killawhite-850x550
15.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Ve Skotsku se objevily výzvy rasistů z BLM a Antify k zabíjení bělochů

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Mnohé demonstrace BLM ve jménu antirasismu jsou nepokrytě rasistické, úplně stačí si všímat, co občas jejich účastníci vykřikují. Ostatně, za vše hovoří i to, že spoluorganizátorem je  Antifa, na kterou je napojena programově  protibělošská rasistická organizace GNWP, k níž se mimochodem velmi nadšeně hlásil i předseda Pirátů Bartoš, což dokládá nejedna jeho fotografie u vlajky této organizace, která má ve znaku postavu, kopající do ležícího bělocha.

Organizátory nepokojů Black Lives Matter podepsané plakáty s hesly jako „KILL A WHITE ON SIGHT“ (zabíjejte bělochy na dohled) a graffiti s nápisem „HANG THE WHITE MAN“ (oběste bělocha) byly objeveny ve Skotsku. Rasistické plakáty byly nalezeny vylepené na pavilonu v Baxter Parku v Dundee pejskařem, který řekl, že „v této oblasti bylo v poslední době hodně letáků, ale nic tak špatného“.

Obrázky plakátů sdílených na sociálních sítích ukazují  slogany jako „KILL A WHITE ON SIGHT / THEIR SILENCE IS VIOLENCE“, “IF THEY DON’T STOP – KILL A COP / ALL WHITE POLICE ARE GUILTY”, “ALL WHITE MP’S  SHOULD HANG FROM TREES / WHITE GUILT IS PLAIN TO SEE”, and “IT’S YOUR TURN TO SERVE / TO BE WHITE IS TO BE GUILTY PERIOD”.

Myslím, že není nutné všechny nápisy doslovně překládat. Hesla nabádají k zabíjení bílých policistů s tím, že jsou všichni vinni, věšeli by je na stromy, bílí by měli nyní sloužit černým apod. Každopádně odkazují na to, že nastává období dominance černých a pokání bílých, vyzývají k vraždám bílých, zejména pak policistů.

Letáky nesly podpis #BLACKLIVESMATTER / #ANTIFA / #BLM SCOTLAND / #AVENGE SLAVERY”.

“Venčil jsem psa, když jsem narazil na tyto nápisy, které jsem  ze skleněných oken na pavilonu odstranil”, vysvětlil pejskař, který našel plakáty. „Šel jsem se na to podívat zblízka, protože v poslední době bylo v parku hodně letáků A4, které se týkaly BLM, ale nic tak extrémního”, dodal muž, který požádal v rozhovoru noviny, aby ho nejmenovaly. „Ještě jeden leták byl o dětech, ale nemohl jsem jej odlepit celý, tak jsem odstranil, co jsem mohl.“

Organizátoři protestů samozřejmě tvrdí, že plakáty nejsou jejich dílem, stejně tak se distancují od jiných nápisů, které někdo nastříkal na zeď (viz obrázek níže).

K výše uvedenému jen dodám, že v případě, že by plakáty vylepil a nápisy nastříkal nějaký odpůrce BLM, tak by se o tom zcela jistě okamžitě vědělo. Při tom, jak je dnes všude v Evropě veřejný prostor přímo prošpikován kamerami je jasné, že by něco podobného neuniklo pozornosti. Obzvlášť, když k vylepení plakátů došlo ihned po demonstraci BLM. Nebo snad někdo očekával, že by se k činu rasisté z BLM skutečně přiznali? 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Miloš Zbranek 1000,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Petr Navrátil 100,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Anonym 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 009,- Kč
Vybráno 45.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 486 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)