znasilnení_somalec1-850x550
21.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Švédsko: Somálec byl usvědčen z bestiálního znásilnění devítileté holčičky!

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Ještě bude někdo stále tvrdit, že multikulturalismus je ráj na zemi? O tom, jaký to je “ráj” se dnes a denně přesvědčují Švédové. Znásilnění, vraždy, loupeže, fyzické napadení, bombové útoky, žhářství, napadení s nožem. Tak vypadá každodenní obohacování švédských občanů, zejména pak žen a dětí. Přesto Švédsko odmítá přestat přijímat další muslimské vetřelce.

Devětatřicetiletý somálský vetřelec byl nyní odsouzen k 11 letům vězení za znásilnění devítileté dívky v Norrköpingu. Státní zástupce ho také chtěl odsoudit za pokus o vraždu, neboť se vetřelec pokoušel dívku uškrtit.

15. dubna byla devítiletá dívka na cestě domů ze školy v malém městečku v Norrköpingu poté, co si poranila prst. Pak se setkala s 39letým Ahmedem, který ji zatáhl do křoví a znásilnil ji s nožem.

Dokument, který je součástí rozsudku, popisuje, jakých příšerných bestialit se krimigrant vůči dívce dopustil, holčička musela prožívat skutečné peklo:

“V křoví ji udeřil otevřenou rukou do levé tváře a držel jí nůž u krku. Byla tak nesmírně vyděšená, že se strachy počůrala. Vetřelec čekal, až nebudou nikde v okolí žádná auta a pak ji odtáhl za nohy po zádech do nedalekého lesa. Když dorazili do lesa, ukázal jí nůž, který byl červený nebo černý. V lese jí svlékl šaty a potřel ji celou blátem, včetně vlasů a mezi nohama.”

Také ji nutil mít v puse vodu a bláto a chtěl, aby to polykala. Nasadil si průhledné rukavice a pohrál si s ní mezi nohama. Řekl jí, aby dala ruce za záda a uvázal jí je svetrem. Pak ji škrtil oběma rukama, aby nemohla dýchat. “Kopala nohama a tělo se jí hodně chvělo. Měl jsem chvíli pocit, že umírá,” prohlásil vetřelec.

Somálský dobytek na ní pak provedl vaginální pohlavní styk, políbil ji a počůral se na ni, uvádí rozsudek. Než odešel, řekl: “Jestli něco řekneš policii nebo svým rodičům, zabiju celou tvou rodinu.” Když to řekl, zvedl nůž, uvedl soud.

Vetřelec je původem ze Somálska, ale v roce 2014 mu bylo uděleno švédské občanství. Proto nemůže být deportován. Bestiální násilník  byl již nedávno usvědčen z těžkého sexuálního zneužívání dětí poté, co nalákal další 12-letou dívku do sklepa. Tam vyhrožoval dívce s nožem na krku, svlékl ji a pak ji znásilnil. Už tehdy používal plastové rukavice.

V posledním rozsudku je také odsouzen za napadení, únos a znásilnění. Za tyto činy byl recidivista odsouzen k celkem jedenácti letům vězení. Kromě toho musí zaplatit náhradu škody devítileté dívce ve výši 240 000 SEK.

Státní zástupce také obvinil Somálce za pokus o vraždu, neboť – jak se on sám přiznal – se dívku pokoušel uškrtit, ale okresní soud se domnívá, že jí krk pustil dříve, než ztratila vědomí, a proto považuje napadení za velmi závažný útok, ale ne za pokus o vraždu.

Jedenáct let pro recidivistu, který již dříve znásilňoval děti. Takový trest je opět výsměchem jeho obětem, především pak malé holčičce, která má celý zbytek života zkažený. Lze předpokládat, že bude propuštěn po polovině trestu a pak bude v páchání podobných zrůdností pokračovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 333,00 Kč
Vybráno 40.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 114 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.