SOROS3217
29.2.2020
Kategorie: Politika

Z blogu Vox Populi: Sörösova dlouhá chapadla

Sdílejte článek:

SLOVANKA

To, že Sörös a jeho všudypřítomné nadace a univerzity ovlivňují politiku po celém světě, je velmi dobře známo. Chapadla této neziskové chobotnice, napojené na nejvyšší světové globalisty, dosahují skutečně daleko. Zatímco “liberálové”, tedy zastánci globalizace, nazývají Söröse filantropem, zastánci národních států a zároveň odpůrci globalizace ho vyhodnocují jako jednoho z největších světových škůdců. A podle nových skandálních zjištění je to skutečně pravda a jeho vliv – či vliv jím založených podvratných organizací – je mnohem větší, než si možná umíme byť jen představit. Ostatně, vzhledem k jeho věku je pravděpodobné, že za nitky už tahají jiní, třeba – mimo jiné – i jeho syn.

A nyní konkrétně. Nedávno bylo zjištěno, že Evropský soud pro lidská práva je silně ovlivňován organizacemi, protlačujícími  ideologii „otevřené společnosti“ prosazovanou Georgem Sörösem (OSF). 

Podle průlomové zprávy Evropského centra pro právo a spravedlnost získala síť nevládních organizací financovaných Georgem Sörösem obrovský vliv u Evropského soudu pro lidská práva (ESLP), soudu, který v podstatě stanovuje mnoho zákonů týkajících se genderových otázek, LGBT, migrace, přistěhovalectví a náboženství v celé Evropě. Zpráva podrobně uvádí, že cílem ESLP je nyní prosazovat ideologii „otevřené společnosti“, kterou razí právě miliardář, globalista a finančník George Sörös.

Podle francouzského časopisu Valeurs Actuelles se Soros stal mistrem „vyvolávání chaosu ve světě, pod rouškou altruismu“. Časopis podrobně popisuje, jak téměř všichni soudci z ESLP získali v určitém okamžiku své kariéry finanční prostředky od Open Society Foundation (OSF). Sörös jim poskytl z vlastních prostředků 18 miliard eur.

Jak uvedl časopis, tak vliv na Evropu byl obrovský:

„Rakousko, Řecko a Itálie jsou nuceny – i přes odpor většiny občanů – legalizovat homosexuální sňatky;  Polsko je vyzýváno k podpoře práva na potrat; Francie je povinna povolit úřední změnu pohlaví bez nutnosti operativních změn; Maďarsko je nuceno zrušit doživotní vězení; Rusko je pokáráno za to, že odsoudilo feministické aktivistky Pussy Riot; Rakousko musí legalizovat adopci homosexuálními páry; schvaluje se právo šaría v Řecku.”

Myslíte, že všechna tato (a nespočet dalších) rozhodnutí spolu nijak nesouvisí? Naopak. Evropský soud pro lidská práva (ESLP) ve všech těchto případech rozhodl proti vůli jednotlivých zemí.

Ve všech výše uvedených případech tedy Evropský soud pro lidská práva (ESLP) nadiktoval své rozporné rozhodnutí některé z uvedených evropských zemí a pokaždé byla do případu zapojena nevládní organizace napojená na síť Open Society Foundations (OSF).

Grégor Puppinck, ředitel Evropského centra pro právo a spravedlnost, tvrdí, že mnoho soudců v ESLP je přímo spojeno se Sörösovou OSF. Zpráva uvádí, že není náhoda, že tolik zemí legalizuje svazky stejného pohlaví, adopce dětí páry stejného pohlaví a potraty na požádání. To vše se děje za pomoci ESLP, zejména soudců, kteří mají úzké vazby na organizace podporované Sörösem.

Puppinck, který je odpovědný za novou zprávu o Sörösovi a jeho vlivu v ESLP, prolistoval životopisy 100 soudců, kteří v ESLP zasedali od roku 2009, aby zjistil, jaké byly jejich předchozí vazby na nevládní organizace. Využíval také veřejné údaje, ke kterým se dostal prostřednictvím Parlamentního shromáždění Rady Evropy. Po šesti měsících pečlivého výzkumu a zprávě podložené 200 stránkami dodatků odhalil, jak síť nevládních organizací George Söröse rozšířila svůj vliv na Evropský soud pro lidská práva a podrobila ho své vlastní ideologii. Na základě své vyčerpávající studie Puppinck zjistil, že ESLP má zjevně vazby na Sörösův OSF,  přímé vazby na Nadaci otevřené společnosti a její síť má dokonce 22 soudců. Pokud se kritéria rozšíří i na soudce s nepřímými vazbami, jako jsou ti, kteří získávají finanční prostředky ze Sörösovy sítě, pak počet soudců spojených s organizacemi podporovanými Sörösem dramaticky stoupá.

V jakých kauzách bylo Sörösovo ovlivnění nejčastější? Asi nikoho neudiví, že se jednalo o rozhodnutí v sexuálních otázkách (trans, homo, změny pohlaví apod., tedy tzv. genderové otázky), sňatcích homosexuálů, biotechnologiích, přistěhovalectví a slučování rodin migrantů. V těchto otázkách už si dlouhodobě jen málokterá evropská země může rozhodovat jinak, než jak to požaduje současná ideologie, prosazovaná globalisty.

Soudci tedy nejsou v žádném případě nezávislí, ale jsou vybíráni především politickým procesem, přičemž za jejich výběr může Parlamentní shromáždění Rady Evropy, známé jako velmi silně politizovaná a jednostranně ideologicky zaměřená organizace. Soudci také dávají jasně najevo své politické názory. Například už více než deset let upouštějí tito soudci v rámci genderové neutrality od výrazů jako „paní“ a „pan“. Navzdory těmto skutečnostem mnozí v Evropě považují tyto soudce za neutrální arbitry, aniž by vůbec tušili, kdo ve skutečnosti tahá za nitky. Mimochodem, nepřipomíná vám to Evropskou komisi, kde komisařem může být pouze plně oddaný eurohujer?

Takže už je vám jasné, proč je poslední dobou patrný tak silný tlak na přijetí zákona o tzv. “manželství pro všechny”? Tlak, vyvíjený neziskovkami, je dozajista podpořen tučným pašalíkem od jejich bohatého mecenáše. Penězi globalistů, kteří se snaží zničit Evropu takovou, jakou ji známe a přeměnit ji v multikulturní peklo, navíc plné zvráceností.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 772,48 Kč
Vybráno 42.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 707 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
89 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)