idealsweden0-850x550
2.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Švédové tvrdí, že je v pořádku, že brzy budou přečísleni muslimskými vetřelci

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Tak přesně takto vypadá národ, kterému je soustavně již téměř půl století vymýván intenzivně mozek. Právě někdy v 70.-80. letech začala výchova Švédů k uvědomělému multikulturalismu. Agentura Pew research před časem potvrdila, že při stávající invazi budou velmi brzy Švédové přečísleni. Zcela zanikne jejich kultura a časem i Švéd jako takový. Švédsko bude islámský chalífát s převážně tmavou rasou.

Švédský alternativní web, z jehož provenience jste mohli vidět i spousty videí, dokazujících důsledky dlouhodobého multikulturního obohacování, se rozhodl vyjít do ulic a natočit reportáž se Švédy.

V anketě se ptali lidí ve městě, zda je v pořádku, že se Švédové stanou menšinou ve své vlastní zemi. Odpovědi možná nejsou překvapivé vzhledem k tomu, co bylo v posledních desetiletích vehementně podsouváno švédskému lidu.

Reportér odkazuje na studii z Pew Research, která ukazuje, že Švédové se stanou menšinou ve Švédsku kvůli přistěhovalectví ze třetího světa.

“Myslím, že to je v pořádku. Taková menšina ve skutečnosti nic neznamená. Jsme lidské bytosti a švédští občané všichni, tak proč ne”, říká muž  se slunečními brýlemi.

Žena odpovídá proti otázkou: “Kdo je to Švéd?”

Jiní Švédové také vysvětlují, že nemají problém stát se menšinou ve své vlastní zemi, a přijít o  svoje hodnoty a podobně. Vousatý muž uvádí, že je spokojen, dokud se Švédsko skládá z lidí.

Muž se slunečními brýlemi přiznává, že on sám žije ve švédské a etnicky homogenní oblasti a že nemá žádné nešvédské známé. Vysvětluje však, že má “humanistické ideologické přesvědčení”, které je založeno na “stejné hodnotě a právu všech lidí pohybovat se po celé zemi”.

Někteří z dotázaných se shodují, že mohou říkat jednu věc v rámci politické korektnosti a zároveň jednají či smýšlí jiným způsobem.

“Rozhodně je to OK pro Švédsko. Protože ve Švédsku je bohužel tolik rasistů. A mohou existovat lidé, kteří  chtějí na sebe poukázat jako na něco lepšího,” říká jedna žena.

Je jasné, že na některých (možná i většině) oslovených se odrazila jejich multikulturní uvědomělost – jednoduše již od školky vymývaný mozek – u jiných ale skutečně zafungovala ona dobře známá politická korektnost. Takže je možné, že se někteří z nich jen báli nahlas říct, co si myslí. Raději využili dávno naučených frází.

Generation Europa on Twitter: "RIP #Sweden Hello #Swedistan ...

Tohle je podle multikulturalistů ideální Švédka budoucnosti?

Ono totiž být spokojený s tím, že se z mojí země stává regulérní chalífát či dokonce tuto skutečnost jako někteří oslovení s povděkem kvitovat, poukazuje především na stupiditu osloveného, neschopného samostatného myšlení nebo na to, že Švédové už se prostě většinou bojí veřejně přiznat, co si myslí.

Až to dojde takto daleko, budou potomci Vikingů spokojeni?

Níže se můžete podívat na ono video, ale je ve švédštině, takže nejspíš nebudete rozumět. Naštěstí jeden švédský server některé odpovědi okomentoval, takže alespoň o těch jsem vás mohla výše informovat. Asi by stálo za to video otitulkovat (pokud by se toho někdo, kdo to zvládne, ujal), podobně indoktrinovaní jedinci totiž budou za čas i u nás, stejný výmaz mozků, jako dřív ve Švédsku dnes na školách a na mainstreamu probíhá i v ČR. Video by tedy mělo vidět coby odstrašující příklad co nejvíc lidí. V dalším videu pak můžete vidět ukázku toho, jak se populace ve Švédsku velmi rychle mění a tmavne…

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 994 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
77 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.