ISLAMEU
7.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Skandální!! EU vyplácí Muslimskému bratrstvu miliony eur!

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Ano, skutečně tomu tak je!! Tedy EU samozřejmě sama o sobě žádné peníze negeneruje, jde to tudíž celé z kapes daňových poplatníků. Když to vezmeme do důsledků, tak Evropané si tímto způsobem platí vlastní vrahy. Ten, kdo ví, za jakým účelem byla EU založena, má samozřejmě jasno a vůbec se tomu nediví. A drtivé většině Evropanů je to vlastně úplně jedno. Přitom právě v minulých dnech vyzvalo Muslimské bratrstvo ke džihádu Evropy.

Podle informací národní a protiimigrační frakce ID zaplatila EU 36,5 milionu eur řadě skupin napojených na organizaci Muslimského bratrstva, která je v několika zemích klasifikována jako teroristická organizace. Program skupin zahrnuje islamizaci Evropy.

“Je to obrovský skandál,” řekl Joachim Kuhs z frakce ID.

Informace se objevily poté, co místopředseda frakce ID Nicolas Bay prohledával systém finanční transparentnosti EU v letech 2014–2019. Během těchto pěti let bylo evropské síti proti rasismu, zastřešující organizaci neziskovek v členských státech EU, vyplaceno 5 422 678 eur.

Členy sítě je Fórum evropských muslimských mládežnických a studentských organizací FEMYSO, které v roce 2015 označil německý Spolkový sněm za přední organizaci Muslimského bratrstva

FEMYSO zase působí jako lobbistická organizace v Bruselu. V roce 2019 mimo jiné protestovala proti tomu, že Evropská komise neměla dostatečnou “rozmanitost”, a proto byla “krajně pravicová”.

Mezi členské organizace FEMYSO patří odnože Muslimského bratrstva, jako jsou Jeunes Musulmans de France, Young Muslims UK a Islamic Foundation a Milli Görus. Posledně jmenovaná radikální turecká neziskovka je německou policií označena za odnož Muslimského bratrstva. Její ambicí je podkopat demokratickou ústavu a zavést právo šaría.

Další organizací v rámci organizace FEMYSO je muslimská mládež v Německu, která byla poté, co byla označena za hrozbu pro německou demokracii, pod dohledem. Organizace pravidelně organizuje akce s imámy, kteří mají vazby na Muslimské bratrstvo a slouží jako náborová základna pro Bratrstvo.

Dalších 5 milionů eur šlo do organizace Islamic Relief, která je také organizací muslimského bratrstva v první linii a více než milion pro britskou muslimskou pomoc, která se zasazuje o chalífát pod nadvládou práva šaría v Evropě. Druhá skupina má také vazby na Hamás.

24 milionů EUR bylo rovněž přiděleno na různé projekty zahrnující islamistickou propagandu, včetně boje proti “islamofobii”.

Celkem EU vyplatila těmto organizacím za pětileté období 36 523 142 EUR.

“Nepřijatelné,” říká Nicolas Bay, který také poukazuje na to, že jsou to peníze evropských daňových poplatníků, které jsou využívány k posílení džihádistických skupin a šíření jejich myšlenek.

Tak co, ještě se divíte, že EU podporuje muslimskou invazi a zasazuje se o islamizaci celé Evropy? Stále vám nejde do hlavy, jak je možné, že všechny státy 4. říše soudí muslimy mírněji, než domácí?? Politika 4. říše je tedy prokazatelně genocidní pro původní Evropany, kteří mají být nahrazeni muslimy, zpravidla Araby a černochy.

A víte, co je na tom ze všeho nejšílenější? Právě to, že si drtivá většina Evropanů platí své vlastní vrahy či vrahy svých potomků zcela dobrovolně a mnozí dokonce s nadšením..

Pokud by náhodou někdo z vás uměl francouzsky, tak zde je vyjádření francouzského europoslance z frakce ID, který patří k těm, kdo celé financování muslimských extremistů rozkryli.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 940 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
73 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.