijních britů a celé unijní socialistické smečky, která evropské občany cílevědomě zbavuje pravomocí, svobody a možnosti rozhodovat o svém dvorku ze svého dvorku. A která neustále nadřazuje jednu skupinu lidí nad jiné a vytváří závislost jedněch a diskriminaci druhých.

Nic proti spolupráci evropských zemí a určité legislativní brzdě proti zvůli silnějších či mocnějších, ale zloba unijních komisařů ukazuje na správnost Brexitu a jeho budoucí blahodárný efekt pro občany evropských zemí. Bude to Brexit, který nastartuje “vymření” umělých kreatorů evropského pořádku, fungujících svévolně bez mandátu svých občanů. Lidí bez zodpovědnosti uzavřených v autech a hotelech umělého světa Bruselu, lidí odtržených od běžného života jejich vlastních spoluobčanů. Barroso, Špidla, Juncker, Schultz, Jourová a tisíce dalších, kteří kdyby ze dne na den zmizeli, nikdo na celém světě to nepozná.

Takže děkujme za odvahu Britům, protože to bylo třeba. Oni sami a celý svět se brzy dočká dalších dobrých zpráv. Už dnes se výrazně zlepšila situace na burzách a trzích a libra se zvedá a bude zvedat. Britové získávají sebevědomí a kontrolu nad svým dvorkem. Chvilku to potrvá, ale nakonec se i ve zbytku Evropy najdou politici, kteří ještě umí mluvit přímou řečí a kteří se k Británii zachovají gentlemansky. Tak jak si to tato významná evropská země zaslouží.

Dobrých zpráv po Brexitu bude přibývat a věřme, že se Evropa začne rychle měnit. Že zmizí politici z másla a měkkých kostí. Že se zase ozve přímá řeč a pravdivé pojmenování i nepříjemných věcí, což je první předpoklad s nimi taky něco udělat. Od imigrantů a ochrany evropských hranic, přes nesmyslnou inkluzi až po odstavení korektních moulů a bezpáteřních oligarchů.

Těšme se na další dobré zprávy a podporujme ty, kteří se o ně zasluhují.

bloger_3
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 104 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...