merkel-850x550migr
31.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Wir schaffen das – aneb jak jedna kráva dokázala rozorat celou Evropu (videa)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Dodatečně se tímto omlouvám užitečnému skotu, neb tato bezdětná loutka nezaslouží tak čestného titulu jako “kráva”, která je na rozdíl od Angely Merkelové užitečným tvorem. Samozřejmě nepatřím k těm naivům, kteří by věřili, že je za tím jen ona sama. Byla předem pečlivě zvolena na svůj post podobně, jako jiné vydíratelné či korumpovatelné loutky po celé Evropě. Loutky, které budou ochotny ponechat otevřené hranice, aby přes ně mohly zcela volně proudit houfy islámských vojáků, připravených kdykoli na povel začít džihád mečem.

Tato na srazech Bilderbergu velmi dobře instruovaná loutka ve vedení 4. říše, neboť – a o tom snad nebude nikdo polemizovat – Německo skutečně hegemonem EU je – rozhodně není jedinou z těch, kdo celou invazi organizovali a podnítili. Ona sama je jen jednou z velmi důležitých součástí celého zrůdného plánu likvidace tradiční západní společnosti, která je dnes destruována hned ze dvou stran, které jsou nedílnou součástí zvrácené politiky tzv. liberalismu.

Na jedné straně se jedná o již výše zmíněnou muslimskou invazi, která má za cíl rozvrátit evropské země a zavést chaos, násilí a totální rozvrat. To vše má být umocněno vleklou hospodářskou krizí, způsobenou falešnou koronapanikou. Na druhé straně pak jde o destrukci společnosti likvidací původních konzervativních hodnot, důsledkem má být úbytek Evropanů, kteří tak budou rychleji nahrazeni invazními druhy.

Tato destrukce je charakterizována destrukcí rodiny, která je náhle zcela podružnou součástí společnosti, na piedestal jsou vynášeny různé deviace, sto pohlaví a další nesmysly, adorují se menšiny na úkor většiny. Je jedno, zda se jedná o menšiny sexuální (LGBT ideologie, genderismus, změny pohlaví) nebo rasové menšiny (BLM).

Nenávistná islámská ideologie je adorována a zcela falešně prezentována jako “náboženství míru”. Jakákoli veřejná oprávněná kritika islámu bývá stále častěji postihována. Zcela bezprecedentním příkladem jsou i naše soudy, kdy zcela bezúhonní občané, kteří si dovolili jednou větou na Facebooku napsat protiislámské výroky dostali úplně stejný trest jako muslim, který posílal peníze ISIS a u něhož byly nalezeny propagandistické materiály této bojůvky. Tedy podpora jedné z nejhorších teroristických organizací je dnes považována za stejně závažnou, jako jedna věta na FB, napsaná navíc v afektu či zcela bezmyšlenkovitě. Podobná situace je na celém území EU.

Na nejvyšší posty se po celé Evropě dostávají politici, kteří současný systém udržují, prosazují stále mohutnější cenzuru a snaží se své vlastní země islamizovat. Pokud se podíváte do naší vlády, pak máme tu “čest” mít největšího podporovatele muslimů přímo ve vedení ministerstva vnitra a v EU je hlavní cenzorkou česká eurokomisařka Jourová. Jsme tedy v něčem lepší, než Němci, když i my dokážeme generovat na vysoké posty podobné kreatury jako oni?

Shrnutí celých pěti let nekončící invaze, která dokonce letos nabrala na obrátkách, je předčasné. Invaze nekončí, začala vlastně už mnohem dříve, než před těmi pěti lety, kdy se do Evropy vydaly hordy džihádistů nejen na pozvání Merkelové, ale také na základě výzvy mnoha muslimských autorit, které v té době vyzvaly k džihádu Evropy.

Dnes, pět let poté, se podobné výzvy ozývají s ještě větší intenzitou, přičemž invaze z roku 2020 bude v součtu větší, než byla invaze 2015. S tím rozdílem, že nyní v ní dominují vetřelci z Afriky, přičemž falešná pandemie zcela zaměstnává pozornost občanů tak, že mnohem mohutnější invazi vůbec nevnímají. Loutkoví politici odmítají postavit nenávistný islám mimo zákon, v mnoha zemích dál přijímají až statisíce invazistů ročně, jinde “jen” rozprodávají nemovitosti a pozemky mohamedánům, kteří připravují půdu pro pozdější nasunutí svých soukmenovců. To vše se děje za absolutního nezájmu Evropanů.

Agenda 2030 hovoří jasně; do deseti let by měla být invaze završena. Po celé Evropě budou lokální občanské války a Evropané budou postupně přečísleni barbary, které si pouští na vlastní území. Ano, pouští si je sem Evropané. Vždyť většina zemí EU, jejichž vlády si občané sami zvolili, podepsala různé promigrační dokumenty a ani jedné zemi EU nevládnou euroskeptičtí politici.

Agentura EU Frontex, která má střežit hranice EU, ve skutečnosti funguje jako další pašerácká neziskovka, přičemž neziskovky, které parazity a džihádisty do Evropy vozí, jsou dotovány jak z EU, tak národními státy. EU vydává platební karty pro vetřelce a to z peněz občanů zemí EU, těch občanů, kteří mají být těmito invazisty časem přečísleni či dokonce likvidováni.

Is George Soros Funding U.N.-Distributed Debit Cards to Refugees?

Merkelová je tedy jen jednou z figurek na šachovnici těch, kdo ovládají svět. A ve hře, kterou hrají nyní, nemá bílý Evropan místo. Jen je třeba, aby si právě ten Evropan konečně uvědomil, že už dlouho páchá řízenou sebevraždu. Teprve v momentě, kdy to pochopí většina lidí, může dojít ke zvratu. Otázka však je, zda už není příliš pozdě….

PS: A k pátému výročí invaze nám EU nadělí společnou azylovou a migrační politiku….

A na závěr – pro připomenutí – ještě dvě videa z doby začátků invaze:

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 030 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)