SVED
29.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Takto si mohamedáni přebírají území – válka v ulicích švédského Malmö (videa)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Už několik týdnů jsem vás zde upozorňovala na plánovanou akci pálení Koránu. Nakonec – i přes zákazy úřadů a policie – k němu došlo. Dánští protiislámští politici spolu s několika Švédy  pálili Korán, jehož stránky byly proloženy slaninou. Protože nikdo nečekal, že by si akci dovolili uspořádat, nestihli se na akci připravit ani muslimové, ale ani policie. Několik mohamedánů, kteří se v době pálení této nenávistné knihy náhodou vyskytovali nablízku, se v místě objevilo s tyčemi, nicméně vzhledem k tomu, že nebyli v převaze, se nakonec stáhli. O akci, která byla medializovaná, se však muslimové rychle doslechli a poté začala v ulicích tohoto islamizovaného města – bez nadsázky – válka.

V pátek večer vypukly v Malmö násilné nepokoje. Stovky muslimů vyšly do ulic v reakci na akci, kdy zástupci dánské protiislámské strany pálili Korán a hráli fotbal s kopiemi Koránu.

Policie hlásí, že do ulic bylo nasazeno velké množství hlídek a policistů v plné výstroji. Muslimové na policisty házeli kameny, zápalné lahve a pyrotechniku.

Nejhorší situace je údajně v oblasti kolem Amiralsgatan u Rosengård, kde byl během dne spálen Korán. Auta, pneumatiky a nahromaděné sutiny byly zapáleny a velké davy naštvaných muslimů pobíhají po ulicích za skandování Allahu akbar.

Záchranné služby byly také hlášeny, aby byly vystaveny muslimskému násilí. Podle policie se situace zcela vymkla kontrole. “Máme tu násilnické nepokoje. Nemáme situaci pod kontrolou a v celé oblasti panují obavy,” řekl SVT Rickard Lundqvist, tiskový mluvčí policie v Malmö.

Není jasné, proč je muslimský hněv namířen proti policii, která odmítla povolení k upálení Koránu a zatkla a unesla protiislámské aktivisty z Přísného kurzu, kteří přesto provedli demonstrace.

Imámové byli také viděni na ulicích. Ty se prý snažily uklidnit innointmuslimové masy, ale zatím bez úspěchu.

Policie je kritizována za to, že ustupuje od útoků ve městě, aby zasáhla. Říkají tomu “taktické kompromisy” a uvádějí, že je to proto, aby pachatele násilí dále neobtěžovalo.

Možná si říkáte, že neměli s pálením Koránu provokovat. Jenže přesně k tomuto by došlo ve chvíli, kdy začne země skutečně předcházet do islámského područí. Zatím se Švédsko vzdávalo zcela bez boje, bezvěrci platili poctivě nadřazeným muslimům daň (sociální dávky), nechali je stavět mešity, modlitebny, školy, islámské spolky a dovážet další soukmenovce.

Takže dosud docházelo “pouze” k tomu, že Švédsko vévodí žebříčkům násilné kriminality – především znásilnění, na denním pořádku tam jsou přestřelky gangů, napadení Švédů muslimy, denně se objevuje nějaký ten případ žhářství či bombových útoků.

V Malmö, kde již de facto policie uznala, že je toto město v rukách muslimů, došlo k situaci, ke které by dřív či později dojít muselo. Mohamedáni vytáhli do ulic a rabovali, ničili, zapalovali ohně. To vše za pokřiku Allahu akbar! Tím opět dali najevo – jako už mnohokrát – že je město jejich. A nejen město, ale celá země.

Většina muslimů považuje za své území dokonce celou Evropu, na jejíž islamizaci s podporou drtivé většiny vládnoucích politiků spolupracují. Zákaz nenávistné islámské ideologie je momentálně pouze na Slovensku. Ve většině zemí je pronásledována islamofobie, nenávist muslimů k bezvěrcům je však považována za “projev odlišné kultury”.

Je vlastně jedině dobře, že to v Malmö “prasklo”, s čímž jsem tak nějak počítala, také to byl důvod, proč jsem v několika článcích na připravovanou akci pálení Koránu upozorňovala. Lepší je, že to přišlo nyní a ne až za 5 let, kdy by bylo vše pro původní obyvatele ještě mnohonásobně horší…

Diskuze pod článkem, který o událostech v Malmö pojednává, hovoří za vše. Švédové si konečně začínají ve větší míře uvědomovat, že islamizace jejich země je nyní tím nejvážnějším problémem. Prakticky všichni diskutující se shodují na tom, že je třeba konečně začít vše radikálně řešit. A uvědomují si to i ti, kdo situaci dosud bagatelizovali. Jenže – bohužel – většina si neuvědomuje, že už je příliš pozdě, nechali to zajít moc daleko.

I my jdeme stejným směrem, jakým šlo před lety  Švédsko. Sice se zpožděním, ale o to rychleji u nás islamizace postupuje. Pokud vám nenapoví alespoň všudypřítomné kebabárny, které u nás před pár lety vůbec nebyly, tak pak už nevím, co by vám jiného napovědět mělo. Modlitebny jsou většinou tajné, o těch vědět nemusíte. Ale už fakt, že i u nás je islám nadmíru protěžován, by vás měl varovat. 

Švédsko je předobrazem zbytku Evropy, podívejte se na Malmö a uvědomte si, že stejně na tom jednou budeme i my. Zatím jdeme úplně stejnou cestou, stejná indoktrinace škol, stejné protěžování islámu, také nemáme žádnou koloniální minulost, máme podobný počet obyvatel a vládu, podporující parazitní proinvazní neziskovky. Jdeme stejným směrem a dnešní Malmö je předobrazem Brna nebo Teplic za nějakých 10-15 let…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 349,00 Kč
Vybráno 55.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 037 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
99 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)