imsosorry-850x538
12.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Proč se mají omlouvat bílí černým? Neměli by se spíš omluvit černí černým?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Každý den narážím na další a další videa bělochů, padajících na kolena před černochy. Většinou dobrovolně a často až s teatrálním patosem. Jejich sypání si popela na hlavu za činy předků – to tedy v případě USA či Británie – je v dějinném kontextu vskutku šílené. Vždyť otrokáři zde byli po tisíciletí a otroky byli v minulosti postupně příslušníci všech ras, dokonce i té bílé.

Asi největšími otrokáři byli Arabové, ale i sami černoši, kteří s tím dodnes neskončili. V Africe dochází denně k vyvražďování celých křesťanských vesnic, přičemž mladé dívky, často ještě děti, jsou brány do otroctví jako sexuální otrokyně. Černí tak pojímají černé otroky, i když dnes se to děje ve jménu islámu, který k braní nemuslimských otrokyň přímo nabádá.

Pokusila jsem se dohledat události jen z posledního asi týdne, pokud bych zde měla uvádět vše, co se stalo v Africe třeba za poslední měsíc, bylo by to tak na tři články. Vždy se jedná o černochy kteří vraždí zase černochy. A to velmi brutálně a především beztrestně. Zde se můžete podívat na velmi brutální útok černých proti černým v jedné nigerijské vesnici. Devět lidí rozsekáno mačetami, na obrázcích vidíte, že se neštítili zabíjet ani malé děti.

Při útoku došlo i na znásilňování a sedm lidí z vesnice zmizelo, nejspíš se stali otroky únosců, což je dnes v Africe zcela běžné, ostatně, to se tam děje po tisíciletí, vždyť i ti černoši, kteří byli prodáni do amerického otroctví, byli většinou odchyceni a prodáni černochy. Černí vraždí černé, černí berou černé otroky. Koho to zajímá?

A další případ z Nigérie z posledních dní. 81 lidí bylo zavražděno členy nechvalně známé islámské bojůvky Boko Haram. Bojůvky, jejíchž mnoho členů je v Evropě, či na náš kontinent teprve míří. Obyvatelé vesnice, kteří přepadení přežili tvrdí, že muži z Boko Haram zaútočili na vesnici v obrněných tancích a na nákladních autech naplněných zbraněmi. Sedm lidí, včetně hlavy vesnice, dětí a žen, bylo uneseno z komunity. Tedy velmi pravděpodobně i z nich jsou otroci. 

Další případ posledních dní se odehrál v Burkině Faso. Tam byla přepadena křesťanská vesnice, jejíž obyvatelstvo bylo vyvražděno muslimy.  Nejméně 58 lidí, včetně dětí, bylo během 2 dnů zabito v severní Burkině Faso při třech různých útocích ozbrojených islámských radikálů, kteří se zaměřovali na křesťany.

Další případy už jen ve zkratce. Muslimové zavraždili v Nigérii pastora a jeho ženu. V případě vrahů se samozřejmě jednalo o muslimy. V Mali bylo zavražděno 27 křesťanů, pachateli byli opět muslimové. Část zavražděných byla upálena zaživa.

Stačí? A to jsou jen případy z černé Afriky, které se mi podařilo dohledat za posledních cca 8 dní. O mnoha se možná ani nepsalo nebo se o nich neví, v případě odlehlejších oblastí se to nejspíš dozvíme se zpožděním. Společný jmenovatel? Černí vraždí černé, muslimové nemuslimy.

Nechápu, proč ze sebe dělají bílí idioty, před černými se klaní a dokonce jim líbají nohy, či se dobrovolně poutají do řetězů. Jen tím ponižují ostatní občany vlastní rasy, kteří s jejich pokáním nesouhlasí.

Tedy – (ne)vážení sluníčkáři, kajete-li se, pak tak čiňte výhradně jen za sebe osobně, ne jménem celé rasy!!!

Vždyť nejvíc černých – a to dokonce i v USA – zabijí zase černí. A v poměru k počtu obyvatel bylo v USA zavražděno víc bílých černými, než černých bílými. Proč se černým neomlouvají třeba Arabové? Vždyť přímo v Mekce byl velký trh s černými otroky po tisíce let a zrušen byl až ve 20. století!! A nejspíš by tam byl dosud, pokud by nedošlo k intervencím ze strany právě těch “zlých bělochů”.

Při vším tom šílenství a poklonkování mne však potěšilo, že právě proti BLM a Antifě se bude po celé Británii protestovat tuto sobotu i neděli. Demonstrace organizují patrioté, Tommy Robinson a všichni Britové, kteří odmítají vymazávání jejich vlastní historie.

Nakonec, američtí černoši, potomci otroků, mohou být rádi, že jejich předkové skončili v USA. Kdyby zůstali v Africe, životní úroveň jejich potomků by dnes byla mnohem horší, či by možná vůbec nežili, protože by se jejich předkové stali obětí tropických nemocí, hladu či kmenových válek, v dnešní době pak také válek náboženských.

Pokání mnoha sluníčkářů, politiků a různých rádoby celebrit včetně stávající pozitivní diskriminace, kdy jsou kvóty na menšiny snad ve všech možných oblastech, způsobí pravý opak toho, čeho má údajně docílit. Udělá rasisty i z lidí, kteří nikdy rasisty nebyli. 

A na závěr, po všech těch šílených obrázcích ponižujících se sluníčkových bělochů, jedno povzbudivé video, které sluníčkáře příliš nepotěší:

(pozn. videa z twitteru bývají velmi často blokována, pak stačí přejít na originální stránku na twitteru kliknutím na šipku v pravém dolním rohu videa).

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 381 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)