obetgangu-21-850x479
2.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Zrůdné praktiky britské policie, která odmítla zatknout pět brutálních muslimských násilníků – právo šaría v praxi (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Seznamte se s dívkou na obrázku, o které jsem se zde již před časem zmínila.  S dívkou, která žádá jediné: spravedlnost. Je jí 19 let, žije ve Velké Británii a jmenuje se Ellie. Byla přepadena muslimským gangem, poté jí vpíchli heroin a hromadně ji znásilnili. Znásilnění bylo doprovázeno mučivým týráním. Nicméně pachatelé nebudou odsouzeni, naopak, byli předem osvobozeni a ostrakizována je nyní oběť. Podle práva šaría by totiž byli skutečně v právu násilníci.

Policie a média se tak pokusily zakrýt další hrůzný případ muslimských gangů, které sexuálně zneužívají, znásilňují, mučí a obchodují s mladými, výhradně bílými britskými dívkami. Policie obvinila další z jejich obětí, Ellie, se 7 body obžaloby ze „zvrácení věci spravedlnosti“. Podle toho, co policie tvrdí, jde prý o falešná obvinění proti pěti muslimským násilníkům. Žádný člen gangu nebyl za velmi brutální týrání a znásilnění obviněn. Média její příběh ani nezveřejňují, protože tvrdí, že by tím mohly být poškozeny etnické (tzn. muslimské) podniky v oblasti.

V tomto případě nejde zdaleka o první oběť, která byla zastrašována policií. Tisíce policií zastrašovaných obětí již svá oznámení stáhly. Tyto dívky, většinou z chudých bílých rodin dobře věděly, že se spravedlnosti nedočkají. Jde-li policie proti nim, nemá význam se dále ozývat. Nyní se však objevila odvážná devatenáctiletá dívka Ellie, která i přes výhružky policie svůj případ zveřejnila, včetně fotografií, dokumentujících její stav nějakou dobu po velmi brutálním týrání a znásilňování.

A i přes nesporné důkazy a lékařskou dokumentaci, která její mnohačetná zranění dokazovala, byla nakonec obviněna dívka z toho, že si prý vše vymyslela.  Neuposlechla nařízení policie, aby mlčela a nikde o případu nehovořila, aby obvinění stáhla. Nařízení přesně té policie, která má za všech okolností snahu tyto případy zamést pod koberec. Je třeba si totiž uvědomit, že v mnoha oblastech již převládá muslimská komunita  a mnohde ovládla i policii. Muslimští násilníci jsou tak zcela beztrestní. To je ovšem potvrzení faktu, že ve Velké Británii již vládne zčásti právo šaría, ovšem nejen tam, protože i jinde je snaha podobné případy brutálních znásilnění ze strany muslimských násilníků ututlat.

Podobně se vůči obětem již v minulosti zachovali i ve Švédsku, Německu či jiných multikulturně obohacovaných zemích, kde potřebovali uměle snížit kriminalitu jistých etnik či spíše vyznavačů v současné době protěžované nenávistné islámské ideologie.

Níže se můžete podívat na video a zároveň hlavní zdroj informace (v AJ), které případ Ellie popisuje a zároveň vyzývá k tomu, aby byly tyto informace co nejvíce mezi lidmi šířeny. Mainstreamová média o tom odmítají psát, proto se příběh šíří po celém světě alternativně. Zde pro ty, co neumí anglicky alespoň to nejdůležitější  z videa – výpověď samotné Elli, cituji:

“Píchli mi drogy – heroin, vysvlékli mne donaha, bili mne, dupali po mne, okradli mne o všechno – mobil, peníze, vzali mi oblečení, boty, prostě všechno. A to se stalo navíc v zimě, takže jsem byla nejen zraněná, ale také silně podchlazená. Vyhodili mne totiž nahou, bez mých věcí  v pustině.  Zlomili mi několik žeber, mnoho kostí v obličeji, vykloubili mi lokty, típali o mne cigarety. Rozřízli mi ucho, pořezali krk, pokusili se mi uříznout prsa a bradavky, Vyryli mi do těla slova, označili mě písmeny, pobodali mě,…”

To, co se nyní děje ve Velké Británii, ale i jinde, se bude jednoho dne dít po celé Evropě. U nás možná o něco později, ale nevyhne se tomu žádná země, která dává islamizaci zelenou. V Británii sice oficiální místa tvrdí, že jdou proti těmto gangům, v reálu se však neděje téměř nic, protože některá města či části měst jsou již islamizována natolik, že tam vládne zcela nepokrytě právo šaría. A jeho součástí je i braní sexuálních otrokyň z řad bezvěrců. Každému, kdo má dcery nebo vnučky by mělo záležet na tom, aby se tato zrůdná ideologie nadále po Evropě nešířila jako mor. Půjde-li  vše stále stejným směrem, za nějakých 20let může být podobná praxe běžná už prakticky kdekoli v Evropě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 805 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.