sbruselemnavecnecasy-850x550
16.2.2020
Kategorie: Společnost

Z blogu Vox Populi: Výchova uvědomělého euroobčana

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V minulosti bývali mladí většinou těmi, kdo šel proti proudu. Mnoho lidí dnes nechápe, jak je možné, že v současnosti je to přesně naopak – mladí jdou s proudem, či jsou dokonce jakýmisi mluvčími současného evropského mainstreamu.

Mnozí rodiče či prarodiče se diví, když zjistí, že z jejich dítěte vyrostl sluníčkář. Do značné míry si za to mohou sami – nejdůležitější je totiž výchova už od co nejútlejšího věku. Vždyť obzvlášť dnes začínají tlačit škodlivou genderovou a multikulti ideologii dětem do hlav už od jeslí.

Právě proto je potřebná jistá protiváha, která ovšem může přijít pouze od rodiny. Není to však pouze škola či školka, kdo – mimo rodiny – formuje názory. Protože mám syna na střední škole, kde se již také setkali s ideologickou indoktrinací ze strany politických neziskovek, ptala jsem se, jak dalece dopadá propaganda na úrodnou půdu. Většina spolužáků prý na politiku názor nemá, nezajímá je. Pokud pak někoho zajímá, tak jde o voliče Pirátů a tedy i názorově typické sluníčkáře.

Dále jsem se dozvěděla, že hlavním zdrojem, dle kterého si nejmladší generace vytváří názory, už dnes není televize či další dezinformační média, mající prvotně za úkol manipulovat (ostatně, tak tomu bylo vždy). Tím hlavním, co jejich názory tříbí a určuje je internet – potažmo youtubeři. U nás je jich více a všichni jako přes kopírák – prezentují tytéž, samozřejmě mainstreamové názory. Vše podáno takovou formou, aby to mladé zaujalo.

Asi neoblíbenější youtuber, který formuje názory nejmladší generace, je Kovy, jak známo, podporovaný také hlásnou troubou Bruselu – ČT:

Zde je jen malá ukázka toho, jakým způsobem se dnes indoktrinuje mládež jediným povoleným názorem. Přiznám se, že se příliš o podobné eurosvazácké propagandisty nezajímám. Je jich prý mnohem víc, ale všichni jedou v jedné a té stejné názorové “lajně”. Mladí se v jistém věku chovají stádně a napodobují tak své vzory, v tomto případě youtubery.

Tento eurosvazák prý dokonce jezdí po školách, kde o té své jediné (bruselské) pravdě přesvědčuje své vrstevníky. Je-li to skutečně fakt, pak je to alarmující. Zůstane-li tato propaganda čistě v rámci internetu, pak je to v pořádku. Ale v momentě, kdy se tato politická propaganda dostává i do škol, jde o záměrnou indoktrinaci mladých jediným povoleným názorem i ze strany ministerstva školství, které dává většinou podobným akcím záštitu.

K plejádě mladých eurosvazáků, kteří na you tube ovlivňují názory mladých lidí, chybí jakákoli protiváha. Myslím, že by se měli odvážit i ti mladí, kteří mají opačný názor. Mladí, kteří – na rozdíl od těchto eurosvazáků – předem ví, že je mainstream nebude adorovat, že se jim může stát, že budou smazáni či budou mít jakékoli jiné problémy za názory, které se dnes “nenosí”.

Zatímco na Slovensku volí většina prvovoličů antisystémově, u nás volí po proudu. Může to být i tím, že tam existuje protiváha podobným eurosvazákům – na Slovensku mají Kulturblog, jehož hlavní protagonistka Lívia oslovuje mladé právě tím, že jde “proti proudu”. Samozřejmě není podporována mainstreamem, jako naši eurosvazáci typu Kovyho, naopak ji za kritiku LGBT předvolali k výslechu.

U nás nemáme nikoho, kdo by šel mladým příkladem a ukázal, že mohou mít i jiný, než je jediný povolený názor. Někoho, kdo by ukázal trapnost eurosvazáků typu Kovyho, eurosvazáků, kteří by za času našeho mládí nejspíš seděli na ÚVSSM nebo by hráli v budovatelských filmech či seriálech.

Mladí u nás nemají jiné, než mainstreamové vzory. Oslovuje-li je dnes především you tube, kde vidí jen nadšené eurosvazáky, bojující proti těm “vybraným” fake news a nemají na výběr jiný, než předem mainstreamem “nalajnovaný” názor, pak je jasné, že je to také jednostranně ovlivní. Oslovit je tedy musí nějaký jejich vrstevník, takový, který bude mít i jiný, než jediný prezentovaný a oficiální propagandou povolený názor.

Neziskovky na školách, školní propaganda a mainstreamová média nemohou na ovlivnění mas mladých stačit. I za našeho mládí jela jednostranná školní a mediální propaganda, ale my jsme jí nevěřili. Za nás ovšem neexistoval internet, takže úplně stačilo, když školní propagandu korigovali rodiče.

Dnes je nástrojů propagandy mnohem víc a je zde i patrná snaha nepohodlné názory cenzurovat. Mladí potřebují nějaké vzory, ale jak je vidět, tak v tom našem malém českém, moravském a slezském rybníčku, se ještě nikdo, kdo by tím mladým nemainstreamovým – tedy rebelským – vzorem mohl být, nenašel.

Vždyť ti mladí se všichni narodili po roce 1990 a neví, že na demonstracích v roce 1989 jsme požadovali právě i tu pluralitu, kterou dnešní eurosvazáci i jejich o poznání starší vzory z řad eurofilů, tak vehementně odmítají. A to jak pluralitu politickou, tak názorovou. Tu oni ale zcela odmítají, sami se tedy chovají jako jejich vzory z Bruselu či Berlína, kde se cenzurní šrouby utahují stále více a více. Ostatně, asi nejznámější česká eurosvazácká fašistická úderka Milion chlívků považuje pluralitu názorů za nepřípustnou, což prokázali nesčetněkrát.

Je zde tedy výzva pro mladé, kteří mají na dnešní dobu kontroverzní názory, nestydí se a umí oslovit svoje vrstevníky. Ukažte, že máte právo na svoje názory, že nemusíte tupě přebírat jeden jediný, mladými nadšenými eurosvazáky prezentovaný názor. Nebudou vás zvát do ČT ani do Seznamu či jakéhokoli jiného mainstreamového média. Budou na vás plivat a budete možná i pod palbou podobnými eurosvazáky zfanatizovaných jedinců, kteří nemají potuchu o tom, co je to demokracie, jak nám to ukazuje třeba svazácká milionchlívková úderka. S tím je, samozřejmě, třeba počítat.

Mají-li mladí vzory, které prezentují velmi jednostranné názory, pak je mnohdy přeberou. Jen další roky a vlastní zkušenosti pak mohou jejich názory změnit. Jenže to už může být pozdě, to už zde může být podobné multikulturní peklo, jaké dnes zažívají v některých jiných zemích Evropy. Odosobněnému euroobčanovi pak bude zřejmě úplně jedno, co se stane se zemí, ve které se narodil.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 400,00 Kč
Vybráno 35.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 899 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)