NEVESTAISLAM
12.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Soudem vynucené sňatky znásilněných nemuslimských děvčat s muslimy – i to je zrůdný islám (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Už dřív jsem zde několikrát uvedla případy nucených sňatků dětských nevěst. V zemích jako je Pákistán, Afghánistán, Jemen, Írán či Somálsko není ničím neobvyklým, že rodiče prodají vlastní dceru předem domluvenému ženichovi, přičemž často jde dokonce ještě o poměrně malé dítě. Nevěsty se běžně prodávají už od jejich sedmi let, kdy jsou dle islámu dostatečně staré na sňatek. Podobné praktiky se nyní přenášejí i do Evropy.

V minulosti už jsem zde psala o tom, jak dopadají některá malá děvčátka po  nuceném sňatku. Nejedna svoji svatební noc s třeba i o dvě generace starším a mnohonásobně větším “ženichem” nepřežije. O jedné takové malé holčičce, která po svatební noci se čtyřicetiletým “ženichem” skončila mrtvá s vnitřním krvácením, jsem psala třeba zde. V tomto článku se pak můžete podívat na videu na to, jak je devítiletá holčička z podobného sňatku “nadšena”.

Výše uvedená děvčata měla tu smůlu, že se narodila do muslimských rodin, které považují děvčata za vedlejší nepříjemný produkt reprodukce, každý pravověrný muslim chce plodit především syny. Proto muslimové děvčata co nejdřív dohodí nějakému movitému ženichovi, aby z nich měli finančně alespoň něco. Tedy narodit se jako dívka v jakékoli ze zemí, které jsem uvedla ve výčtu výše, není žádná “výhra v loterii”. Rodiny, které mají už více dcer, navíc každou další často hned po narození zavraždí a spálí nebo zahrabou. V islámských zemích se tyto praktiky přehlíží.

Dnes chci ovšem psát o tom, co se děje například v Pákistánu, dříve hinduistické, dnes již islamizované zemi, ve snaze ji plně a co nejrychleji islamizovat. Snaha zlikvidovat jinověrce je tam více než urputná a za nezájmu jakýchkoli podvratných organizací zde dochází k systematickým únosům dcer hinduistů a křesťanů, jejich znásilňování muslimy a následné nucené konverzi. O těchto případech jsem zde nedávno psala, především coby varování, že Pákistánci a Afghánci patří k těm, kdo nyní nejčastěji míří do Evropy. A s sebou si nesou právě tyto zvyklosti.

Dalším otřesným případem, který otřásl pákistánskou křesťanskou komunitou byl případ unesené čtrnáctileté dívky, kterou její muslimský únosce brutálně znásilnil. Její rodiče ji nalezli a oni i dcera požadovali u soudu spravedlnost. Jaký byl verdikt soudu?? Dívka musí zůstat s muslimem, který ji znásilnil a automaticky se tímto stává muslimkou. Ano, to je rozsudek pákistánského soudu, který soudí dle práva šaría.

Představte si, že vám někdo znásilní dceru nebo vnučku a soud prohlásí, že dcera musí zůstat s násilníkem jako jeho manželka a přijmout jeho vyznání. A násilník samozřejmě nebude nijak potrestán, protože znásilnit káfirku je přece v pořádku, dělal to i pedofilní lžiprorok Mohamed. Tak přesně k tomu dochází v Pákistánu. Tento případ není zdaleka jediný, už stovky hinduistek i křesťanek dopadly stejně – byly uneseny a znásilněny, násilníkem pak donuceny ke konverzi. Většinou se jedná o děvčata mezi 10-16 lety. 

Rodiny děvčat už nemají šanci získat své dcery zpět. Ne v zemi, kde vládne šaría. V zemi, jejíž praktiky nijak nevadí všem těm údajně lidskoprávním organizacím. Ne, je totiž nezajímají tyto případy, stejně jako je nezajímá to, co se děje třeba v Nigérii, kde jsou systematicky vyvražďováni křesťané. A kým jiným, než opět muslimy. Tady je jim náhle nějaké BLM ukradené. Zajímavé, že?  Ale především značně pokrytecké. Zato OSN i EU  hned křičí, když se v Barmě snaží bránit muslimům, kteří se tamní hinduisty a buddhisty snaží velmi násilně islamizovat.

Možná si říkáte, proč o tom píšu, když se to odehrálo někde v Pákistánu. Píšu o tom právě proto, že z této země nyní přichází velký počet vetřelců do Evropy. Jedná se téměř výhradně o muslimy, kteří si nesou své zvyklosti s sebou. Pákistán byl relativně nedávno hinduistickou zemí, díky agresivitě muslimů byl pak velmi rychle islamizován a dnes jsou hinduisté a křesťané v této zemi velmi utiskovanou menšinou bez jakýchkoli práv. 

Islámské země jsou skutečným rájem pro pedofily. Hrdlořezové z ISIS běžně prodávali coby sexuální otrokyně děvčata od 5 let, někdy si je také brali za manželky. I proto si občas říkám, že tu islámskou invazi do Evropy musí vést pedofilové. Komu jinému, než muslimům a právě pedofilům by se islamizace Evropy nejlépe hodila? A všimněte si, že pedofilie, se stala zcela legální po celé Evropě, dokonce i u nás mají dávno pedofilové svoje stránky a účastní se Prague Pride. Pro podobné devianty je islamizace pravým požehnáním.

Na video v AJ, které pojednává o případu nedávno znásilněné čtrnáctileté křesťanky, která byla díky soudnímu verdiktu nucena se za násilníka provdat a konvertovat k islámu, se můžete podívat níže. O těchto případech vás mainstream nikdy informovat nebude, protože by tak musel ukázat pravou zrůdnou tvář islámské ideologie:

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč

Celkem za měsíc: 14 083,00 Kč
Vybráno 40.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 189 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.