prahamuslim
30.5.2020
Kategorie: Společnost

Z blogu Vox Populi: Tajné muslimské modlitebny jen potvrzují fakt, že se i ČR velmi rychle islamizuje

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Možná jste i vy zaznamenali informaci, že v ČR působí mimo oficiálně hlášených mešit a modliteben i tajné muslimské modlitebny, kde se může zcela bez problémů hlásat nenávist k bezvěrcům a provádět další radikalizace muslimské komunity v ČR. To samozřejmě není vůbec nic zvláštního, tajné muslimské modlitebny jsou dnes součástí všech budoucích chalífátů.

Už v minulosti pronikla některá nenávistná kázání z českých mešit na veřejnost, proto byl vznik tajných muslimských modliteben zcela přirozenou reakcí. Ostatně, velmi často čteme o zákrocích v podobných tajných modlitebnách třeba v Německu, kde se často v jejich prostorách nachází i celý arzenál zbraní. Právě tajné modlitebny tedy slouží nejen k tomu, aby zde mohli nadále nenávistně kázat bez toho, aby jejich nenávist někdo tajně nahrál, ale mohou sloužit i ke skladování zbraní k případným teroristickým útokům.

O tom, že se islamizuje takřka celá Evropa nelze pochybovat, v některých zemích je to už více, než patrné. Samozřejmě ty země, které přijímají muslimské vetřelce dlouhodobě, mají zejména ve větších městech celé ulice či čtvrti, které vypadají mnohem víc jako Blízký východ nebo Afrika, než jako Evropa. U nás jsme teprve v jakýchsi začátcích, nicméně nárůst počtu muslimů je natolik rychlý, že během několika let můžeme některé evropské země v počtu muslimů dohonit.

Hodně tomu nahrávají i naše zákony, které patří v rámci Evropy k islámu zdaleka nejvstřícnějším. Prakticky u nás neexistuje vůbec žádný zákon, který by nějak islám omezil, zatímco dokonce i v některých silně islamizovaných zemích takové zákony existují. Na základě nedávného rozsudku, který uznal, že je zcela v pořádku nosit na školách hidžáb, vzalo tento rozsudek za svůj i ministerstvo školství, takže jsme dnes jedna ze zemí, kde je povoleno muslimské zahalování na školách. Přitom v některých zemích – a to dokonce i silně islamizovaných – je toto zahalování zakázáno (např.  Francie, Rakousko).

Dále v naší zemi nemáme ani zásadní omezení co se týká stavby modliteben a mešit, nemáme ani žádné omezení prodeje nemovitostí cizincům ze zemí mimo EU, takže bohatí Arabové mohou nakupovat nemovitosti po celé zemi ve velkém. Pak není divu, že v “arabském” Brně již schválili coby další úřední jazyk arabštinu. Asi nejlépe viditelnými atributy islamizace jsou také kebabárny. Zatímco modlitebny nejsou zvenčí vidět a to, že ve vašem okolí nějaká je tak ani nemusíte vědět, u kebabáren je to něco jiného. Ty vidět jsou a snad každý z vás již dávno zaznamenal, že jejich počty rostou přímo raketově. Pokud mohu soudit z vlastní zkušenosti, tak v blízkém okresním městě, kde před nějakými 7 lety nebyla ani jedna kebabárna, jich je dnes asi pět.

Už před časem jsem v tomto článku upozornila na fakt, že současná vláda navázala začátkem letošního roku velmi nadstandartní vztahy se Saúdskou Arábií, což je spolu s Katarem země, která je hlavním sponzorem islamizace nejen ČR, ale většiny evropských zemí. A jsme-li  u vlády, tak opět pokládám za nutné připomenout, že právě současný ministr vnitra Hamáček alias Al Hamajda má k muslimské obci a islámu velmi blízko. Asi každý zná jeho výrok: „Odsuzuji islamofobii, stejně jako odsuzuji jakoukoli jinou formu extremismu či rasismu. Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“

