islamis
19.12.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox populi: Vládní podpora islamizace

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jistě nikdo z vás nepřehlédl nedávný skandální výrok Nejvyššího soudu, který se usnesl, že hidžáb na školy patří. Ostatně, této kauze jsem se věnovala už v tomto příspěvku.

To, že přes rozporný rozsudek prvoinstančního soudu rozhodl nejvyšší soud proislámsky je tristní, neboť se jedná pouze o první, jistě však ne poslední ústupek islamizaci. To, že jako další bude následovat zákaz vepřového ve školních jídelnách či speciální muslimské modlitebny v areálu veřejných škol, je nasnadě. A je to o to skandálnější, že islámské pokrývky hlavy zakazují i některé podstatně víc islamizované země, jako třeba Francie či Belgie.

Co je však ještě skandálnější, je přístup vlády. Je neakceptovatelné, že také ministerstvo školství podporuje islámské zahalování ve školách.  Demonstrativní muslimské zahalování je v prvé řadě propagací nenávistné ideologie a jako takové je tudíž na školách zcela nepřijatelné! Ministerstvo školství Roberta Plagy z ANO ústy mluvčí MŠMT Anety Lednové sdělilo ČTK, že souhlasí s verdiktem Nejvyššího soudu, který rozhodl, že škola nemůže v teoretické výuce zakazovat nošení muslimského šátku. Samozřejmě, nelze se divit, že člen Aspen institutu Plaga jedná přesně tak, jak jeho loutkovodiči očekávají. Pro mne jde pouze o potvrzení faktu, na který dlouhodobě poukazuji, který ale většina lidí není schopna pochopit. A tím je fakt, že tato vláda je proislámská. Ostatně, to potvrzuje i zatvrzelé odmítání přijetí jakéhokoli zákona, který by islamizaci alespoň omezil, ne-li přímo zakázal.

V tomto sporu se tedy české soudy a státní orgány postavily plně na stranu postupné islamizace. Pokud je povinností školy respektovat náboženskou svobodu, tak je otázkou času, kdy výuka bude přerušována tehdy, kdy muslimští žáci budou klekat k modlitbám.

A na závěr znovu připomínám, že v několika evropských zemích už jistá omezení přijali, v současné době tedy patříme k islámu nejvstřícnějším evropským zemím. Prakticky zde není vůbec nic, co by islám jakkoli omezilo – povolují se jim mešity (v Brně by chtěli muslimové největší středoevropskou mešitu), halal jatka (v západních Čechách mají být největší evropská halal jatka), modlitebny, které jsou už i v mnoha veřejných budovách, jsou zde islámské školky a muslimové infiltrovali většinu parlamentních stran, přičemž čekají na registraci první islámské strany v ČR. Al Hamajda na MV je pak zárukou, že muslimům bude vlastní strana zaregistrována.

Nedávno jsem zaznamenala nějakou anketu, kde drtivá většina lidí vyjadřovala spokojenost se stávající vládou. S vládou, za jejíž existence (v různém složení i v minulém volebním období) se zvýšil počet muslimů u nás o asi 100%.  To jen potvrzuje fakt, že si Evropané za islamizaci můžou sami, ostatně, stejně se chovají občané i jinde v Evropě. Volí tak, aby vyšli islamizaci vstříc, zřejmě aniž by si to sami uvědomovali. Velmi zřetelné je to i při pohledu na složení europarlamentu.

Dokud nebudou ve vládách v celé Evropě pronárodní a především protiislámské strany, pak se islamizace nezastaví. Budeme-li u nás nadále volit exponenty Aspen institutu a tedy i loutky globalistů, půjdeme stejným směrem, jako zbytek Evropy. A podobné verdikty, jako je ten poslední s muslimským šátkem, budou očekávanou podporou stávající invaze, potažmo islamizace Evropy.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 229 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)