islam82018
18.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Sociální demokracie jako vůdčí síla islamizace Evropy

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Mám samozřejmě na mysli sociální demokraty napříč EU. Dnes a denně narážím na články, které zcela jasně ukazují, že spolu se Zelenými (resp. Piráty) jsou právě sociální demokraté hlavní podporovatelé multikulturalismu, jenž mají tyto strany ve shodě i ve svém programu, jsou tedy zároveň stranami, které mají hlavní zásluhu na islamizaci jednotlivých zemí, potažmo Evropy.

Pokud začneme u země, kde to všechno před desetiletími začalo, dostaneme se do dnes již velmi silně islamizovaného Švédska. Právě tam sociální demokraté sbírali body štědrým sociálním státem, který ovšem postupně upřednostňoval nové voliče, tedy ty, jenž si švédští sociální demokraté již roky dováží a v jejichž dovozu v posledních letech neustávají. To vše jde ruku v ruce s letitým vymýváním mozků zatím ještě většinové populace, vychovávané v duchu ideologie multikulturalismu.

Podobně je tomu i v jiných zemích, například v Německu jsou nejvíce islamizovány právě ty obce, které vedou němečtí sociální demokraté, případně v koalicích se Zelenými či ultralevicí Die Linke. Nedávno jsem také upozornila na sociální demokraty v Rakousku, které je již nejvíce islamizovanou zemí v Evropě. Právě proto se tam již sociální demokraté do islámu doslova plně integrovali, takže třeba ve Vídni spolupracují s radikálními islámskými salafisty, kteří kážou likvidaci bezvěrců a přímo ve vídeňské mešitě provádí halal porážky. O skandální kauze jsem zde psala před pár dny.

Nejinak je tomu ovšem také u nás, kde je sociální demokracie přes své vedení přímo napojena na muslimskou obec, ostatně výroky ministra vnitra Hamáčka alias Al Hamajdy o islámu, který obdivuje, znáte snad všichni, takže myslím, že je zde nemusím opakovaně zmiňovat. Přece jen se u nás – bohužel – stále ještě najde dostatek voličů, kterým islamizační tendence této strany nevadí a hodlají je tak volit. To Poláci jsou o poznání bystřejší, neboť dali už před časem islamizační sociální demokracii ve volbách stopku.

Nejpatrnější je pak nyní činnost sociální demokracie v Itálii, kde právě díky tomuto koaličnímu partnerovi Hnutí 5 hvězd přijímají jednu loď s africkými vetřelci za druhou. A co víc, nedávno na jihu Itálie dokonce vyhlásili program “Italy muslim friendly”, což samozřejmě dospěje k rychlejší islamizaci země. Nicméně je jisté, že Demokratická strana, jak se italští socani nazývají, bude v parlamentu i nadále, neboť i tam stále mnoho lidí slyší na sociální stát a mezi mladými se najde i dostatek sluníčkářů s vymytými mozky, kteří je volí i pro jejich proinvazní politiku.

Socani však mají na svědomí například i islamizaci Finska, kdy dlouhodobě prosazují přijímání stále většího počtu muslimů do země a kriminální delikty muslimských vetřelců bagatelizují. Viditelným důsledkem vlády socanů je i opětovná islamizace Španělska, kde se muslimská komunita zvedla během pouhých 30 let ze 100 tisíc na 2 miliony. To vše i díky multikulturní politice vládnoucích sociálních demokratů.

Výše je jen pár příkladů, podobně bychom mohli pokračovat po celé EU, kdy jedinou výjimku bychom nejspíš našli v Dánsku, kde se tato partaj původní socdemácké politice poněkud zvrhla a přestala vítat. Všude jinde je to však jako přes kopírák. Začíná to nebývalou vstřícností k muslimům, pokračuje jejich dovozem do země a končí tím, že se najednou lid diví, jak se to vlastně stalo, že se jejich země islamizovala. Nyní se udivují Švédové, v jejichž diskuzích tato otázka zaznívá takřka denně, neboť jim sociální demokraté slibují a nadělují sociální stát, nikdy se však nezmínili, že bonusem k tomu bude také dnes již všudypřítomný islám.

I když průzkumům veřejného mínění nevěřím a pokládám je spíš za nástroj manipulace davů, docela mne udivilo, že většina jich uvádí, že i u nás tato islamizační strana v preferencích roste. Podobně, jako úplně stejně islamizační Piráti. Pak ale nemůžeme pohrdat Švédy, neboť jen konáme stejně, jako kdysi oni. Ale my jsme ještě horší, neboť – na rozdíl od Švédů – máme právě v této skandinávské zemi odstrašující příklad.

A na závěr vševypovídající výtah z programu ČSSD, tedy z programu, který je zřejmě shodný u socanů napříč EU:

Vize globálního vládnutí je také spjata s představou multikulturního řádu, který předpokládá respektování lidských práv a úsilí o harmonický vztah mezi příslušníky a národy jednotlivých kultur jak v rámci jednotlivých států, tak na mezinárodní úrovni. Multikulturním uspořádáním v rámci jednoho národního státu se tak realizuje myšlenka prohlubování demokracie. Uskutečňuje se soužití s menšinami, na jejichž práva se ve většině zemí dříve zapomínalo.

Zatímco se tradiční demokratická politika často omezuje na vládu většiny, multikulturní demokratická politika se nespokojuje s přehlasováním a ignorováním hlasů národnostních a jiných minoritních skupin obyvatelstva, ale začleňuje názory a požadavky menšin do realizace politiky. V rámci této politiky se nároky na uznání menšinových identit mohou transformovat tak, že pro většinovou populaci přestávají být příčinou národnostních, rasových a sociálních nepokojů. Mohou se naopak stávat výzvou k životu v multikulturní společnosti, v níž se lidé s odlišným kulturním zázemím mohou vzájemně obohacovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 705,00 Kč
Vybráno 42.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 397 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
politicon.cz
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.