V článcích, informujících o tajných muslimských modlitebnách se dále uvádí, že prý většině muslimů vadí. Tomu máme jako vážně věřit? Copak autoři těch článků neví, co je to takíja? Ostatně, nedávno za podporu islámského terorismu na deset let odsouzený muslim Samer Shehadeh byl uváděn veřejnoprávními médii coby příklad zcela umírněného a plně integrovaného muslima. Ve stejné době, kdy ho takto prezentoval ČRo, posílal Shehadeh nemalé částky na konto sesterské organizace al Kajdy v Sýrii a střádal peníze na vyzbrojení dvou českých džihádistů. A v mezičase se nám prezentoval coby zcela umírněný muslim. Ve skutečnosti však žádný umírněný pravověrný muslim neexistuje.

K tajným modlitebnám se pak vyjádřil předseda Ústředí muslimských obcí Muneeb Alrawi. Ten stejný Alrawi, který vedl ještě poměrně nedávno nenávistná kázání proti nevěřícím v brněnské mešitě prohlásil: „Nemají vznikat menší modlitebny, ale mají vznikat větší střediska pod centrální správou. Musím uznat, že přešlapy některých muslimů vznikají právě mimo velké modlitebny.“

Přešlapy? Co je to přešlap u muslima? To je zřejmě to, když se jeho přetvářka před podřadným káfirem  prozradí. Třeba tehdy, když si Alrawi nedal pozor a někdo ho v brněnské mešitě nahrál, jak káže nenávist k bezvěrcům. Nebo tehdy, kdy si před káfiry nějaký jiný muslim hraje na umírněného (takíja – součást džihádu) a v nějaké tajné mešitě, kde se vyvaruje odposlechů, pak káže nenávist, ale i přesto je tajná modlitebna odhalena.

Velmi bych se podivovala, kdyby u nás žádné tajné modlitebny nebyly. Ty jsou ve všech islamizovaných zemích zcela běžné. Mimo nich jsou samozřejmě i oficiální mešity a modlitebny, které i u nás rostou jako houby po dešti. Na stav modliteben a mešit u nás (tedy těch oficiálních, neoficiálních bude mnohem víc) se můžete podívat zde. Údaje jsou ovšem 3 roky staré, aktuálně jich tedy bude o několik víc. A předpokládám, že nově uzavřená smlouva se Saúdskou Arábií zajistí, že dojde nejen k výraznému zvýšení počtu oficiálních modliteben a mešit, ale také muslimů.

Mimo mešity, modlitebny a islámské školky jsou zde také halal porážky a většina potravinářských firem u nás vlastní halal certifikáty, na nichž samozřejmě vydělává muslimská obec, potažmo Muslimské bratrstvo a různé teroristické bojůvky.

Další součástí islamizace je infiltrace politiky. V první fázi se jedná o infiltraci různých politických stran (u nás má ve svých řadách nějakého muslima většina parlamentních stran, včetně obou vládních) a v poslední fázi jde o zakládání islámských stran (k tomu dojde, až u nás bude tolik muslimů, že bude mít daná strana možnost zisku postů minimálně na komunální úrovni). Zakládání islámských škol je pak tou poslední kapkou, ovšem je jen otázkou krátkého času, než i u nás tyto školy povolí. Ostatně, při mešitách už mají muslimské školky.

Mnohokrát jsem četla úvahy o tom, zda se podobně, jako třeba Švédsko, Francie, Německo či třeba Holandsko islamizujeme i my. Jenže otázka už v této fázi není zda se islamizujeme, ale kdy se islamizujeme. Zastavit to totiž nelze, lze to pouze zpomalit. K zastavení by bylo nutné provést velmi radikální kroky, na které však není většinová politická vůle nikde v Evropě. Museli bychom být mimo EU a mít zcela odlišnou vládnoucí politickou reprezentaci. Jak bychom se vůbec mohli vyhnout islamizaci v zemi, kde si dokážeme instalovat na ministerstvo vnitra jednoho z největších podporovatelů islámu?

Takto nějak vypadá dle oficiální propagandy zcela umírněný a integrovaný muslim:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 549,00 Kč
Vybráno 52.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 283 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
96 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)