lesbos
24.4.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Postupná devastace ostrova Lesbos muslimy (videa)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Již několik mých příspěvků se týkalo řádění muslimských invazistů na ostrově Lesbos. Ať už se jednalo o zničený olivový sad, zdevastované kostely, jejich řádění v ulicích nebo přímo v táboře. Také jsem zveřejnila naléhavou výzvu obyvatel ostrova, kteří jsou z toho, co z jejich ostrova udělaly nejen jejich vlády, ale také EU, nešťastní a rozhodli se, že brzy vezmou spravedlnost do svých rukou.

Mimo likvidace olivovníků či ničení křesťanských pravoslavných svatostánků na ostrově, dochází také k ničení majetků ostrovanů. Mnoho z nich zde žije jen sezónně, přičemž mimo sezónu vyráží za prací na pevninu. Na to, jak muslimský dobytek totálně zničil jeden z takových domů se můžete podívat na videu níže. Majitel uvádí, že se jedná o čistou nenávist projevovanou migranty vůči vesničanům z Morie, obce, kde je největší tábor pro vetřelce. Policie svým výrokem jen potvrdila majiteli vydrancovaného domu v Morii to, nač upozorňují obyvatelé ostrova už dlouho – policie, vláda ani EU jim nijak nepomůže. Odpověď policie na stížnost majitele domu zněla: “Čekáte, až se o to postaráme?” Podobných případů je mnohem víc, tomuto majiteli domu a pozemků v obci Moria  se vloupali do domu už popáté.

  • https://www.facebook.com/dimitris.karidakis.1/videos/10223058175105976/?t=12

Další video je natočené včera ve vesnici Moria na ostrově Lesbos. Zatímco obyvatelé Morie jsou povinně zavřeni ve svých domech, skupina aktivistů z promigračních neziskovek s několika vetřelci se jde projít do centra vesnice. Zdá se, že je nikdo nekontroluje. Přísná opatření platí pouze pro Řeky, ne však pro invazisty a jejich ochránce – neziskové parazity. Většinu z těchto parazitů si platíte i vy, neboť jsou velmi štědře sponzorováni z fondů EU, ty naše ziskovky dokonce ze státního rozpočtu:

  • https://www.facebook.com/istandwithgreece/videos/251571412693253/?t=2

A pro dokreslení situace na ostrově ještě pár obrázků, které si můžete přidat k jiným, z předchozích článků. Jen se ptám: chceme totéž v celé Evropě???

Takto poničili invazisté hasičské auto:

Obrázky z požáru, který invazisté na ostrově založili:

Vypáčené dveře vykradené stodoly, páčidlo leží vedle na zemi:

O řecké ostrovy v Egejském moři má zájem  Turecko, muslimští invazisté ničící majetky obyvatel, jsou jen předvojem toho, co se chystá. Nejhorší na tom je, že okupovanému Řecku nikdo nepomůže, naopak, EU se snaží zaplavit ostrovy ještě větším počtem invazistů, v čemž nadšeně spolupracuje s Tureckem. A co víc, nové americké vojenské mapy již tyto ostrovy zobrazují coby území Turecka.

Dopadnou tyto řecké ostrovy jednou stejně, jako dlouhé roky okupovaný Kypr? Dopadne tak nakonec celá islamizovaná Evropa?

A nakonec optimističtější záběry, které potěší všechny odpůrce nezřízené muslimské invaze. A mne nezbývá, než podotknout: “Jen tak dál, Řekové!!”  (:good:)

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 12 877,- Kč
Vybráno 36.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 207 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)