svedskomigr
4.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Švédský sociální pracovník – jedno z nejrizikovějších povolání

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Zajímavé je, že tomuto tématu se v poslední době věnovala mnohá švédská média a to jak mainstreamová, tak alternativní. Ani jedno z nich se však neodvážilo jít k jádru celé věci, tedy k tomu, kdo konkrétně pracovníky sociálek v jistých lokalitách nejvíce ohrožuje. Kdopak jim hází do kanceláří Molotovovy koktejly?

Jen za letošní rok, tedy za pouhých sedm měsíců, bylo provedeno padesát útoků na sociálky v různých koutech Švédska. Mimo “drobnějších incidentů” jako fyzické napadání či výhružky zaměstnancům došlo i ke žhářským útokům a to dokonce i za provozu daných úřadů.

Zápalná bomba byla vhozena do kanceláře úřadu sociálních služeb v Malmö dne 21.7. během odpoledne. Policie incident popsala jako žhářství.

Myslím, že netřeba připomínat, že právě Malmö je nejvíce islamizovaným švédským městem. Muslimská populace tam v nejmladší generaci již předčí populaci původních Švédů. A o tom, kdo je tam hlavním pobíračem sociálních dávek snad také netřeba spekulovat.

To však není za poslední dobu jediný případ. Minulý týden byl proveden také útok na kancelář sociálních služeb v Stenungsundu, také ta byla napadena Molotovovým koktejlem.

Ale tyto zápalné bomby nebyly jedinými takovými incidenty za poslední dobu. V posledních letech se počty útoků na pracovníky sociálky výrazně zvýšily. V letošním roce se zatím stalo kolem 50 různých útoků proti sociálním službám. Vyplývá to z interního šetření Sydsvenskan.

“Mohu potvrdit, že se jedná o útoky, které se staly častějšími v posledních letech,” prohlásil Rikard Vroland, vedoucí oddělení pro finanční pomoc a bydlení.

A kohopak to Švédsko v posledních letech přijímá s otevřenou náručí? Kdopak tam soustavně vysává jejich sociální systém, přičemž dávky odtud čerpané považuje za povinnou daň bezvěrců (tzv. džizja)? Pravděpodobně občas někomu dávky poněkud “zkrouhnou”, poté tak nastoupí “spravedlivý” trest. Džizja se přece musí platit pravidelně a v plné výši!!

Tak si myslím, že by si zaměstnanci švédské sociálky měli přečíst v koránu nebo v knize o politickém islámu, jaké jsou hlavní povinnosti podřadného káfira na území ovládaném nadřazenými služebníky Alláha. Alespoň – až zase některému ze svých “hostů” sníží nebo dokonce zamítnou sociální dávky – budou vědět, proč následoval “trest”.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 870 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.