dottywithaker1-850x550
14.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Rasisté z BLM oslavují smrt mladé bílé matky

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Včera jsem zde zveřejnila článek o matce tříletého chlapečka, kterou černoši zastřelili jen proto, že prohlásila, že záleží na všech životech. Její vraždu se pokusila média utajit a i nyní o ní vlastně mainstream mlčí. Byla totiž zavražděna rasistickými černými stoupenci BLM. A protože je dnes v “módě” kult protibělošského rasismu, nikde v mainstreamu se o této události nedočtete. A ani cenzoři sociálních sítí příliš nepostihují ty, kdo zastřelení matky batolete adorují.

Čtyřiadvacetiletá žena, která po sobě zanechala tříletého syna, byla v neděli 5. července časně ráno popravena střelami do hlavy  v Indianě. Společně se svým snoubencem a dvěma přáteli se tehdy pohádala se skupinou černochů kvůli BLM. Poté, co Jessica Doty Whitakerová řekla „na všech životech záleží“, ji dav černochů obestoupil a pak ji zastřelili.  Více jsem o případu psala zde, kde najdete i video, na kterém jsou zpovzdálí vidět černí vrazi.

Stoupenci BLM nyní zveřejnili sérii příspěvků na facebookové stránce matky zavražděného batolete ve snaze ospravedlnit vraždu. Uživatel Eric Albany píše, že svět je nyní o něco bezpečnější, když je „rasistka“ Whitakerová mrtva. Jiní vyjadřují svou radost nad vraždou tím, že zveřejňují obrázky radostí tančících lidí a podobně. „Nemůžu litovat nikoho, kdo použil rasistické slovo a choval se jako idiot”, říká Josh Long. Jiný uživatel Facebooku píše: „Black lives matter“ a uvádí, že: „vy ostatní jste na řadě“. Jiný uživatel, Brian Matthew, věří, že zavražděná 24letá „měla myslet na svého syna, než otevřela svou rasistickou hubu“.

Rasistické posty z Facebooku si můžete prohlédnout níže:

Kdypak se případu, který se odehrál už 5.7. chytnou naše, ale třeba i jiná evropská mainstreamová média? No jo, ono se jim to jaksi nehodí do krámu, kdy všichni podporovatelé BLM jsou skvělí a je třeba je adorovat podobně, jako kriminálníka Floyda.

A nakonec by mne zajímalo, kdy a zda vůbec byli rasisté, oslavující smrt mladé bílé matky malého dítěte, alespoň na sociálních sítích zablokováni, když už ne přímo žalováni za schvalování vraždy. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 711,00 Kč
Vybráno 30.60%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 188 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
politicon.cz
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.