sweden32017
27.8.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Šílené!! Švédská policie de facto přiznala, že Malmö už plně patří muslimům!

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nedávno jsem zde zveřejnila dva články, informující o tom, že dánský protiislámský politik Rasmus Paludan se chystá do švédského Malmö, kde by se mělo konat pálení Koránu, jeho máčení v prasečí krvi a moči bezvěrců. Tato akce se měla konat nejprve před místní největší mešitou, což ovšem nebylo povoleno. Nakonec tedy akci přemístili na jiné místo v centru Malmö. Jenže nakonec i tam jim to policie na základě výhružek muslimů zakázala.

Demonstrace, která se měla konat v pátek ve 13 hodin, byla zrušena. Švédská policie ustoupila po hrozbách násilí ze strany muslimů ve Švédsku. Nyní je Švédsko zesměšňováno a Švédům je vyhrožováno online z arabských stránek na Facebooku. Jedná se o stránky pro Araby, kteří chtějí emigrovat do Švédska či ve Švédsku žijí.

“Jsou to blázni. Chtěli upálit Korán v Malmö. Myslí si, že jsou ve Švédsku.” To je jeden z výroků Arabů, který hovoří za vše. Švédsko už dávno není Švédů, ale patří muslimům. Jedná se o chalífát, což zřejmě většina etnických Švédů netuší.

Právě na facebookové stránce Alkompis s více než 2,2 miliony sledujících se nyní Arabové zaobírají demonstrací, ale také reakcí policie, která muslimům plně ustoupila.

příspěvku o Paludanovi, který v době psaní “lajkovalo” více než 2000 muslimů, mnoho Arabů plánovanou akci i její zrušení komentovalo. Níže se můžete podívat na devět výroků Arabů, většinou žijících na území Švédska. Myslím, že výroky hovoří o skutečném stavu nejen Švédska, ale celé Evropy, více než jasně:

1. Ibrahim Younes:  Policie ví, jaké by byly následky”.

2. Khalid Al Subihi: “Díky Alláhovi. To znamená, že můžeme odvolat odstřelovače a bomby.”

3. Rabie Ammar: “Dobře, ať to udělají. Přísahám Bohu, že ho upálíme zaživa a všechny, kdo jsou s ním.”

4. Shukri Hasan: “Jsou naprosto šílení. Chtěli upálit Korán v Malmö. 😂😂😂 Myslí si, že jsou ve Švédsku. Ne, nejsou. A nejzábavnější věc je, že ho chtěli spálit v Rosengårdu. 😂😂

5. Am Asem: “Žádný mír. Budou-li bojovat proti islámu, islám bude silnější. Když to nechají být, islám beztak expanduje. Dejte si pozor na ty, kteří loví.”

6. Alaa Ben: Ne, je to pravda? Chtěli upálit Korán v Malmö? Naši chlapi nebudou bezmocní. Jestli má někdo námitky, ošukám jeho sestru.”

7. Wissem Romdhani: “Pokud bude Korán spálen, musíte očekávat válku. Korán je červená čára, limit.”

8. Princ Hamada: “To je způsob, jak  přilákat lidi k islámu. Děkuji!”

9. Mohammed Faour: “Policie neschválila událost, protože by nebyli schopni ho ochránit.”

Poslední, desátý výrok jednoho z muslimů v jiné diskuzi (již ve švédštině), je zcela vypovídající. Ukazuje pravdu, kterou nechce většina Evropanů slyšet, jen je třeba si místo slova “Malmö” dosadit slovo “Evropa”. :

10. Amo Abri na Facebooku: “To je Malmö a Malmö je ve vlastnictví muslimů nezapomeňte na to….”

Právě na případu Malmö můžeme názorně vidět, jak rychle lze Evropu islamizovat. Tomuto tématu jsem se zde věnovala už v několika článcích, přičemž stávající situace Evropy je taková, že zatím spěje tam, kam nejen švédské Malmö a Švédsko vůbec, ale i jiná města a země Evropy. Naše Brno bude za 30 let tam, kde je dnes Malmö, podobně Teplice a další lázeňská města. Tedy netýká se to výhradně severu a západu Evropy, který se samozřejmě islamizuje o poznání dřív.

Na to, jak rychle se dokázalo Malmö demograficky proměnit za pouhých 28 let, se můžete podívat na tomto videu:

V současné době připravuji aktuální mapku, kde budou vidět všechny atributy stávající islamizace naší země. Pokud někdo máte informace o mešitách, modlitebnách nebo jiných atributech islámu ve svém okolí, napište mi to do diskuze. Nebudou-li dané objekty zahrnuty ve stávajícím seznamu, do připravované mapky je doplním.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 850 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)