sweden32017
8.3.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Švédsko bude prvním evropským chalífátem

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Ještě v roce 1975, tedy relativně nedávno, bylo ve Švédsku méně muslimů, než je dnes třeba u nás. Tehdy, 45 let nazpět, by nikoho nejspíš ani ve snu nenapadlo, že tomu bude o ani ne půl století jinak. Jenže právě v té době začal ve Švédsku jeden velký multikulturní experiment, který byl o něco později aplikován na celou Evropu. Experiment, který má jednou vytvořit jeden velký evropský chalífát.

V čem je Švédsko tak výjimečné a proč upozorňuji právě na tuto severskou zemi? Má s námi totiž jisté společné znaky. Podobně, jako my, nemělo nikdy žádné kolonie, tedy na rozdíl třeba od Francie tam nejsou potomci obyvatel jimi kolonizovaných zemí. Švédsko má také srovnatelný počet obyvatel, chci-li  tedy právě na příkladu této země názorně ukázat, jak rychle se islamizuje, je to jakýsi předobraz toho, kam by to mohlo dojít i u nás.

Švédsko začalo s multikulti propagandou někdy v 70. letech minulého století, což se výrazně podepsalo právě na smýšlení nejen mladých, ale i střední generace. Právě proto jsou ochotni si tam neustále volit strany, které jim dělají z jejich země “multikulturní ráj”, oblažující je zvyšující se kriminalitou. Sem tam si někdo hodí granátem, znásilňování se stalo obvyklou zábavou místních muslimů (tato země je na 2. místě v Evropě v počtu nahlášených znásilnění) a hořící auta jsou v některých lokalitách takřka každodenním koloritem.

Švédsko je také první zemí, kde se nechalo pár desítek tisíc lidí dobrovolně očipovat a jako první ruší hotovost. Prvenství je jim připisováno i v zavádění genderových kvót a výchově genderově neutrálních, tedy bezpohlavních entit. Jejich “svatá Gréta” pak jasně ukazuje, že i šílenství kolem uhlíkové neutrality je jejich doménou.

Švédsko se stává multikulturní zemí, což je úzce spjato i s politickou propagandou. Stávající strany, které muslimům dosud nadbíhaly, však mají novou konkurenci.  Je jí zcela nová „Nuance Party“, která se má přiblížit ještě víc švédským muslimům. Strana byla zformována v Gothenburgu vloni na podzim a nedávno uspořádala informační setkání ve Stockholmu. Nyní se snaží prosadit po celé zemi. Předseda strany Mikail Yüksel prohlásil:

“Švédští muslimové zažívají každý den fyzické i slovní útoky rasistické povahy.  Abychom to napravili, strana požaduje, aby islamofobie získala zvláštní trestní klasifikaci”.

Tedy požadují tvrdší tresty za kritiku islámu, což se jim samozřejmě může podařit prosadit. Islámská politická strana se navíc snaží na svoji stranu získat i  sluníčkové voliče z řad etnických Švédů, třeba propagandou jakou je tato:

Zakladatel strany Nuance byl vyloučen ze strany Center kvůli jeho údajným vazbám s tureckou nacionalistickou skupinou “Šedí vlci”, což jsou nepokrytí muslimští radikálové, operující momentálně i na řeckých hranicích. Zatímco strana Nuance odmítá, že by byla pouze pro muslimy, zjevně přitahuje takřka výhradně muslimy a přistěhovalce. Jedním z hlavních cílů strany je, aby muslimové získali zvláštní status menšiny. Lze předpokládat, že šaría bude na programu o nějakých deset let později, až opět početně o něco posílí. To, že se neprezentují coby čistě islámská strana je logické, pokud chtějí získat dostatečnou sílu, je třeba získat i voliče z řad nemuslimů. Propagandou řádně “zmasírovaní” Švédové je jistě volit budou a to přesto, že tuto stranu vede islámský radikál, který se svými názory ani nijak netají.

Debata o přijetí islámských oděvů je pro stranu dalším horkým tématem, vzhledem k tomu, že několik obcí zakázalo studentkám i zaměstnankyním muslimské zahalování na školách a veřejných institucích, což vyvolalo protesty mezi muslimy a jejich sympatizanty.

„Není třeba bojovat proti islámskému zahalování, je to útlak. Zároveň mají rodiče právo vychovávat své děti na základě jejich kultury a náboženství, “ řekl Yüksel.

Zatímco dřívější pokusy o vytvoření stran zaměřených na imigranty a jejich problémy selhaly, Nuance se zaměřuje na parlament.

“Chceme se dostat do parlamentu, chceme se dostat do různých obecních rad a praktikovat naši politiku,” uzavřel Yüksel. K tomu myslím není o dodat. Jejich “politika” je – jak známo – šaría,

V důsledku švédských liberálních přistěhovaleckých politik v posledních desetiletích se podíl přistěhovalců a jejich potomků zvýšil z úplného minima na zhruba čtvrtinu z 10 milionů obyvatel, přičemž jejich počty stále rostou. Znovu upozorňuji, že ještě v 70. letech žilo ve Švédsku méně muslimů, než dnes u nás.

Níže se můžete podívat na to, jak rychle roste počet muslimů ve Švédsku. Upozorňuji, že ve znázornění se nepočítá s některými hledisky, které velmi výrazně islamizaci Švédska urychlí. V názorném videu se nepočítá s emigrací původních Švédů, zvýšenou migrací muslimů do Švédska a s konverzemi původních Švédů (zejména za muslimy provdaných Švédek) k islámu. Islamizace tedy bude mnohem rychlejší, než znázorňuje toto starší video, které nepočítá s žádným z výše uvedených faktorů:

 

Pozn.: Švédsko má nyní největší porodnost v Evropě, nicméně etnická Švédka porodí v průměru 1,6 dítěte, tedy většinově jde o porodnost muslimskou. Všimněte si, že v roce 1970 ve Švédsku nežilo ani 1% cizinců. Počet se velmi výrazně zvýšil až po roce 2000 a od té doby raketově roste. Bílé figurky značí Švédy, černé přistěhovalce.

Nyní máme u nás více muslimů, než Švédsko v 70. letech. Mladí u nás nyní podléhají podobně multikulturní výchově, jako Švédové právě těch 45 let nazpět. Dopadneme nakonec stejně nebo se podaří našince “probudit” a podobný scénář zvrátit?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 874 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)