hranice_turecko-recko
13.4.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Řekové varují … Erdogan chce úmyslně vpustit do Evropy nakažené džihádisty

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Řecké ozbrojené síly, pobřežní stráž a policie jsou ve vysoké pohotovosti poté, co vládní představitelé obdrželi informaci, že vůdce tureckého režimu Erdogan plánuje „mořský Evros“, což je patrné z toho, jak se tisíce migrantů shromažďují ve městech podél tureckého egejského pobřeží. Podle zprávy řeckého listu Kathimerini, která cituje „zdroje, které nelze pojmenovat, ale které jsou považovány za spolehlivé“, hodlá Erdoganův režim vyslat do Řecka a dalších členských států EU migranty nakažené koronavirem.

Stejné zdroje také tvrdí, že tisíce vetřelců, z nichž mnozí byli přítomni minulý měsíc na hranicích v Kastanies a Pazarkule, byly přemístěny z táborů ve vnitrozemí Turecka do pobřežních regionů země. Turecké úřady prý dohlížejí na pohyb invazistů směrem k pobřeží. Skutečnost, že řecká pobřežní stráž zablokovala poblíž ostrovů Lesbos a Agothonisi v posledních dvou týdnech 21 lodí plných muslimských vetřelců, tyto informace víceméně potvrzuje. Dále lze předpokládat, že kumulace invazistů podél tureckého pobřeží znamená, že Erdogan připravuje s džihádisty útok na východoegejské řecké ostrovy. Úřady v Řecku také shromáždily informace, které naznačují, že různé neziskovky pomáhají invazistům v Turecku se nelegálně dostat do Řecka.

Už počátkem tohoto měsíce Turecko pohrozilo, že opět – jakmile skončí pandemie – pošle migranty na řeckou hranici. „Když koronavirus pandemie skončí, nehodláme zadržovat žádné migranty, kteří by se chtěli vrátit na řecko-tureckou hranici v Pazaru,“ prohlásil turecký ministr vnitra Sulejman Soylu.

Připomínám, že jen pár dní nazpět přišli obyvatelé ostrova Lesbos s výzvou ke všem Evropanům, resp. evropským zemím. Žádají o pomoc a varují, že jejich vláda je nechává na pospas invazistům a tudíž je dohání do situace, kdy musí vzít spravedlnost do svých rukou. Ostatně, o výzvě Evropanům jsem již psala zde. Připomínám také, že EU se naopak rozhodla v Řecku “odkládat” také invazisty ulovené u břehů Afriky v rámci operace Irene.

A také opět připomínám, že proti tomuto dovozu Afričanů protestovalo jen několik zemí EU, jmenovitě Rakousko a Maďarsko, což byly státy, které se jako první vůči této operaci vymezily, k nim se posléze přidalo ještě Polsko, Rumunsko, Řecko a Bulharsko. Ostatní státy operaci Irene podpořily, včetně naší loutkové vlády. Jednalo se o hlasování na úrovni ministrů zahraničí, za nás tedy schválil dovoz afrických kobylek Petříček, ovšem s posvěcením vlády. Ostatně, všechny loutkové vlády, díky kterým toto prošlo si jsou velmi dobře vědomy, že občany momentálně nezajímá nic jiného, než koronavirus.

Za koronavirovou clonou se toho tedy děje poměrně hodně a myslím, že až vše přejde, budeme se ještě hodně divit. Na závěr jen připomínám, že před časem bylo zjištěno celkem 21 případů nákazy koronavirem v jednom z řeckých táborů pro migranty, přičemž ani jeden vetřelec neměl příznaky nemoci. To znamená, že tito mladí, dobře trénovaní džihádisté, jsou v drtivé většině pouhými přenašeči.

Vyšle-li tedy Erdogan skutečně tisíce nakažených invazistů do Řecka, mohou být tito využiti coby biologická zbraň, neboť nakažený jedinec může být infekční až tři týdny. Po tu dobu může cestou nemoc roznášet, obzvlášť když podobně, jako invazisté z řeckého tábora, bude i tento Erdoganův výsadek bez jakýchkoli příznaků.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 358 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)