arabiasaudi0-850x550
10.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Proč bohaté arabské země nepřijímají své soukmenovce z chudších muslimských zemí?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

To je velmi častá otázka, na kterou stále narážím. Přitom odpovědi se přímo nabízí, i když na druhé straně předpokládám, že hlavní důvod asi tuší jen málokdo. Další důvody jsou již spíše podružné, i když v reálu se právě na ně běžně poukazuje. Nakonec, ono by bylo docela logické, kdyby země jako Saúdská Arábie, Katar, Kuvajt, SAE, Bahrajn či Omán své soukmenovce z Iráku, Sýrie, Pákistánu či Afghánistánu přijímaly.

Samozřejmě asi i vy tušíte, že tím hlavním důvodem odmítání muslimských soukmenovců nejsou finanční prostředky, kterými disponují tyto země v míře dostatečné. Bohaté arabské monarchie si své obyvatelstvo “rozmazlily” tak, že na manuální práce musí přijímat pracovníky ze zahraničí. Přitom v řadách manuálně pracujících jsou velmi často křesťané. Proč nezaměstnávají výhradně muslimy?

Tedy jsme u prvního bodu, jímž je levná pracovní síla. Proč tedy nepřijímají na tyto práce výhradně muslimy, když z muslimských zemí odchází pryč miliony lidí? Může to být samozřejmě i proto, že mnozí z nich prostě pracovat nechtějí, nicméně metodou cukru a biče by je k tomu v daných zemích jistě přiměli. Bez sociálních dávek by jim ostatně ani nic jiného nezbývalo. Jenže proč by to bohaté arabské země dělaly, když muslimští vetřelci se jim mnohem více hodí ke zcela jinému účelu, než jakým je levná pracovní síla?

Možná si říkáte, že třeba tyto pouštní země nemají pro muslimské vetřelce žádné ubytovací kapacity. Nenechte se mýlit, jen Saúdská Arábie například disponuje soustavou klimatizovaných stanů, určených pro poutníky do Mekky, přičemž tyto stany jsou většinu roku zcela prázdné.  Podobné ubytovací kapacity by tak zcela jistě byly tyto země schopny zajistit i ve větší míře. Jenže ani o to není zájem.

Die Zeltstadt für die Pilger erstreckt sich über 20 Quadratkilometer

rozlehlý areál v Saúdské Arábii, zaujímající plochu 20km2, je po většinu roku prázdný

Takže proč nemají zájem o to, ubytovat zde své soukmenovce ve víře celoročně? Odpověď je jednoduchá. Protože bohaté arabské země oblasti Perského zálivu jsou hlavními sponzory islamizace Evropy. V tom pak dominují zejména Saúdská Arábie a Katar, v jejichž výsostném zájmu je islamizace Evropy, což je cíl muslimů už po staletí. Je nutné si uvědomit, že wahhabistické monarchie – a především pak Saúdská Arábie –  vládnou plně v intencích práva šaría. Pokud už v SA k nějakým zdánlivě “demokratizačním” procesům došlo, tak pak to bylo čistě v těch oblastech, kdy to nijak neodporuje právu šaría.

Tedy motivace k vyslání muslimských invazistů do Evropy jsou u těchto zemí prakticky totožné s motivacemi tureckého sultána Erdogana, který si dělá v tomto ohledu zálusk především na Řecko, Německo a Rakousko. Islamizace našeho území je pak plně v arabských rukou, asi podobně, jako je tomu u většiny dalších evropských zemí. A islamizací Evropy se nerozumí pouze pouze výstavba mešit a modliteben, vznik nových kebabáren či halal porážek, vysílání imámů do evropských mešit či naopak školení evropských imámů v Saúdské Arábii, ale především přísun dalších muslimů do Evropy. 

Hlavním úkolem je tak nasunutí muslimů do neislámských zemí tak, jak to dělal i jejich pedofilní lžiprorok Mohamed.  Tedy zde je evidentně v nejvyšším zájmu těchto bohatých arabských zemí to, aby jejich ideologičtí soukmenovci obsadili právě ty země, na jejichž postupné islamizaci už nějakou dobu pracují. Takže přijímat tyto invazní jednotky do jejich zemí by bylo zcela kontraproduktivní. Obzvlášť pak v situaci, kdy s nimi skvěle kolaboruje pro Evropany genocidní EU, stejně jako podvratná OSN i jednotlivé evropské země, které nabízí muslimským invazistům jak štědré dávky, tak ubytování a stravu, časem pak také sloučení jejich rodin.

Bez vzájemné spolupráce těchto bohatých arabských zemí s evropskými zeměmi by tedy islamizace tak snadná nebyla. V každé zemi je třeba pro muslimy vybudovat nejprve dostatečné zázemí a vyslat jakýsi předvoj v podobě bohatších muslimských soukmenovců. Ti pak postupně vytvoří zázemí pro ostatní. Celé to kontinuálně běží přesně tak, jak to bylo naplánováno. Muslimové konečně dostali na zlatém podnosu kontinent, který se jim historicky vždy bránil a globalisty jsou muslimové využiti coby nástroj na destrukci Evropy a především pak evropských národů a národních států. Globalizovaná EU bez hranic je ideálním prostorem pro džihád.

Islám nezná hranice, ale ani národy, ty jsou podružné a spíš ke škodě záměru ovládnutí jakéhokoli území. Základní cíle těchto džihádistů jsou tedy zcela totožné s cíli globalistů – likvidace národních států a národů a nastolení jediné povolené ideologie, prostřednictvím které bude ovládána tupá masa.

Hlavní důvod toho, proč Saúdská Arábie a ostatní bohaté arabské země oblasti Perského zálivu nepřijímají takřka žádné své soukmenovce, je tedy jasný. Uvědomte si, že tyto země nesponzorují mešity, modlitebny, islámské obce a další atributy islamizace v Evropě jen tak. Jejich cíl je jasný stejně, jako cíl Turků.

To, co konají islámské země, je vlastně pochopitelné. Muslimové jednají přesně tak, jako tomu bylo po celá staletí – dobývají nová území. Dnes už na to ovšem nepotřebují vždy jen meč. Obzvlášť pak ne v Evropě, kde najdou dostatek kolaborantů, ochotných s nimi na islamizaci svých zemí aktivně spolupracovat.

Více nejen o vlivu Saúdské Arábie na islamizaci ČR i Evropy se dozvíte už v pondělí od 19 hodin.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 763 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
73 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)