migrants-italia-850x550CERNOSI
21.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Proč se černoši tak vehementně cpou do Evropy mezi zlé bílé rasisty?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jak jistě víte, tak jak z blízkého východu, tak z Afriky se do Evropy snaží dnes a denně dostat staisíce dalších invazistů, jejichž snem je žít v Evropě. Nejvíc se jich aktuálně snaží do Evropy dostat z černé Afriky. Jak je to možné? Proč se za každou cenu pokouší dostat mezi ty zlé, rasistické bělochy, proti kterým se nyní dnes a denně protestuje? Proč nezůstanou mezi svými? Vždyť všichni ti “sluníčkoví aktivisté” z BLM, teroristé z Antify, angažovaná umělecká fronta, eurosvazáci a křiklouni z promigračních neziskovek, nás dnes a denně přesvědčují o tom, že to my, běloši, jsme zlí rasisté a xenofobové.

Na druhou stranu se tatáž probruselská angažovaná úderka vehementně snaží dostat do naší země alespoň kvótami přidělené invazisty. Proč to děláte? To jim chcete působit takové utrpení mezi xenofoby a rasisty?

Miliony černochů sní o životě v bílé Evropě, zejména pak v Německu, Francii či Švédsku, ale i jinde. Ještě jsem neslyšela, že by v Evropě narození černoši masově utíkali do černé Afriky, třeba do Somálska, JAR, Nigérie či Mali nebo mnoha dalších zemí, kde by byli rasovou většinou.

Žádného masového exodu do afrického ráje, pryč od zlých bílých rasistů jsme se – kupodivu – zatím nedočkali. Naopak, podle posledních zpráv už ani aktivisté z promigračních neziskovek nestíhají u libyjských břehů nabírat černochy z gumových člunů na paluby svých lodí, aby je převezli z afrického nerasistického ráje do zlé, bílé, rasistické Evropy.

Jen za včerejšek bylo takových člunů několik a s dalšími se počítá během celé hlavní sezóny pravidelné lodní přepravy na trase Afrika – Evropa. Nutno podotknout, že se jedná o čistě jednosměrnou přepravu zdarma. Proč tedy nezůstanou v černé Africe? Nebo třeba alespoň na severu, mezi Araby, o těch se přece při protestech coby o rasistech nehovoří. A to i přesto, že Arabové brali černé otroky mnohem déle, než běloši; černé otroky prodávali na trzích v Mekce ještě v polovině dvacátého století. Odhaduje se, že muslimové (většinou Arabové) měli během staletí kolem 11,5 -14 milionů černých  otroků. 

O tom se však nesmí hovořit. Naopak, islám se začíná považovat za rasu (což je samozřejmě totální nesmysl) a odpůrce islámu bývá nazván rasistou, islamofobem a xenofobem.

Denně připlouvají další a další černoši do zlé, rasistické Evropy. Ovšem z Evropy, ale ani z USA a jiných údajně rasistických bělošských zemí nedochází k žádnému masovému exodu černochů do Afriky. Je to přesně naopak, černoši z Afriky odchází masově do zemí s převahou bělochů, ať už se jedná o Evropu, USA či Austrálii.

A co na to rasistická protibělošská organizace GNWP, odnož Antify, jejímž hrdým členem je i šéf Pirátů Ivan Bartoš? Co na to stovky promigračních neziskovek, další “vítací” politici jako eurosoudružka Šojdrová, co na to sluníčková umělecká fronta v čele s Klusem a divadelníky z Prahy?

Jak je možné, že vaši chráněnci jdou ve velkém právě do zemí, kde jsou ti zlí, rasističtí běloši? A kde k tomu ti chudáci černoši přijdou, že právě vy a na vás napojené či s vámi spolupracující promigrační neziskovky se je tak vehementně snažíte mezi ty hrozné rasisty přivážet?

Takže zde máme další rozpor sluníčkářů, jejichž myšlení dlouhodobě zcela postrádá logiku. Proto k mojí výzvě, aby mi některý ze sluníčkářů vysvětlil, jak se slučuje jeho podpora na jedné straně LGBT ideologie a na té druhé ideologie islámské (což jsou ideologie zcela neslučitelné) je zde další rozpor, který je třeba osvětlit.

Jak je možné, že ti vaši černí chráněnci mají zájem masově unikat z většinově černé společnosti do té hnusné, bílé, rasistické? A jak je možné, že i vy máte zájem chudáčky černochy mezi ty zlé rasisty a xenofoby stěhovat? Nemělo by to být naopak? Nebylo by od vás, kdo protestujete proti zlým bílým rasistům správné, ty chudáčky africké černochy před bílými rasisty varovat? Upozornit je na to, že Afrika je pro ně lepší, neb tam není onen nebezpečný bělošský rasismus, protože tam prostě běloši téměř nejsou?

A na závěr, všichni sluníčkáři, teroristé z GNWP, pomatená umělecká úderko ze Švandova divadla, Piráti a jiní angažovaní ideologičtí multikulturní propagandisté, zde jedno video pro vás. Hovoří na něm černoch, který doslova přiznává, že:

„Počet bělochů, kteří byli v severní Africe zotročeni barbarskými piráty, převyšoval počet Afričanů zotročených ve Spojených státech a v amerických koloniích předtím dohromady.“

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Vybráno 45.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 296 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)