img-prostitutky-prostituce-e1578480009928
9.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Turek prodával nezletilé holky za 500 Kč

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V Rakousku právě probíhá soud s devětašedesátiletým Turkem Selahattinem Ü., který už od roku 2006 prodával v Rakousku nezletilé dívky z jihu Moravy. Jeden z jeho zákazníků Temel Ö. byl taktéž obviněn z kuplířství s nezletilými. Nezletilé prostitutky prodávali za 20 Eur, přičemž je instruovali, aby v případě, že je někdo při jejich “práci” přistihne tvrdily, že jim už bylo 18 let.

Zajímavé na tom je i to, že hlavní obžalovaný žije v Rakousku již 33 let a přesto se nenaučil ani slovo německy, což je příklad skutečně “perfektní integrace”.

Rodinám dívek, které o těchto obchodech věděly, byly jako protislužba poskytnuty potraviny, alkohol nebo plenky. Rodiče tedy své nezletilé dcery sami “pásli”. Samozřejmě zdroj neuvádí bližší informace k oněm prostitutkám ani k jejich rodinám, nicméně myslím, že si velmi lehce domyslíme, pro které etnikum je prodávání nezletilých dcer běžným způsobem výdělku. Ostatně, kdo jste z jihu Moravy nebo to tam znáte, tak jste jistě postřehli, kdože se například v parku a okolí břeclavského nádraží v poměrně hojném počtu pohybuje.

Případ se tak zdá být jasný, nicméně přestože jsou k dispozici výpovědi svědků, důkazy a dokonce i odposlechy, obžalovaný, který v jednom jihomoravském městě provozoval autodílnu, se přiznat odmítá a tvrdí, že svědectví jsou křivá.

Jeden z jeho známých u soudu dosvědčil, že se obviněný mladými slečnami sám rád obklopuje a má s nimi sex. Dokonce i údajně lhal svému obhájci, jemuž tvrdil, že na svém pozemku akorát pořádal grilování, a prý není zodpovědný za to, že se tam objevily některé nezletilé dívky, které se s jeho postaršími známými sblížily.

Myslím, že zde máme zářnou ukázku toho, jak to bude nejspíš fungovat poté, co se naše země ještě o trošku víc “multikulturně obohatí”. Jistá sorta rodičů z řad tzv. “nepřizpůsobivých”, již po několik století multikulturně obohacující náš středoevropský prostor, bude novým “obohacovačům” nabízet své nezletilé dcery zřejmě ve velkém. A v Rakousku nám tito “nepřizpůsobiví” udělali opět skvělou reklamu.

Je zajímavé, že jsou souzeni jen dva Turci, kteří prostitutky prodávali či sami jejich služeb využívali, ale nikde není zmínka o tom, že by se někdo chystal si došlápnout na rodiče – “pasáky”. Tedy velmi by mne zajímalo, co na to naše sociálka, ze které jistě “dojí” štědré dávky? Stejně tak je jasné, že prodejem vlastních nezletilých dcer museli rodiče porušit nejeden zákon, tedy jednat by měla i naše policie. Nebo se u nás vše zamete pod koberec?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavol Hloška 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,00 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 831 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.