MARIKOVA
27.5.2020
Kategorie: Politika

Z blogu Vox Populi: Totalitní praktiky liberofašistů, porušujících ústavní právo na svobodu slova

Sdílejte článek:

SLOVANKA

O aféře kolem  výroku poslankyně Karly Maříkové (SPD) už nejspíš slyšel každý, kauza se propírala i na mainstreamu. Právě dnes má dojít k dalšímu projednávání a Sněmovna má hlasovat o tom, zda bude či nebude poslankyně vydána ke stíhání. Věřím, že k vydání nedojde, nicméně podotýkám, že to, že nebude zbavena imunity nyní neznamená, že za svůj výrok nebude stíhána po vypršení mandátu, což bude příští rok.

Zde je inkriminovaný výrok, s nímž se musí každý normálně myslící člověk plně ztotožnit:

„Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU.”

Lze vůbec napsat podobný, zcela legitimní názor korektněji? Přiznám se, že já sama bych použila mnohem ostřejších výrazů, pro “migranty” používám raději slova “vetřelci” či “invazisté”, neboť tyto výrazy mnohem lépe vystihují záměry muslimských okupantů Evropy. Už naši předkové po staletí věděli, že je třeba se islamizaci bránit.

Pokud by někdo měl být za svoje výroky souzen, pak všichni ti, kdo islám v Evropě jakkoli obhajují. Za mnohem skandálnější a skutečně trestuhodný považuji výrok našeho vrchního islamizátora  Hamáčka alias Al Hamajdy, který záhy po návštěvě svých mohamedánských souputníků v pražské mešitě – v té stejné mešitě, která odchovala nechvalně známého nedávno odsouzeného teroristu Samera Shehadeha – prohlásil:

„Odsuzuji islamofobii, stejně jako odsuzuji jakoukoli jinou formu extremismu či rasismu. Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“

Takže nyní si rozeberme výrok Al Hamajdy detailněji. Tvrdí, že ten, kdo je proti islámu je extremista a rasista. Tímto výrokem tedy potvrdil nejen, že je kolaborantem s tím největším zlem – islámem, ale zároveň nám ukázal úroveň své vlastní “inteligence”. Co se týká extremismu, tak ten projevil právě Hamáček tím, že podpořil velmi extremistickou násilnou a nenávistnou ideologii, která je založena na dobývání touto ideologií zatím nepoznamenaných území. Cílem každého pravověrného muslima je celosvětové zavedení práva šaría.

Totéž lze vztáhnout k výrazu “islamofobie” Ví vůbec Al Hamajda, že výraz “islamofobie” je poměrně nový a jako první jej začal používat jistý imám v jedné velmi radikální blízkovýchodní mešitě? A současní podporovatelé islamizace, liberofašisté, hrající si na demokraty, se hned výrazu chytili a začali jej používat proti odpůrcům islamizace Evropy.

A výraz rasista? Zde projevil Hamajda jediné: svoji tupost. Islám není rasa, jedná se o nenávistnou ideologii. Tvrdit tedy, že odpůrce islamizace je rasista je stejné, jako tvrdit totéž o odpůrcích nacismu.

Důkazů faktu, že muslimům v Evropě jde o jediné – ovládnout ji – je nepřeberně. A není lepší důkaz, než upřímná výpověď muslima, který ve vzteku nedokázal tajit úmysly vyznavačů Alláha jako v tomto videu.

Výše porovnávané výroky nám zcela jasně ukazují to, jak šílená je dnešní doba. Za extremismus se považuje snaha zachovat náš kontinent takovým, jaký doposud byl, ovšem snaha jej vrátit do středověku a prosadit zde nenávistnou ideologii, se považuje za chvályhodnou.

Někdo se nám snaží bláhově tvrdit, že zde existuje svoboda slova. Ne, nic takového neexistuje, či jen jak pro koho. Dnes sice můžete beztrestně vyhrožovat smrtí třeba prezidentovi, či jiným politikům, nesmíte se však byť jen slůvkem kriticky otřít o liberofašisty podporovanou nenávistnou ideologii, její podporovatele, tabu je také kritika menšin (do majority se oproti tomu může šít jak libo).

Předpokládám, že k vydání Karly Maříkové nedojde a držím jí pěsti pro štěstí i do budoucna, protože – jak jsem uvedla výše – trestní oznámení bude nevydáním pouze odsunuto, ne však smeteno ze stolu. Pokud by se někdo měl zájem podívat na přenos ze Sněmovny k této kauze, pak by měl být k vidění dnes od 14.30 zde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 873 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,32 out of 5)
Loading...
politicon.cz
68 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.