Mila0-850x550
15.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: “Ve jménu Alláha tě znásilníme ve sklepě”, vyhrožují muslimové kritičce islámu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Možná jste už před časem slyšeli o mladé Francouzce jménem Mila, která si dovolila na sociálních sítích kritizovat islám, za což na ni muslimové uvalili fatvu a ona je od té doby nucena se skrývat. Muslimové se snaží neustále zjistit, kde se právě dívka nachází, dokonce ji našli i na Maltě, kde byla o letních prázdninách. Právě tam se pak znovu stala terčem výhružek a pronásledování.

Dívka, která se odvážila kritizovat nenávistnou islámskou ideologii a následně byla kyberneticky obtěžována, byla během cesty na Maltu pronásledována muslimy.

Mila dosud nenašla klid. Mladá studentka střední školy, která byla nucena školu opustit, odjela v srpnu na jazykovou studijní cestu na Maltu. Ale její dovolená nevyšla podle plánu. Mladá teenagerka byla na ostrově, kde ji muslimové poznali, znovu obtěžována, bylo jí vyhrožováno smrtí a znásilněním.

15. srpna se jí v restauraci zeptal muž, jestli je Mila. Když se ubezpečil, že je to skutečně ona, ihned na ni násilně zaútočil a křičel: „Ve jménu Alláha, znásilníme tě ve sklepě!“ posléze ji udeřil a zakřičel: „Znásilníme tvoji matku!“. Muž jí také vyhrožoval smrtí: „Nechci tě znovu vidět, jinak tě uškrtím.“ Také vyhrožoval, že na sociálních médiích prozradí ostatním muslimům místo, kde je na dovolené.

Osoba odpovědná za jazykový kurz, jehož se účastnila, informovala policii. Muž, který jí vyhrožoval, žije ve Francii a den po incidentu byl zatčen. Byl odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody na jeden rok.

Už v červenci právník dívky odhalil, že od svých prohlášení o islámu obdržela více než 30 000 vyhrožování smrtí. Mezi nimi byly i výhružky násilím, jako: „Chystám se ti podříznout hrdlo, vytáhnu ti vnitřnosti a nakrmím tě a pak tě znásilním“, vždy následovalo „ve jménu Alláha“.  Nyní se Mila skrývá, žije na utajeném místě v internátní škole.

Vidíte, přesně to je to “náboženství míru”. Stačilo, aby dívka jednou na sociálních sítích krátce zkritizovala islám a nyní se musí skrývat. A pokud se něco zásadního nestane a islamizace země se nezvrátí, což je nepravděpodobné, bude se muset skrývat do konce života.

Na závěr připomínám dva dobře známé výroky fanatického muslimofila Al Hamajdy a připomínám, že díky jemu podobným milovníkům nenávistného islámu se islamizovaly i jiné evropské země, především pak ty, které nikdy neměly kolonie, jako třeba Švédsko. Může někdo normální cokoli podobného vyslovit?? Pokud se najde stále dostatek nezodpovědných “šílenců”, kteří toto volí, pak nás čeká úplně stejná cesta, jako Francii nebo Švédsko. I zde jednou nebudou kritici islámu v bezpečí…

„Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“

„Islamofobie je odpudivá a nebezpečná stejně jako rasismus a antisemitismus a měla by být potlačována všemi zákonnými nástroji.“

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 156 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,66 out of 5)
Loading...
66 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)