MIGRRECKO
23.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: V Řecku je opět rušno – vetřelci útočí bodnými a sečnými zbraněmi, další invazisté připlouvají

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Pět vetřelců bylo zatčeno v táboře Moria na ostrově Lesbos za porušení zákona o držení zbraní a za trestný čin napadení personálu. Při policejním pátrání bylo zjištěno, že čtyři zatčení společně vlastnili tři ostré kovové předměty (viz titulní obrázek). S předměty útočil jeden z nich na policii, aby zabránil zatčení. V rámci šetření byly výše uvedené předměty zabaveny, stejně jako elektrokolo. Policie dále případ vyšetřuje.

Mimo multikulturního obohacování s bodnými zbraněmi se dnes v Řecku dočkali také nové “nadílky” invazistů.

Dvě lodě s asi 67 migranty byly dnes zachyceny pobřežní hlídkou v řeckých teritoriálních vodách severně od ostrova Lesbos. Vetřelci, především afrického a afghánského původu a několik Syřanů, budou po kontrole týmem EODY převezeni do karantény do Megala Thermy, kde zůstanou ve 14denní karanténě s asi 110 dalšími migranty.

Podle ERT Aegean, dorazily dnes dvě lodě s migranty na Lesbos ve velmi špatném počasí, v dešti, silném severním větru a přes rozbouřené moře. První loď s 51 migranty se potopila v časných ranních hodinách v řeckých vodách severně od ostrova. Pobřežní hlídka posléze provedla záchrannou operaci.

Druhá loď s invazisty dnes připlula do oblasti Gera nedaleko Mytilene. Z přístavu Mytilene po kontrole lékařského týmu přepravili asi 16 osob do karantény.

Jak je vidět, tak invaze z Turecka do Řecka dále pokračuje a je pravděpodobné, že v momentě, kdy se situace poněkud víc stabilizuje, příliv invazistů ještě zesílí. A je dost dobře možné, že Turci opět přivezou tisíce vetřelců na řecké hranice, které jim pomohou prolamovat. Ostatně, EU se  za Řecko nepostavila, ale naopak, za aktivní obranu hodlá EP Řecko zažalovat. O to obtížněji se budou Řekové před invazisty bránit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 500,00 Kč
Vybráno 10.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 627 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.