Mila0-850x550
15.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: “Ve jménu Alláha tě znásilníme ve sklepě”, vyhrožují muslimové kritičce islámu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Možná jste už před časem slyšeli o mladé Francouzce jménem Mila, která si dovolila na sociálních sítích kritizovat islám, za což na ni muslimové uvalili fatvu a ona je od té doby nucena se skrývat. Muslimové se snaží neustále zjistit, kde se právě dívka nachází, dokonce ji našli i na Maltě, kde byla o letních prázdninách. Právě tam se pak znovu stala terčem výhružek a pronásledování.

Dívka, která se odvážila kritizovat nenávistnou islámskou ideologii a následně byla kyberneticky obtěžována, byla během cesty na Maltu pronásledována muslimy.

Mila dosud nenašla klid. Mladá studentka střední školy, která byla nucena školu opustit, odjela v srpnu na jazykovou studijní cestu na Maltu. Ale její dovolená nevyšla podle plánu. Mladá teenagerka byla na ostrově, kde ji muslimové poznali, znovu obtěžována, bylo jí vyhrožováno smrtí a znásilněním.

15. srpna se jí v restauraci zeptal muž, jestli je Mila. Když se ubezpečil, že je to skutečně ona, ihned na ni násilně zaútočil a křičel: „Ve jménu Alláha, znásilníme tě ve sklepě!“ posléze ji udeřil a zakřičel: „Znásilníme tvoji matku!“. Muž jí také vyhrožoval smrtí: „Nechci tě znovu vidět, jinak tě uškrtím.“ Také vyhrožoval, že na sociálních médiích prozradí ostatním muslimům místo, kde je na dovolené.

Osoba odpovědná za jazykový kurz, jehož se účastnila, informovala policii. Muž, který jí vyhrožoval, žije ve Francii a den po incidentu byl zatčen. Byl odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody na jeden rok.

Už v červenci právník dívky odhalil, že od svých prohlášení o islámu obdržela více než 30 000 vyhrožování smrtí. Mezi nimi byly i výhružky násilím, jako: „Chystám se ti podříznout hrdlo, vytáhnu ti vnitřnosti a nakrmím tě a pak tě znásilním“, vždy následovalo „ve jménu Alláha“.  Nyní se Mila skrývá, žije na utajeném místě v internátní škole.

Vidíte, přesně to je to “náboženství míru”. Stačilo, aby dívka jednou na sociálních sítích krátce zkritizovala islám a nyní se musí skrývat. A pokud se něco zásadního nestane a islamizace země se nezvrátí, což je nepravděpodobné, bude se muset skrývat do konce života.

Na závěr připomínám dva dobře známé výroky fanatického muslimofila Al Hamajdy a připomínám, že díky jemu podobným milovníkům nenávistného islámu se islamizovaly i jiné evropské země, především pak ty, které nikdy neměly kolonie, jako třeba Švédsko. Může někdo normální cokoli podobného vyslovit?? Pokud se najde stále dostatek nezodpovědných “šílenců”, kteří toto volí, pak nás čeká úplně stejná cesta, jako Francii nebo Švédsko. I zde jednou nebudou kritici islámu v bezpečí…

„Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“

„Islamofobie je odpudivá a nebezpečná stejně jako rasismus a antisemitismus a měla by být potlačována všemi zákonnými nástroji.“

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 093 times, 5 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
politicon.cz
66 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.