Uprchlíci-Vítejte-850x550
1.12.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Psychicky nemocná Afrika?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Možná jste zaznamenali, že po jisté době, kdy bylo ticho po pěšině, se opět objevily informace o násilníkovi, údajně třicetiletém přivandrovalci z Afriky,  Abdalláhu Ibráhímovi Diallovi. Jeho skutečná identita je samozřejmě neznámá, jedná se o jméno, kterým se pouze on sám prezentuje. Někde se objevily informace, že jde údajně o jméno jakéhosi fotbalisty z Mali, ale kdo by to nějak zkoumal. Jedná-li se o pro Evropu přínosné inženýry a doktory, pak je přece jasné, že ti zásadně nelžou.

Asi jako ta “Somálka”, kterou před lety našli bez dokladů na ruzyňském letišti a díky Šabatové a na ni napojeným neziskovkám jí dokonce zfalšovali nejen doklady, ale i české vysvědčení, na kterém měla tato černoška neznámého původu trojku z češtiny, tedy jazyka, který vůbec neovládala. O tom, jak se na základě tohoto zfalšovaného dokumentu dostala na zdravotnickou školu, už se napsalo v minulosti dost, především v kontextu s před časem proběhlým soudem, u kterého se tato muslimka soudila se školou, zastoupenou její ředitelkou, za diskriminaci kvůli zákazu nošení hidžábu. Soud sice muslimka prohrála, nicméně je tristní, že tato nelegální migrantka s falešnou identitou mohla na našem území dlouhodobě pobývat  a to s falešnými dokumenty i identitou za plné podpory Šabatové. Za očividně zfalšované vysvědčení nakonec nebyl hnán nikdo před soud a dokonce ani Šabatová nebyla zproštěna svého úřadu.

 

Ale to byla jen malá odbočka od Afričana k Afričance, jen pro pochopení toho, že u nás je možné  – jde-li o multikulti obohacení – cokoli, lze beztrestně lhát i podvádět. A podobné je to i v případě afrického znásilňovače, který zničil teprve šestnáctileté dívce navždy život. Jak jsem uvedla už výše, tak jeho identita je nejistá stejně, jako státní příslušnost (většinou se udává Libye, což je však zřejmě spíš místo, odkud na lodi některé z neziskovek do Evropy vyrazil).

Násilník se samozřejmě – ani pod tíhou důkazů – nehodlá k činu doznat. Protože vyrazil do Evropy mimo jiné i s vědomím, že tupý Evropan uvěří čemukoli, začal ze sebe dělat nesvéprávného blázna. A “specialisté”, kteří se jeho vyšetření ujali, už mají podezření, že dotčený chudáček je vlastně psychicky nemocný. Trpí prý pravděpodobně nediferencovanou schizofrenií, která se může projevovat halucinacemi, vymizením rozpoznávacích schopností a může mít vliv na výpadky paměti. Chudáček! Nepřipomíná vám to něco? Vzpomínáte, jak je každý migrant či muslim všeobecně, který spáchá nějaký násilný trestný čin v Evropě okamžitě “diagnostikován” coby psychicky nemocný?? Tedy není tento případ jen důkazem, že se v tomto směru nijak neodchylujeme od zbytku Evropy?

Co mne také neudivuje je fakt, že ve vazbě se zjistilo, že tento živočich nemá ani ty nejzákladnější hygienické návyky. Tedy předpokládám, že svoji potřebu tam dělal třeba do kouta nebo kam se namanulo a sprchu nejspíš také nikdy neviděl. No a k dovršení všeho se nezapomněl dožadovat čokolády…

Vzpomínáte na dobu, kdy se čin stal? Tehdy byla snaha vše ututlat a kdyby to řádně nerozmazal Tomio Okamura, tak by se případ nakonec možná utajil. A co mainstream? Ten neměl na práci nic jiného, než odsuzovat všechny, kdo tento čin a především pak jeho pachatele velmi ostře kritizovali, či napadat pana Okamuru  za to, že o činu informoval.  Ministr vnitra a muslimofil Al Hamajda, na němž leží nemalý díl viny za znásilnění, protože hranice jsou zcela nehlídané, se nezmohl na odsouzení tohoto odporného činu, ale na druhou stranu neopomněl opět vyhrožovat svým cenzorským komandem a trestními oznámeními za xenofobní, islamofobní a rasistické výroky.

Jak asi ten případ dopadne? Násilnický zmetek nejspíš dostane dva roky léčby na psychiatrii, odkud ho za rok pustí do světa. Bude tak jen dalším případem z mnoha obdobných po celé Evropě.

A na závěr se ještě ptám: co by se asi stalo, kdyby ta dívka měla u sebe třeba zbraň nebo jenom pepřový sprej, aktivně by se bránila, ubránila a v rámci sebeobrany by násilnickou kreaturu zranila či dokonce zabila? Myslím, že by to byla ona, kdo by byl souzen za ublížení na zdraví  a jen její nízký věk by ji zřejmě uchránil od nepodmíněného trestu. Ostatně, už známe nějaké případy ze Skandinávie, kdy šla oběť násilníka za aktivní sebeobranu před soud.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 054 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.