salviniit
22.1.2020
Kategorie: Politika

Z blogu Vox Populi: Za záchranu Evropy 15 let vězení, to lze jen v EUchalífátu

Loading...
Sdílejte článek:

SLOVANKA

Výbor italského Senátu schválil žádost soudu o zahájení vyšetřování předsedy Ligy a bývalého ministra vnitra Mattea Salviniho, jenž čelí obvinění ze zneužití pravomoci v souvislosti s blokádou lodí pašeráků migrantů, tedy lodí vysoce ziskových neziskovek, fungujících coby “vodní taxi zdarma” pro africké migranty, které loví u břehů Libye.

Pokud by soud shledal lídra nejpopulárnější italské strany vinným, hrozilo by mu až 15 let za mřížemi. Zároveň by mu tak samozřejmě zabránili ucházet se nadále o jakékoli politické funkce, tedy i o funkci premiéra.

Je jasné, že vše je zcela účelové. Jak známo, tak všichni lídři protimigračních a protibruselských stran jsou dlouhodobě dehonestováni stejně, jako jejich strany. Nálepky jako extremisté, xenofobové, islamofobové a fašisté jsou na denním pořádku. Připomínám, že velkému nátlaku odolávala poměrně nedávno třeba Marine le Pen, která byla souzena za to, že na svém Facebooku umístila fotografie hrůz, které páchali členové ISIS na území Sýrie a Iráku, aby tak ukázala pravou tvář islámu. Za tento “přečin” ji dokonce posílali na psychiatrii.

V době, kdy nastoupil Matteo Salvini na post ministra vnitra v koaliční vládě Ligy a Hnutí 5 hvězd, výrazně poklesl počet lodí s migranty, přistávajících u italských břehů. Salvini tedy zcela jasně omezil migraci na minimum, což se samozřejmě nelíbilo Bruselu, jehož plány na zaplavení Evropy muslimskými migranty musí být plněny. A Itálie, coby jedna z hlavních vstupních bran z Afriky, je v tomto směru velmi důležitá. Vláda s probruselským hnutím 5 hvězd však měla rozhodně velmi daleko do ideální koalice. Zatímco jednoho dne odjel Salvini na pracovní cestu do Polska, zajistil premiér Conte otevření přístavu lodi pašerácké neziskovky, která byla plná afrických migrantů, což bylo první velké porušení koaličních dohod.

Podobných excesů přibývalo, navíc se časem objevilo kompromitační, tajně natočené video, na kterém se Conte s Merkelovou  domlouval, jak se zbavit Salviniho. Vše vyústilo v pád již neudržitelné koalice a posléze sestavení vlády Hnutí 5 hvězd s Demokratickou stranou (obdoba naší ČSSD). Tedy vlády, která okamžitě všechny přístavy znovu otevřela.

Nicméně všechny průzkumy zcela jasně ukazují, že v dalších parlamentních volbách by s jistotou a značným náskokem zvítězila Salviniho Lega. Pokud by se jim navíc nepodařilo sestavit jednobarevnou vládu, mohli by mít tentokrát i ideálního koaličního partnera ve Fratelli d’ Italia v čele s Giorgiou Meloni.  Tím by byla sestavena protibruselská a protimigarční vláda, navíc by s podobnou vládou hrozil i ITEXIT.

A to je dle mého názoru hlavní důvod trestního stíhání Mattea Salviniho. Tímto absurdním obviněním z bránění přistání pašeráckých lodí se ho snaží elity EU, ve spolupráci s jejich italskými kolaboranty, za každou cenu dostat před soud a možná do vězení. Chtějí Mattea Salviniho potrestat za to, že brání bezpečnost Itálie a Evropy.

Takže obrana nejen své vlasti, ale celého kontinentu je trestána vězením, zatímco kolaborace se 4. říší v EK je velmi štědře honorována.

Právě na případu obvinění Salviniho se fašismus 4. říše a jejích kolaborantů naplno odkopal. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 761 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.